1

@DonMatteo901 Wszystkie te Lockdowny i ograniczenia dla przedsiebiorców właśnie prawdopodobnie po to są robione

2

@Rafcio10911 Dla obecnej Barcelony prawie każdy jest "Potężnym" przeciwnikiem

0

Jakie macie smartfony ?

0

@tobiasson92 Dzieci siedząc przed kompem cały dzień dostają za przeproszeniem "splazmy" nie spotykaja sie z rówieśnikami nie uczestniczą we wspólnych zabawach zajęciach ,robią się mega leniwe jakiekolwiek wyciągnięcie ich z domu to dla nich katorga , potem wyrosną z nich dzikusy którym do szczęścia potrzebny jest laptop lub komórka

2

To teraz czekamy na jakiś tekst pożegnalny od Wuja

0

@clyde Od razu widać że nauka zdalna trwa ;)

1

@Comentateiro Broni go tylko to że jest mozna powiedzieć legendą Barcy ,ot tyle

7

Za to w drewnianym Trincao widzi gościa od ratowania wyniku, dramat

0

@Fizzy Womack Z masłem i kakałem :)

0

Obstawiam kogos z Włoch bo w PL to chyba nie ma zbytnio wyboru chociaż kto wie co Zibi tam wymyśli

1

T. Hajto musisz !!!!!

0

@Kamiloza91 Zazwyczaj zawieszenie no chyba że to ktoś z Realu faulował

6

Blue Monday. Najbardziej depresyjny dzień w 2021 r. wypada w poniedziałek 18 stycznia. Piłkarze Barcy stwierdzili że dni święte święcić

2

@dawo17 Dokładnie Trincao to chyba gorszy niz A. Gomes , Brajtałjt to napastnik na miare Elche, a zamiast Pjanica powinien w pierwszej kolejności wchodzic Puig, D3epay i Garcia potrzebni od zaraz a wyżej wymienionych jak najszybciej sie pozbyć

0

Dobra gasze to 3m cię się oby tydzień był lepszy niż dzisiejszy wieczór

4

Po meczu z PSG Messi będzie musiał do psychologa oni nas zgniotą

2

0

A niby po ostatnich wygranych miało być już tylko lepiej echh ciężko wierzyć że ten zespół wygra cokolwiek

1

Nie no nasz trener to jednak jest el tactico

1

Kibicowanie Barcelonie to obecnie jakieś sado maso

5

Messi lepiej niech odejdzie wygra coś jeszcze na koniec kariery bo tutaj to mu się raczej nie uda

0

FC Dzbany ......

1

Nie należy nam się ten superpuchar

0

Antek wybaczam tego karnego

1

Pedri out Puig In

0

W sumie to z gry nie należy nam się puchar póki co

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ależ wieje nudą

0

@DanielVeB Najdroższa rzecz jaką zamówiłem kosztowała bodajże 115 zl szła ok 3 tygodnie ale zadnej opłaty dodatkowej nie było

0

@DanielVeB Zaczyna mnie irytować troche Ali żadne z trzech ostatnich zamówień do mnie nie dotarło co najlepsze ponoć są w PL ale tego nie wie nikt na szczęście to jakieś drobiazgi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?