Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adamski69 Moderacja sztywna jak pal azji ;)
1
@!34RC3!_0N4 Ale bym się śmiał jakby taki Xavi objął np Seville i klepał całą la lige gul niektórych tutaj byłby niesamowity
0
@Kurkmen Juz wolałbym sprzedać Griezmanna i dać Messiemu
0
@Pioter Nie ale chciałbym zwycięstwa
1
@BarcaInfo I to jest bardzo dobre podejście.
0
@Commando Na pewno nie jako trener pierwszego zespołu
1
Osobiście chciałbym aby Laporta włączył Fonta do swojego projektu ale chuba marne na to szanse
3
Chyba wygra Laporta albo Laporta
0
@Zip Gaba ......
1
@PatrykBarcelona Oby wygrała FC Barcelona
3
Wygrać z "Madrytami" to na tą chwile obowiązek
0
@Encore Ale jego zdjęcia to mogłeś sobie darować ;)
0
Nie takie City straszne jak je malują ?
9
Dziękujemy całemu Madrytowi lepiej się nie dało :)
2
Oby ten mecz wygrała Barcelona :)
1
Spokojnie Real przegrywa więc pewnie doliczą im z 5 minut
2
A Bartomeu już głosował xd ?
0
Jedyne czego się boje to że znów polegniemy z PSG i znowu morale spadną
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Puig chyba powinien się pakować Moriba>Puig
0
@Hosh Powinieneś dziękować że nie możesz tego oglądać ;)
0
@VirtuoZ I z tego powodu nie ma co oglądać meczu Barcelony ? Cieszę się z sukcesów RL ale Bayernowi zawsze życzę przegranej
2
Po raz pierwszy w tym sezonie chyba oglądam Barcelone będąc spokojny o wynik, obym się nie przeliczył
0
@VirtuoZ To nie oglądaj w czym masz problem
0
Drineczek jest , chipsy są można oglądać Vamos !
0
@KacperVEB Tak sie kończy kopanie krzesełek ;)
4
@macio_944 Dobrze że nie na tego co tera "żondzi" Xd
7
Rozumiem że wieczorkiem w niedziele cała La rambla zasiada na wieczorze wyborczym ;)
31
Jak bym czytał o naszych rządzących
2
@kaamil1910 może i wygramy ale w 4-0 nie wierze