Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cat_r37 To wina Koemana bo jaki normalny trener goniąc wynik wprowadza na boisko Busquetsa !
2
Dajcie juz tego Xaviego nic nam nie zostało z tym betonem nic nie osiągniemy
2
jprd zabierzcie tego Trincao nie moge patrzeć na tego paralite
6
Messi raczej podziekuje po sezonie taki piłkarz nie pozowli sobie grać na takim poziomie
3
Dembele na PS to o wiele lepszy piłkarz niz na LS
1
@matirix20 Puig u Koemana dobry żart
0
Jak znam Koemana to wpuści Trincao zamiast Dembele
0
No t po wywiadzie powiem tak ...są dwie możliwości ;)
1
Zaraz się zacznie wysyp specjalistów psychologów na La Rambli ;)
0
@BarcaInfo Jeśli będzie kolejny blamaż w LM odejdzie raczej na 100%
0
Mam wrażenie że on sam jeszcze nie wie co będzie dalej ale jeśli znów się zbłaźnimy w LM to raczej odejdzie bo przecież ile można
0
@SonBarcaGoku To bardziej taka rozmowa niż wywiad , wywiady nie trwaja 1,5h
1
@VamosRakieta Dwójka i TVP to u mnie kanały zakazane ,Sylwester z Youtube i Spotify
4
Kupowałeś kiedyś w supermarkecie?
WTF ??
0
Ktoś wie ile to ma trwać ?
0
@BartqRKO To jakaś Petro gala dla szejków żeby się nie nudzili
1
Co z tego że oglądam jak po hiszpańsku ni panimaju :/
0
@Bruttal będzie znana do czerwca
0
Co to za Petro gala ??
1
Jak wam minęły święta ?
3
@NGTRX Dziś juz tylko Whisky
1
@don_daniel Bardziej skład z Busquetsem
0
U kibicow Barcelony byłby spalony odchodząc do PSG
2
Znakomita forma Braithwaita ?? Który to pisał ?
1
Niby wszystko fajnie a potem Busquets w pierwszym składzie a zmiany w meczu typu WTF ?
1
@RomanHoffer Nie odpisuje wcale
1
Co ten nasz klaun tam znowu wymyślił że konferencja ?
2
@gloin12 Puig przypomina go jeszcze bardziej
23
Ustawic za Messim Puiga , De Jonga I Pedriego .
0
Zimno dzis za oknem ale dobrze że mam czapke ;)