Czarny19
Dołączył/a: maj 2011
Wałcz
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
78
Simaone krzyczy, skacze, dzwoni po grubego i motywuje - jest dobrze
Klopp drze ryja aż miło - git
Sarabia po bluzgał sobie siedząc na ławce na drugim planie i już wszystkim odpie*****.
0
@kamyk_23 Co to się dzisiaj stało xd już drugi napinacz na dwa komentarze. Gościu czy ja mam dodawać #ironia#żarty pod każdym postem?
Ale że lubię sobie też merytorycznie coś napisać to Cię uraczę. Na el clasico najgroźniejszy rajd lewą stroną zrobił Pique, z przodu niemoc totalna, wszyscy tylko do Messiego, Arthur sam na sam też się obraca żeby oddać piłkę, jedyna osoba na którą opłaca się robić wrzutki to ponownie Pique, a Griezmann jest chwalony przede wszystkim za prace w obronie. To co mam sobie pomyśleć? Znaczy słabo trenują atak albo mecze ich paraliżują, a tu wpada fajny urywek z Lengletem to sobie napisałem śmieszny komentarz.
0
@Barteknos No właśnie tu jest problem bo strzały trenują obrońcy, a napastnicy defensywne aspekty. I potem wygląda to jak wygląda.
0
@Lea czyli wymowne znaczki na koniec nie naprowadziły Cię na to ,że to tylko luźna sugestia, żeby się od razu nie napalać? Używaj trochę... a nie ważne, wiem że gość może wypalić albo nie wypalić. Pieniądze nie małe ale i nie za duże więc można ryzykować. Tylko co z nim zrobić? Z prawej jest już Dembele, przyszedł Braithwaite i ludzie piszą o Trincao. Więc czwarty będzie w sam raz do składu?
A co do samego wypalenia bądź nie to dużo zależy od trenera, zawodnika i szczęścia.
0
@Messibestplayerintheworld To samo pisaliśmy o Gomes'ie, też z Vaencji i cena podobna :D
5
I bardzo dobrze oby stał się naszym Simaone.
0
@MSN19 nie wiem czy de Bruyne nie gra na tej samej pozycji co Leo, Cou i Griezmann
0
Ale pierdoły. Takie coś to każdy może napisać - Barca chce. Pewnie że chce, ale co z tego jak Neymar ją znowu do sądu pozywa i podobno ma mieć klauzule 180mln, Martinez też grubo ponad 100, a do tego dwóch obrońców. Nawet w fifie nie jest to łatwe do zrobienia w czasie jednego okienka a co dopiero w prawdziwym świecie. Gdyby chociaż jeszcze umieli kogoś sprzedać to byłaby inna gadka - np. Coutinho za 140mln, Dembele za 105 i Suareza za troche. Nie no żarty kto by tyle wydał xd a no tak...Barca :(
1
Najbardziej w drugiej połowie nie mogłem zrozumieć tego co oni chcieli osiągnąć wyprowadzeniem piłki od bramkarza? Spróbowali raz - poklepali przed własną 16, strata, kontra, uff rożny lub zaczynamy od Marca. Drugi raz to samo i trzeci i czwarty i dziesiąty. Myślę sobie czy to ja jestem głupi i nie rozumiem tego geniuszu czy to nie ma prawa zadziałać? Przez poł godziny byliśmy z 4 razy na połowie realu ale posłać długą piłkę?Gdzeeeee paaaanie ni mo potrzeby, obrońcy ich rozklepią a potem podadzą do tyłu i bedzie dobrze.
1
@Wojtas1080pl miałem to samo pisać, i ta pajacerka przy cieszynce (w sumie murzyni chyba tak mają) jakby z nami jechał, a prawda była taka że poza golem pokazał bezradność. To samo tyczy się Mariana który wykorzystał parodie naszej obrony, wywalił się przy strzale i tym farfoclem ledwo strzelił, a wstał jak król piłkarski, rozłożył ręce do oklasków xd
1
@M.a.t.i26651 no nie chciała wpaść, jeszcze jakieś pytania bo spieszę się na samolot?
0
Niewykorzystane sytuacje lubią...a szkoda strzępić ryja, jedną Arthur, jedną Messi i byłby spokój przed przerwą
0
Co tu sie dzieje?! Schodzimy na orzerwe gniotac real aż milo. Wychodzi jakas padaka klepiaca i tracaca pilki na 30 metrze.
0
@dariooo w realu zawsze jest takie 50 na 50 - mocna pila w pole karne i albo najdzie albo nie, wiec nie bylbym taki spokojny o ich atak
0
@krisso78 a on nie magister?
0
Też czuliście jakiś strach w poruszaniu sie Arthura jak biegl sam na sam? Jak dla mnie pewny siebie napastnik biegnie inaczej i konczy takie sytuacje a nie obraca sie jakby byl zdziwiony ze ma taka szanse i co ma zrobic
0
@icon3520 nie jest źle ale było już kilka akcji gdzie myślałem że oddamy strzał a ostatecznie ktoś podał do tyłu :/ real byle wstrzeleniem w pole karne robi zagrozenie a my czekamy na ta jedna jedyna okazje zamiast bic cokolwiek niz narazac sie na kontre jak przed chwila.
0
Jeszcze z 5 takich głupich strat i nawet Vinicius strzeli
1
Kurcze na poczatku brakuje przebojowosci. Jak FdJ biegł i mial przed soba jednego goscia i jednego wracajacego z boku to stanal i podal do tyłu. Przydałby sie ktos jak Neymar co by zaryzykował pójście w drybling, moze bramka by była, moze wolny czy karny. A tak nawet nie dał szansy sie pomylić.
0
@kejdzi pech to by był, jakby to sie stało raz. Jakby fartownie strzelił. Ale nie, my zawsze gramy tak, że jak przeciwnik wychodzi z kontrą to nie ma komu wrocic bo nasi mysla ze przeciwnik tez poda do tyłu. A tu zong. I tak od kilku lat.
0
@witkacy36 nie rób tego, nie warto
0
@GlowixZiom no i co? Masz zawodnikow za taka kase, trenera, caly sztab, lata doświadczeń z gra przeciwko autobusom i co? I nic nie umieja zrobic, juzby chociaz nie tracili goli a tak to co im zabiora pilke to bramka. Ja nie wiem po co tą obrone trzymaja - wyrzucic, wyjdzie na to samo.
0
@noface ja zawsze krwawię jak widzę nagłówek "Barca jest zainteresowana Kimś Tam, może grać jako 9 lub na skrzydle." Pięknie! Chyba każdy nasz napastnik gra jako 9 lub skrzydłowy ale jak wypadnie Suarez to nagle nie ma nikogo do środka.
1
@betonito I przede wszystkim za tani
4
@catalanian09 I to za śmieszne 20 mln ;/ Szkoda gadać u nas 120 i nie robi połowy tego szumu co Erling.
0
@kaktus Nie straci, powiedział że kiedyś jak był mniej dojrzały to by zszedł, a co by zrobił teraz? Nie wiadomo.
0
@catalanian09 hahaha i teraz nie wiem czy to filmik promujący go czy prześmiewczy :D
0
@Kengo eeee bez sensu, zobaczylem dwie minuty i wszystkie gole z wrzutek - my wrzutkami nie gramy :D u nas napastnik musi dobrze odgrywać Messiemu i parzyć mate.
1
@Kengo taaa przyjdzie do nas, najpierw 3 miesiące ławki żeby spokorniał, potem jakiś ogon, wrzucenie na głęboką wodę i stwierdzenie ze sie nie nadaje.
1
@Colon ciekawe i wg mnie całkiem trafne cytaty ale tak napisałeś, że za nic nie wiem kto je powiedział. Ten Phoenix coś mówił czy tylko był posępny?