3

No dobra wymiękłem gasze to

11

Jak ma wyglądać nasza gra skoro nie mamy ani porządnych ŚP ani skrzydeł , ale wg niektorych przecież to wina Messiego że gramy słabo

2

Sezon przerwy od LM dobrze by nam zrobił

0

Co to ptysie komentuja bo emocje jak grzybach "Sendżinio Deszcz"

2

Ronaldo dziś spina poślady bo mecz mocno medialny ;)

0

Messi bez brody... będzie dobrze;)

2

@MesQueUnClub_87 Garaż też ;)

3

@BarcaInfo Gramy tym co mamy no może oprócz Puiga ;)

0

@Bruttal ja po tym weekendzie odpuszczam już sobie Fut Champions bo to jakies chore jest

12

@BarcaInfo Koeman jest dziwny wypowiada się fajnie i w tym co mówi jest wiele racji po czym wystawia w pierwszym składzie Busquetsa a w trakcie meczu robi zmiany które są co najmniej dziwne

0

@LuisSalvano Marne szanse na przeprowadzenie transferów w 6 dni

3

Mam wrażenie że Koeman mówi mądrze a potem robi co innego

4

Cieszą się jakby nie wiem z kim wygrali a to tylko Fc Barcelona ;(

1

Boli mnie potężnie słaba Barcelona ;(

0

@Batys Ja to marze o graniu w LM w przyszłym sezonie

0

0

Fajna ta zmiana taka nie za tego..

0

@blaugrana1980 Ale w przyszłym już chyba nie :(

0

@urbie999 A co daje jemu ta drużyna??

13

Messi uciekaj stąd jak najdalej

0

Ale fart po rykoszecie ;)

0

@BarcaInfo Przegrac jak przegrać boje się że za rok może nas zabraknąć w LM

0

@BarcaInfo słabe to, Pep miał problem z Eto a mimo wszystko stawiał na niego bo wiedział że dobro zespołu jest najważniejsze

1

@DonAndrzejos Trincao to może nie koniecznie

0

@kaziks Przecież oni postawili autobus i liczą że im sie uda utrzymać wynik problem tylko że my nie mamy pomysłu na ten autobus

0

@MarFan Jedyne na co licze w tym sezonie to miejsce gwarantowane graniem w LM i nic więcej

6

Nie ogrniam tego jak można wystawiać Busquetsa w każdym meczu w podstawowym składzie

0

Przecież jak my nie daj Bóg przegramy z takim Cadiz to nie mamy czego szukać w TOP 4 LL

0

@kuba1794 No ja nie mam

0

Ależ nienawidze ogladać meczy przeciwko "autobusom"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?