Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Messi jest kręgosłupem tej drużyny jak go nie ma to jedziemy na wózku
2
@Pertezm Kazdy byle z "Pługiem"
0
@ricardo0705 Pytanie jeszcze gdzie on sam chciałby zagrac w przyszłosci
3
@Gaz Bo gosć ewidentnie po każdym występie zasługuje na kolejny
2
@masq Nigdy nie komentuj po pijaku ;)
7
Rewelka :)
https://www.liveleak.com/view?t=aUjPb_1610269817&p=1
0
Koeman ,co uważacie że robi dobrze , a co powinien zmienić w swojej pracy ?
0
@pele1282 I właśnie dlatego troche obawiam się Laporty żyje za bardzo przeszłością
1
@Kamiloza91 Ale wg mnie musi grac na PS na tej pozycji wygląda o niebo lepiej
0
@don'T.R.I.P.e Kiedy Laporta wygrywał po raz pierwszy tez nie był faworytem więc teraz tez wszystko jest mozliwe
1
Koeman chetnie przyjaby Depaya ale kto mu bedzie płacil pensje
0
@HERORICH2 Wstawaj zes***ś się
6
Niestety ale panu juz podziękujemy
0
@tobiasson92 Jak sobie przypomne ilu tutaj było za Dudą w trakcie wyborów to nic mnie nie dziwi
0
@Ogorinho1974 Ale co macie do niej ? pani Beata jak dla mnie jedna z najlepszych polskich wokalistek wszech czasów
2
@MesQueUnClub96 Udaje pod publiczke
2
@MesQueUnClub96 Obejrzyj jego garaż ;)
0
@pt9 Pos****ło cie !!
1
@Prezes_sycylijczyk zgłaszam o bana
0
Jest i "Elsa" ....
1
@NaFazieHitman Wątpie aby to była awaria
0
@BarcaInfo Graj w zielone
1
To co obstawiam że Lewemu wręczy Nawałka
0
"My Man" .................
0
@DanielOOL "On musi podjąć decyzje" czyli ława albo odejście
4
@tristan87 Z niego to co najwyżej drugi Gomes będzie
2
@BarcaInfo Po Juve został MOTM i Koeman dalej nic nie "sKumał"
32
Puig bardziej przypomina Inieste niż Pedri wg mnie
0
Nie no nie wierze Rysiek na boisku
0
Dembele naprawde może być lepszym zawodnikiem niż Mbappe