Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzychu1010 30 zł, max
1
Jedyne czego się boje to powtórki z poprzednich lat że dzis osiągniemy korzystny wynik po to żeby w rewnzu znów dać d...
0
@BarcaInfo Pamietam jak na LR wielu znwców medycyny była zawiedziona że nie poddał się operacji i że to już koniec jego kariery
2
To co Trincao dzis bohaterem ?
0
1-1 remis
1
@Bruttal Słychać tekst ;)
1
Czy naprawde ktos kto interesuje sie piłką nożną i FC Barceloną nie wie że mecze LM lecą tylko na płatnych kanałach Polsat Sport
1
PSG lubi to ;)
6
@Hrzan To właśnie takie kraje trzeciego świata doprowadzają do biologicznej zagłady świata bo większość tam mieszkających to analfabeci
0
@Kapitan_SW Liczę jutro na jakiś w miare korzystny wynik ale obawiam się że w rewanżu polegniemy
9
@batoosz Prima aprilis jest w kwietniu ;)
4
Piwo będzie droższe? Szykuje się spora podwyżka akcyzy
Posłowie PiS zgłosili projekt, który zakłada wyrównanie stawki akcyzy na piwo z tą, jaka jest w przypadku mocniejszych alkoholi. Wysokość podatku może więc wzrosnąć nawet czterokrotnie.
Kraj mlekiem i miodem płynącym.
3
Nigdy nie było piękniej grającej drużyny od tej. Dla tego zespołu niemożliwe nie istniało
43
Jak to powiedział Guardiola na końcu filmu "Take the ball,pass the ball" , "Jeśli za 15 lat ludzie będą nas pamiętać za to jak graliśmy a nie za to co wygraliśmy to znaczy że graliśmy wybitnie"
1
@SzkolaFify Zdecydowanie z defensywą jeśli chodzi o mnie
2
@BarcaInfo Ale za faul na Dembele to powinna byc czerwona jak nic
0
Przyjdzie napastnik i obrońca a odejdzie Messi myślicie że będzie lepiej ?
1
Na trudniejszych rywali niestety jeszcze jesteśmy za słabi prawdopodobnie skończymy sezon bez pucharów co w sumie nie dziwi ,najbardziej szkoda Superpucharu bo byliśmy w finale chyba jedynym w tym sezonie
0
Ależ bijemy głową w mur
1
Chciałbym zobaczyć Barce grającą jak dziś Sevilla
0
Jak zwykle musimy pierwsi tracić bramę:/
0
Najważniejsze co dziś musimy zrobic to strzelić gola
0
@Messibestplayerintheworld U siebie podejrzewam że moze byc remis ale w Paryżu już chyba nie damy rady ale wierzyć trzeba
0
@Kettger A pewnie że obejrzę ale co to ma do tego że popieram strajk mediów ? Jakby nie było na ku*wizji to też bym gdzieś obejrzał
1
@Mario96w Ciesz się ze nie włącza Tvp ;)
0
@LeoMessi1994 "Sperma szatana" był tez taki xd
5
@cata_luna jak widać tylko ty
0
@FC1899Barca Oj ptysiu zbyłysnąłeś dowód miałem jeszcze papierowy ty zapewne nawet nie miałeś pojęcia że taki istniał
2
@Pogba Wg niektórych powinni wyciągnąć z kont i porozdawać typowe myślenie wyborcy tego ścierwa
5
@Comentateiro Przed wyborami prawdopodobnie znowu zapomną