0

@Adamski69 Moderacja sztywna jak pal azji ;)

1

@!34RC3!_0N4 Ale bym się śmiał jakby taki Xavi objął np Seville i klepał całą la lige gul niektórych tutaj byłby niesamowity

0

@Kurkmen Juz wolałbym sprzedać Griezmanna i dać Messiemu

0

@Pioter Nie ale chciałbym zwycięstwa

1

@BarcaInfo I to jest bardzo dobre podejście.

0

@Commando Na pewno nie jako trener pierwszego zespołu

1

Osobiście chciałbym aby Laporta włączył Fonta do swojego projektu ale chuba marne na to szanse

3

Chyba wygra Laporta albo Laporta

0

@Zip Gaba ......

1

@PatrykBarcelona Oby wygrała FC Barcelona

3

Wygrać z "Madrytami" to na tą chwile obowiązek

0

@Encore Ale jego zdjęcia to mogłeś sobie darować ;)

0

Nie takie City straszne jak je malują ?

9

Dziękujemy całemu Madrytowi lepiej się nie dało :)

2

Oby ten mecz wygrała Barcelona :)

1

Spokojnie Real przegrywa więc pewnie doliczą im z 5 minut

2

A Bartomeu już głosował xd ?

0

Jedyne czego się boje to że znów polegniemy z PSG i znowu morale spadną

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Puig chyba powinien się pakować Moriba>Puig

0

@Hosh Powinieneś dziękować że nie możesz tego oglądać ;)

0

@VirtuoZ I z tego powodu nie ma co oglądać meczu Barcelony ? Cieszę się z sukcesów RL ale Bayernowi zawsze życzę przegranej

2

Po raz pierwszy w tym sezonie chyba oglądam Barcelone będąc spokojny o wynik, obym się nie przeliczył

0

@VirtuoZ To nie oglądaj w czym masz problem

0

Drineczek jest , chipsy są można oglądać Vamos !

0

@KacperVEB Tak sie kończy kopanie krzesełek ;)

4

@macio_944 Dobrze że nie na tego co tera "żondzi" Xd

7

Rozumiem że wieczorkiem w niedziele cała La rambla zasiada na wieczorze wyborczym ;)

31

Jak bym czytał o naszych rządzących

2

@kaamil1910 może i wygramy ale w 4-0 nie wierze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?