Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nano22 Jak taka jak PL to lepiej nie
1
@PatrychoO On chyba z Pisu jest jak patrze na te wyniki w sensie nikt nie głosował ale "wygrywajo"
2
Troche nie wierze w taki news może Font wypuscił taka plote do mediów
14
@Tatazolwinia Uważam że takie All - Sadd to chyba stoi wyżej niż rezerwy Barcelony ale może sie myle
7
Przykre ale prawdziwe jesteśmy na łasce Messiego jak odejdzie będziemy w czarnej d...
8
@Krzysiek872 Z obecnego składu odejść powinien tylko Busquets , Pique na rezerwe (jak Xavi w ostatnim sezonie) , Alba jednak jeszcze sporo daje a póki co nie bardzo jest kim go zastapić
0
@Pewex Ałł za kolanem mogło zaboleć dzban straszny
1
@Survier Myśle że SP byłby nasz i w lidze byli byśmy przed Realem
1
Osobiście najbardziej bym chciał aby Laporta i Font razem wspólnie zarządzali klubem
0
@gontex To nie wycieraczki tylko cos co wpadło pod gume nie ma opcji że ci uznają chociaż spróbować możesz znam przypadki (pracuje w częściach od 15 lat ) że uznawano reklamacje wycieraczek ale bardziej z powodu złej pracy
5
@MSN1998 Oglądałem serie na Discovery "Apokalipsa ll wojna światowa" wojna to najgorsze co może sie przydarzyć ludzkości kiedys miałem sen że bombarduja miasto i wszyscy biegają w panice alez byłem szczęśliwy jak się obudziłem
1
Hiszpańskie media grzmią: sędzia pomógł Realowi. "Mają ochronę arbitrów"
2
@Przemek2323 Na trenera Guardiola który nie miał żadnego doświadczenia trenerskiego
5
@wierbafcb gdyby to nie grał Real to byłaby żółta ;)
0
W nastepnej kolejce tracimy punkty Real tez a Atleti pewnie do przodu tak będzie ?
0
@BarcaInfo Wróci kiedys i będzie "Produkował" nam perełki w La Masii ;)
0
Ktoś podpowie czym naprawie ścięgna ? , boli za kolanem juz od miesiąca
1
Busquets i Lenglet w pierwszej 11 zapewne
1
@Zoker Pie****e a Guardiola to niby nie trenował kolegów z boiska Xavi , Puyol
0
@BarcaInfo Leo patrzy i myśli WTF ??
0
@TomekEdinburgh ok ok .. i tak oddzwonimy xd
23
ok ok oddzwonimy
1
@Rust_Cohle Odkąd zaczął się Covid to ceny działek poszły w góre o jakieś 200% albo i lepiej
0
W lidze na koniec będziemy na 3,4 miejscu czy nawet na 5 jak myślicie ?
3
Koeman w ogóle nie uczy się na błędach
0
@BarcaInfo No a w następnym meczu i tak Busquets w pierwszym składzie
0
@FCBparasiempre Kluczem też do sukcesu Guadioli była La Masia chłopaki ogrywali sie praktycznie od dzieciństwa więc na boisku rozumieli się jak żaden inny zespół
0
Jeśli chodzi o Leo to ma 100% racji , projekt sportowy jest tutaj kluczowy , Messi nie "człapie" po boisku bo mu sie nie chce tylko czuje się troche bezssilny sam meczu nie wygra
0
@Mns21 Ze swoim ego do Realu pasuje idealnie
0
Pora następnego meczu taka nie za fajna choć z drugiej strony jakoś mnie nie ciągnie do oglądania po tym co widziałem we wtorek