2

@Nano22 Jak taka jak PL to lepiej nie

1

@PatrychoO On chyba z Pisu jest jak patrze na te wyniki w sensie nikt nie głosował ale "wygrywajo"

2

Troche nie wierze w taki news może Font wypuscił taka plote do mediów

14

@Tatazolwinia Uważam że takie All - Sadd to chyba stoi wyżej niż rezerwy Barcelony ale może sie myle

7

Przykre ale prawdziwe jesteśmy na łasce Messiego jak odejdzie będziemy w czarnej d...

8

@Krzysiek872 Z obecnego składu odejść powinien tylko Busquets , Pique na rezerwe (jak Xavi w ostatnim sezonie) , Alba jednak jeszcze sporo daje a póki co nie bardzo jest kim go zastapić

0

@Pewex Ałł za kolanem mogło zaboleć dzban straszny

1

@Survier Myśle że SP byłby nasz i w lidze byli byśmy przed Realem

1

Osobiście najbardziej bym chciał aby Laporta i Font razem wspólnie zarządzali klubem

0

@gontex To nie wycieraczki tylko cos co wpadło pod gume nie ma opcji że ci uznają chociaż spróbować możesz znam przypadki (pracuje w częściach od 15 lat ) że uznawano reklamacje wycieraczek ale bardziej z powodu złej pracy

5

@MSN1998 Oglądałem serie na Discovery "Apokalipsa ll wojna światowa" wojna to najgorsze co może sie przydarzyć ludzkości kiedys miałem sen że bombarduja miasto i wszyscy biegają w panice alez byłem szczęśliwy jak się obudziłem

1

Hiszpańskie media grzmią: sędzia pomógł Realowi. "Mają ochronę arbitrów"

2

@Przemek2323 Na trenera Guardiola który nie miał żadnego doświadczenia trenerskiego

5

@wierbafcb gdyby to nie grał Real to byłaby żółta ;)

0

W nastepnej kolejce tracimy punkty Real tez a Atleti pewnie do przodu tak będzie ?

0

@BarcaInfo Wróci kiedys i będzie "Produkował" nam perełki w La Masii ;)

0

Ktoś podpowie czym naprawie ścięgna ? , boli za kolanem juz od miesiąca

1

Busquets i Lenglet w pierwszej 11 zapewne

1

@Zoker Pie****e a Guardiola to niby nie trenował kolegów z boiska Xavi , Puyol

0

@BarcaInfo Leo patrzy i myśli WTF ??

0

@TomekEdinburgh ok ok .. i tak oddzwonimy xd

23

ok ok oddzwonimy

1

@Rust_Cohle Odkąd zaczął się Covid to ceny działek poszły w góre o jakieś 200% albo i lepiej

0

W lidze na koniec będziemy na 3,4 miejscu czy nawet na 5 jak myślicie ?

3

Koeman w ogóle nie uczy się na błędach

0

@BarcaInfo No a w następnym meczu i tak Busquets w pierwszym składzie

0

@FCBparasiempre Kluczem też do sukcesu Guadioli była La Masia chłopaki ogrywali sie praktycznie od dzieciństwa więc na boisku rozumieli się jak żaden inny zespół

0

Jeśli chodzi o Leo to ma 100% racji , projekt sportowy jest tutaj kluczowy , Messi nie "człapie" po boisku bo mu sie nie chce tylko czuje się troche bezssilny sam meczu nie wygra

0

@Mns21 Ze swoim ego do Realu pasuje idealnie

0

Pora następnego meczu taka nie za fajna choć z drugiej strony jakoś mnie nie ciągnie do oglądania po tym co widziałem we wtorek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?