0

@Krzychu1010 30 zł, max

1

Jedyne czego się boje to powtórki z poprzednich lat że dzis osiągniemy korzystny wynik po to żeby w rewnzu znów dać d...

0

@BarcaInfo Pamietam jak na LR wielu znwców medycyny była zawiedziona że nie poddał się operacji i że to już koniec jego kariery

2

To co Trincao dzis bohaterem ?

0

1-1 remis

1

@Bruttal Słychać tekst ;)

1

Czy naprawde ktos kto interesuje sie piłką nożną i FC Barceloną nie wie że mecze LM lecą tylko na płatnych kanałach Polsat Sport

1

PSG lubi to ;)

6

@Hrzan To właśnie takie kraje trzeciego świata doprowadzają do biologicznej zagłady świata bo większość tam mieszkających to analfabeci

0

@Kapitan_SW Liczę jutro na jakiś w miare korzystny wynik ale obawiam się że w rewanżu polegniemy

9

@batoosz Prima aprilis jest w kwietniu ;)

4

Piwo będzie droższe? Szykuje się spora podwyżka akcyzy

Posłowie PiS zgłosili projekt, który zakłada wyrównanie stawki akcyzy na piwo z tą, jaka jest w przypadku mocniejszych alkoholi. Wysokość podatku może więc wzrosnąć nawet czterokrotnie.

Kraj mlekiem i miodem płynącym.

3

Nigdy nie było piękniej grającej drużyny od tej. Dla tego zespołu niemożliwe nie istniało

43

Jak to powiedział Guardiola na końcu filmu "Take the ball,pass the ball" , "Jeśli za 15 lat ludzie będą nas pamiętać za to jak graliśmy a nie za to co wygraliśmy to znaczy że graliśmy wybitnie"

1

@SzkolaFify Zdecydowanie z defensywą jeśli chodzi o mnie

2

@BarcaInfo Ale za faul na Dembele to powinna byc czerwona jak nic

0

Przyjdzie napastnik i obrońca a odejdzie Messi myślicie że będzie lepiej ?

1

Na trudniejszych rywali niestety jeszcze jesteśmy za słabi prawdopodobnie skończymy sezon bez pucharów co w sumie nie dziwi ,najbardziej szkoda Superpucharu bo byliśmy w finale chyba jedynym w tym sezonie

0

Ależ bijemy głową w mur

1

Chciałbym zobaczyć Barce grającą jak dziś Sevilla

0

Jak zwykle musimy pierwsi tracić bramę:/

0

Najważniejsze co dziś musimy zrobic to strzelić gola

0

@Messibestplayerintheworld U siebie podejrzewam że moze byc remis ale w Paryżu już chyba nie damy rady ale wierzyć trzeba

0

@Kettger A pewnie że obejrzę ale co to ma do tego że popieram strajk mediów ? Jakby nie było na ku*wizji to też bym gdzieś obejrzał

1

@Mario96w Ciesz się ze nie włącza Tvp ;)

0

@LeoMessi1994 "Sperma szatana" był tez taki xd

5

@cata_luna jak widać tylko ty

0

@FC1899Barca Oj ptysiu zbyłysnąłeś dowód miałem jeszcze papierowy ty zapewne nawet nie miałeś pojęcia że taki istniał

2

@Pogba Wg niektórych powinni wyciągnąć z kont i porozdawać typowe myślenie wyborcy tego ścierwa

5

@Comentateiro Przed wyborami prawdopodobnie znowu zapomną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?