1

@cat_r37 To wina Koemana bo jaki normalny trener goniąc wynik wprowadza na boisko Busquetsa !

2

Dajcie juz tego Xaviego nic nam nie zostało z tym betonem nic nie osiągniemy

2

jprd zabierzcie tego Trincao nie moge patrzeć na tego paralite

6

Messi raczej podziekuje po sezonie taki piłkarz nie pozowli sobie grać na takim poziomie

3

Dembele na PS to o wiele lepszy piłkarz niz na LS

1

@matirix20 Puig u Koemana dobry żart

0

Jak znam Koemana to wpuści Trincao zamiast Dembele

0

No t po wywiadzie powiem tak ...są dwie możliwości ;)

1

Zaraz się zacznie wysyp specjalistów psychologów na La Rambli ;)

0

@BarcaInfo Jeśli będzie kolejny blamaż w LM odejdzie raczej na 100%

0

Mam wrażenie że on sam jeszcze nie wie co będzie dalej ale jeśli znów się zbłaźnimy w LM to raczej odejdzie bo przecież ile można

0

@SonBarcaGoku To bardziej taka rozmowa niż wywiad , wywiady nie trwaja 1,5h

1

@VamosRakieta Dwójka i TVP to u mnie kanały zakazane ,Sylwester z Youtube i Spotify

4

Kupowałeś kiedyś w supermarkecie?
WTF ??

0

Ktoś wie ile to ma trwać ?

0

@BartqRKO To jakaś Petro gala dla szejków żeby się nie nudzili

1

Co z tego że oglądam jak po hiszpańsku ni panimaju :/

0

@Bruttal będzie znana do czerwca

0

Co to za Petro gala ??

1

Jak wam minęły święta ?

3

@NGTRX Dziś juz tylko Whisky

1

@don_daniel Bardziej skład z Busquetsem

0

U kibicow Barcelony byłby spalony odchodząc do PSG

2

Znakomita forma Braithwaita ?? Który to pisał ?

1

Niby wszystko fajnie a potem Busquets w pierwszym składzie a zmiany w meczu typu WTF ?

1

@RomanHoffer Nie odpisuje wcale

1

Co ten nasz klaun tam znowu wymyślił że konferencja ?

2

@gloin12 Puig przypomina go jeszcze bardziej

23

Ustawic za Messim Puiga , De Jonga I Pedriego .

0

Zimno dzis za oknem ale dobrze że mam czapke ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?