Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonMatteo901 Wszystkie te Lockdowny i ograniczenia dla przedsiebiorców właśnie prawdopodobnie po to są robione
2
@Rafcio10911 Dla obecnej Barcelony prawie każdy jest "Potężnym" przeciwnikiem
0
Jakie macie smartfony ?
0
@tobiasson92 Dzieci siedząc przed kompem cały dzień dostają za przeproszeniem "splazmy" nie spotykaja sie z rówieśnikami nie uczestniczą we wspólnych zabawach zajęciach ,robią się mega leniwe jakiekolwiek wyciągnięcie ich z domu to dla nich katorga , potem wyrosną z nich dzikusy którym do szczęścia potrzebny jest laptop lub komórka
2
To teraz czekamy na jakiś tekst pożegnalny od Wuja
0
@clyde Od razu widać że nauka zdalna trwa ;)
1
@Comentateiro Broni go tylko to że jest mozna powiedzieć legendą Barcy ,ot tyle
7
Za to w drewnianym Trincao widzi gościa od ratowania wyniku, dramat
0
@Fizzy Womack Z masłem i kakałem :)
0
Obstawiam kogos z Włoch bo w PL to chyba nie ma zbytnio wyboru chociaż kto wie co Zibi tam wymyśli
1
T. Hajto musisz !!!!!
0
@Kamiloza91 Zazwyczaj zawieszenie no chyba że to ktoś z Realu faulował
6
Blue Monday. Najbardziej depresyjny dzień w 2021 r. wypada w poniedziałek 18 stycznia. Piłkarze Barcy stwierdzili że dni święte święcić
2
@dawo17 Dokładnie Trincao to chyba gorszy niz A. Gomes , Brajtałjt to napastnik na miare Elche, a zamiast Pjanica powinien w pierwszej kolejności wchodzic Puig, D3epay i Garcia potrzebni od zaraz a wyżej wymienionych jak najszybciej sie pozbyć
0
Dobra gasze to 3m cię się oby tydzień był lepszy niż dzisiejszy wieczór
4
Po meczu z PSG Messi będzie musiał do psychologa oni nas zgniotą
2
@Pilka_jest_okragla oby
0
A niby po ostatnich wygranych miało być już tylko lepiej echh ciężko wierzyć że ten zespół wygra cokolwiek
1
Nie no nasz trener to jednak jest el tactico
1
Kibicowanie Barcelonie to obecnie jakieś sado maso
5
Messi lepiej niech odejdzie wygra coś jeszcze na koniec kariery bo tutaj to mu się raczej nie uda
0
FC Dzbany ......
1
Nie należy nam się ten superpuchar
0
Antek wybaczam tego karnego
1
Pedri out Puig In
0
W sumie to z gry nie należy nam się puchar póki co
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ależ wieje nudą
0
@DanielVeB Najdroższa rzecz jaką zamówiłem kosztowała bodajże 115 zl szła ok 3 tygodnie ale zadnej opłaty dodatkowej nie było
0
@DanielVeB Zaczyna mnie irytować troche Ali żadne z trzech ostatnich zamówień do mnie nie dotarło co najlepsze ponoć są w PL ale tego nie wie nikt na szczęście to jakieś drobiazgi