78

Simaone krzyczy, skacze, dzwoni po grubego i motywuje - jest dobrze
Klopp drze ryja aż miło - git
Sarabia po bluzgał sobie siedząc na ławce na drugim planie i już wszystkim odpie*****.

0

@kamyk_23 Co to się dzisiaj stało xd już drugi napinacz na dwa komentarze. Gościu czy ja mam dodawać #ironia#żarty pod każdym postem?
Ale że lubię sobie też merytorycznie coś napisać to Cię uraczę. Na el clasico najgroźniejszy rajd lewą stroną zrobił Pique, z przodu niemoc totalna, wszyscy tylko do Messiego, Arthur sam na sam też się obraca żeby oddać piłkę, jedyna osoba na którą opłaca się robić wrzutki to ponownie Pique, a Griezmann jest chwalony przede wszystkim za prace w obronie. To co mam sobie pomyśleć? Znaczy słabo trenują atak albo mecze ich paraliżują, a tu wpada fajny urywek z Lengletem to sobie napisałem śmieszny komentarz.

0

@Barteknos No właśnie tu jest problem bo strzały trenują obrońcy, a napastnicy defensywne aspekty. I potem wygląda to jak wygląda.

0

@Lea czyli wymowne znaczki na koniec nie naprowadziły Cię na to ,że to tylko luźna sugestia, żeby się od razu nie napalać? Używaj trochę... a nie ważne, wiem że gość może wypalić albo nie wypalić. Pieniądze nie małe ale i nie za duże więc można ryzykować. Tylko co z nim zrobić? Z prawej jest już Dembele, przyszedł Braithwaite i ludzie piszą o Trincao. Więc czwarty będzie w sam raz do składu?
A co do samego wypalenia bądź nie to dużo zależy od trenera, zawodnika i szczęścia.

0

@Messibestplayerintheworld To samo pisaliśmy o Gomes'ie, też z Vaencji i cena podobna :D

5

I bardzo dobrze oby stał się naszym Simaone.

0

@MSN19 nie wiem czy de Bruyne nie gra na tej samej pozycji co Leo, Cou i Griezmann

0

Ale pierdoły. Takie coś to każdy może napisać - Barca chce. Pewnie że chce, ale co z tego jak Neymar ją znowu do sądu pozywa i podobno ma mieć klauzule 180mln, Martinez też grubo ponad 100, a do tego dwóch obrońców. Nawet w fifie nie jest to łatwe do zrobienia w czasie jednego okienka a co dopiero w prawdziwym świecie. Gdyby chociaż jeszcze umieli kogoś sprzedać to byłaby inna gadka - np. Coutinho za 140mln, Dembele za 105 i Suareza za troche. Nie no żarty kto by tyle wydał xd a no tak...Barca :(

1

Najbardziej w drugiej połowie nie mogłem zrozumieć tego co oni chcieli osiągnąć wyprowadzeniem piłki od bramkarza? Spróbowali raz - poklepali przed własną 16, strata, kontra, uff rożny lub zaczynamy od Marca. Drugi raz to samo i trzeci i czwarty i dziesiąty. Myślę sobie czy to ja jestem głupi i nie rozumiem tego geniuszu czy to nie ma prawa zadziałać? Przez poł godziny byliśmy z 4 razy na połowie realu ale posłać długą piłkę?Gdzeeeee paaaanie ni mo potrzeby, obrońcy ich rozklepią a potem podadzą do tyłu i bedzie dobrze.

1

@Wojtas1080pl miałem to samo pisać, i ta pajacerka przy cieszynce (w sumie murzyni chyba tak mają) jakby z nami jechał, a prawda była taka że poza golem pokazał bezradność. To samo tyczy się Mariana który wykorzystał parodie naszej obrony, wywalił się przy strzale i tym farfoclem ledwo strzelił, a wstał jak król piłkarski, rozłożył ręce do oklasków xd

1

@M.a.t.i26651 no nie chciała wpaść, jeszcze jakieś pytania bo spieszę się na samolot?

0

Niewykorzystane sytuacje lubią...a szkoda strzępić ryja, jedną Arthur, jedną Messi i byłby spokój przed przerwą

0

Co tu sie dzieje?! Schodzimy na orzerwe gniotac real aż milo. Wychodzi jakas padaka klepiaca i tracaca pilki na 30 metrze.

0

@dariooo w realu zawsze jest takie 50 na 50 - mocna pila w pole karne i albo najdzie albo nie, wiec nie bylbym taki spokojny o ich atak

0

@krisso78 a on nie magister?

0

Też czuliście jakiś strach w poruszaniu sie Arthura jak biegl sam na sam? Jak dla mnie pewny siebie napastnik biegnie inaczej i konczy takie sytuacje a nie obraca sie jakby byl zdziwiony ze ma taka szanse i co ma zrobic

0

@icon3520 nie jest źle ale było już kilka akcji gdzie myślałem że oddamy strzał a ostatecznie ktoś podał do tyłu :/ real byle wstrzeleniem w pole karne robi zagrozenie a my czekamy na ta jedna jedyna okazje zamiast bic cokolwiek niz narazac sie na kontre jak przed chwila.

0

Jeszcze z 5 takich głupich strat i nawet Vinicius strzeli

1

Kurcze na poczatku brakuje przebojowosci. Jak FdJ biegł i mial przed soba jednego goscia i jednego wracajacego z boku to stanal i podal do tyłu. Przydałby sie ktos jak Neymar co by zaryzykował pójście w drybling, moze bramka by była, moze wolny czy karny. A tak nawet nie dał szansy sie pomylić.

0

@kejdzi pech to by był, jakby to sie stało raz. Jakby fartownie strzelił. Ale nie, my zawsze gramy tak, że jak przeciwnik wychodzi z kontrą to nie ma komu wrocic bo nasi mysla ze przeciwnik tez poda do tyłu. A tu zong. I tak od kilku lat.

0

@witkacy36 nie rób tego, nie warto

0

@GlowixZiom no i co? Masz zawodnikow za taka kase, trenera, caly sztab, lata doświadczeń z gra przeciwko autobusom i co? I nic nie umieja zrobic, juzby chociaz nie tracili goli a tak to co im zabiora pilke to bramka. Ja nie wiem po co tą obrone trzymaja - wyrzucic, wyjdzie na to samo.

0

@noface ja zawsze krwawię jak widzę nagłówek "Barca jest zainteresowana Kimś Tam, może grać jako 9 lub na skrzydle." Pięknie! Chyba każdy nasz napastnik gra jako 9 lub skrzydłowy ale jak wypadnie Suarez to nagle nie ma nikogo do środka.

1

@betonito I przede wszystkim za tani

4

@catalanian09 I to za śmieszne 20 mln ;/ Szkoda gadać u nas 120 i nie robi połowy tego szumu co Erling.

0

@kaktus Nie straci, powiedział że kiedyś jak był mniej dojrzały to by zszedł, a co by zrobił teraz? Nie wiadomo.

0

@catalanian09 hahaha i teraz nie wiem czy to filmik promujący go czy prześmiewczy :D

0

@Kengo eeee bez sensu, zobaczylem dwie minuty i wszystkie gole z wrzutek - my wrzutkami nie gramy :D u nas napastnik musi dobrze odgrywać Messiemu i parzyć mate.

1

@Kengo taaa przyjdzie do nas, najpierw 3 miesiące ławki żeby spokorniał, potem jakiś ogon, wrzucenie na głęboką wodę i stwierdzenie ze sie nie nadaje.

1

@Colon ciekawe i wg mnie całkiem trafne cytaty ale tak napisałeś, że za nic nie wiem kto je powiedział. Ten Phoenix coś mówił czy tylko był posępny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?