Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No dobra wymiękłem gasze to
11
Jak ma wyglądać nasza gra skoro nie mamy ani porządnych ŚP ani skrzydeł , ale wg niektorych przecież to wina Messiego że gramy słabo
2
Sezon przerwy od LM dobrze by nam zrobił
0
Co to ptysie komentuja bo emocje jak grzybach "Sendżinio Deszcz"
2
Ronaldo dziś spina poślady bo mecz mocno medialny ;)
0
Messi bez brody... będzie dobrze;)
2
@MesQueUnClub_87 Garaż też ;)
3
@BarcaInfo Gramy tym co mamy no może oprócz Puiga ;)
0
@Bruttal ja po tym weekendzie odpuszczam już sobie Fut Champions bo to jakies chore jest
12
@BarcaInfo Koeman jest dziwny wypowiada się fajnie i w tym co mówi jest wiele racji po czym wystawia w pierwszym składzie Busquetsa a w trakcie meczu robi zmiany które są co najmniej dziwne
0
@LuisSalvano Marne szanse na przeprowadzenie transferów w 6 dni
3
Mam wrażenie że Koeman mówi mądrze a potem robi co innego
4
Cieszą się jakby nie wiem z kim wygrali a to tylko Fc Barcelona ;(
1
Boli mnie potężnie słaba Barcelona ;(
0
@Batys Ja to marze o graniu w LM w przyszłym sezonie
0
@Rewolucja123 ok ok
0
Fajna ta zmiana taka nie za tego..
0
@blaugrana1980 Ale w przyszłym już chyba nie :(
0
@urbie999 A co daje jemu ta drużyna??
13
Messi uciekaj stąd jak najdalej
0
Ale fart po rykoszecie ;)
0
@BarcaInfo Przegrac jak przegrać boje się że za rok może nas zabraknąć w LM
0
@BarcaInfo słabe to, Pep miał problem z Eto a mimo wszystko stawiał na niego bo wiedział że dobro zespołu jest najważniejsze
1
@DonAndrzejos Trincao to może nie koniecznie
0
@kaziks Przecież oni postawili autobus i liczą że im sie uda utrzymać wynik problem tylko że my nie mamy pomysłu na ten autobus
0
@MarFan Jedyne na co licze w tym sezonie to miejsce gwarantowane graniem w LM i nic więcej
6
Nie ogrniam tego jak można wystawiać Busquetsa w każdym meczu w podstawowym składzie
0
Przecież jak my nie daj Bóg przegramy z takim Cadiz to nie mamy czego szukać w TOP 4 LL
0
@kuba1794 No ja nie mam
0
Ależ nienawidze ogladać meczy przeciwko "autobusom"