9

Messi jest kręgosłupem tej drużyny jak go nie ma to jedziemy na wózku

2

@Pertezm Kazdy byle z "Pługiem"

0

@ricardo0705 Pytanie jeszcze gdzie on sam chciałby zagrac w przyszłosci

3

@Gaz Bo gosć ewidentnie po każdym występie zasługuje na kolejny

2

@masq Nigdy nie komentuj po pijaku ;)

7

0

Koeman ,co uważacie że robi dobrze , a co powinien zmienić w swojej pracy ?

0

@pele1282 I właśnie dlatego troche obawiam się Laporty żyje za bardzo przeszłością

1

@Kamiloza91 Ale wg mnie musi grac na PS na tej pozycji wygląda o niebo lepiej

0

@don'T.R.I.P.e Kiedy Laporta wygrywał po raz pierwszy tez nie był faworytem więc teraz tez wszystko jest mozliwe

1

Koeman chetnie przyjaby Depaya ale kto mu bedzie płacil pensje

0

@HERORICH2 Wstawaj zes***ś się

6

Niestety ale panu juz podziękujemy

0

@tobiasson92 Jak sobie przypomne ilu tutaj było za Dudą w trakcie wyborów to nic mnie nie dziwi

0

@Ogorinho1974 Ale co macie do niej ? pani Beata jak dla mnie jedna z najlepszych polskich wokalistek wszech czasów

2

@MesQueUnClub96 Udaje pod publiczke

2

@MesQueUnClub96 Obejrzyj jego garaż ;)

0

@pt9 Pos****ło cie !!

1

@Prezes_sycylijczyk zgłaszam o bana

0

Jest i "Elsa" ....

1

@NaFazieHitman Wątpie aby to była awaria

0

@BarcaInfo Graj w zielone

1

To co obstawiam że Lewemu wręczy Nawałka

0

"My Man" .................

0

@DanielOOL "On musi podjąć decyzje" czyli ława albo odejście

4

@tristan87 Z niego to co najwyżej drugi Gomes będzie

2

@BarcaInfo Po Juve został MOTM i Koeman dalej nic nie "sKumał"

32

Puig bardziej przypomina Inieste niż Pedri wg mnie

0

Nie no nie wierze Rysiek na boisku

0

Dembele naprawde może być lepszym zawodnikiem niż Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?