0

@TheNekro94 Jako całokształt to świetny trener. Ale w takim wypadku trzeba wziąć głównie po d uwagę jego ostatnie lata na ławce trenerskiej. A te nie są najlepsze, dużo konfliktów i smrodu.

0

@IronSanHybrid o te mistyczne konto prenium na fcbarca.com! W koncu jest tez cena. Można blikiem?

0

@Sawik_10 no i pamietamy te wilkie sukcesy z realu, chelsea i united :D

1

Ciekawa zmiana w totkach.
Zmiana trenera który ze średniaka bez transferów zrobił finaliste LM na trenera który z dużej marki z wielkiki transferami jakie chciał, zrobił pośmiewisko (Man Utd).

0

@Danny Gaucho zwłaszcza Liczba teofeum ;)

0

@BarcaInfo dokładnie. Jeden mecz da rade ale w rewanżu już trzeba mu pomóc :p

1

@Chaoss nie rozumiem tego. Póki tylko krzycza niech policja stoi i nie daje sie prowokowac. Ale jak juz ich kopią to od razu zagazować, pałą przez plecy i niech leży gówno jak sie nie umie zachować.

10

Rakija czy wódka? Jak powie ze nie probował to mu polać ;)

0

Niby racja ale napisanie że Messi powinien być pomocnikiem to rozumiem że chodzi o pozycje na boisku tak? ;)
Bo mimo, że mnie tez czesto irytuje jak wydaje mi sie ze wystarczy zrobić dwa kroki do przeciwnika zeby zablokowac mozliwosc podania a ten stoi i potem cały zespół musi lecieć do obrony. To jednak nie jego wina ze reszta jest tak cienka i nierówna. Kto ma grać za niego? Jeśli tylko on strzela i asystuje a reszta sie przygląda to bez niego szybko spadniemy w środek tabeli.

0

@Bartek46 z jakiego powodu?

0

@FDJ no dobra, ale co to się ma do czegokolwiek? Zreszta Fabsa zniszczyła fałszywa 9.

1

@sopelinho ciekawe jak to jest liczone, czy liczą każdy wykonany rzut wolny czy tylko te ze strzałem. Bo to aż dziwne że Messi strzela tyle wolnych a ma taki mały procent no ale jeśli weźmiemy pod uwage wszystkie wolne, gdzie w Barcelonie zwykle rozgrywa się je na krótko plus wrzutki to wiadomo ze procent nigdy nie bedzie duzy.

0

@stilor przed 26.10 odczucia były zgoła inne, wiec licze ze za miesiac znowu karty sie odwrócą ;)

0

Halo Redakcjo!
Gdzie najlepsze-najgorsze po meczu z Celtą? Teraz nie wiem jak mam myśleć, co mi się podobało, a co nie funkcjonowało w drużynie :(

0

@FC1899Barca pierwszego zdjecia nie widze bo wyskakuje mi zebym pobrał a mam juz dosc syfu na telefonie, ale z komentarza wyżej wnioskuje ze jest na niej Lewy. A jeśli tak to wcale nie musi byc w top 3 ZP. Wg mnie jest za mało medialny a Bayern też go super nie promuje. Wystarczy spojrzec co ostatnio osiagnal Cr i gdzie jest we wszystkich rankingach. Tez wygrywa ogorkowa lige jak Lewy ale jest niemiłośiernie hype’owany, jak mnie pamiec nie myli to i super Karim Benzyna był przed Lewym w takich rankingach co nie swiadczy o nich dobrze.

1

@Danny Gaucho to pewnie zalezy jak sie liczy bo gdzies kiedys czytałem że Leo ma wiecej goli z wolnych niż Ronaldo.
Ale to pewnie raz liczą wszystkie gole (dla Pelego też te na treningu), raz w klubie, raz z towarzyskimi a raz bez, innym razem z rozwiązanym butem, tylko w środy lub z mnożnikiem uwzględniającym nasłonecznienie księżyca w danej chwili.

0

@Suzu tak ale Fati został i dostaje szanse. Wiadomo że jest młodszy i dostał dużo hype’u ale czy Perez grał gorzej od niego?

1

Szkoda mi C. Pereza, zaczal z pierwsza druzyna i co dalej? Teraz tylko Fati sie liczy a o nim zapomniano :/

0

Oby ten Dembele się ogarną bo potrzebujemy dużo wiatru w tym sezonie gdzie połowa drużyny stoi.

3

Hahaha real od tak daje 8mln a my niecały jeden xd
A potem chwalenie sie ze Barca ma najwieksze przychody, miliard euro w rok, cuda niewidy, super zarzadzanie nie ma co :/

0

@Nazija przez pewien czas Paco nieźle strzelał w Dortmundzie a teraz nie wiem o co u niego w sumie.

0

@Jordi10 Zawsze mnie dziwią te przesadzone reakcje na takich filmikach. Rozumiem beke ale żeby przewracać się ze śmiechu bo gościa trafiły piłki? Jeszcze jakby to było raz ale widzisz podobną sytuację 10 razy i dalej takie śmieszne. Albo ta radość na końcu jakby mecz wygrali O.o

0

@exeqtor To już tak niestety jest że każde źródło coś swojego podaje. Też przy wielu artykułach myślę sobie że czytałem już coś sprzecznego...a walić to :D

0

@th@les Wiem że minęły, chodziło mi o jedno zdanie. Że jakoby przebiegnięcie większej liczby kilometrów oznacza że byli lepiej ustawieni. Dałem porównanie do Barcy Pep'a tylko dlatego, że moim zdaniem za jego czasów też biegaliśmy mniej (niż przeciwnik) i nikomu to nie przeszkadzało. Że właśnie dobrym ustawieniem można nadrobić braki fizyczne, a skoro oni więcej przebiegli, lepiej się ustawiali - no to aż wstyd że przegrali, musieli mieć słabych napastników ;/

0

Tylko do jednego zdania bym się przyczepił, mianowicie:
"Każdy slavista był lepiej ustawiony, bardziej zaangażowany, błyskawicznie się przemieszczał ze strefy obrony do ataku." Czy byli lepiej ustawieni? Jeśli byliby dobrze ustawieni to moim zdaniem nie musieliby tyle biegać. Gdyby to była Barca Pep'a pewnie zachwycalibyśmy się tym jak to mądrze się ustawiając ogrywamy przeciwnika który dużo biega, a nasi piłkarze swoimi umiejętnościami i inteligencją boiskową bez zmęczenia wygrywają kolejne starcia.

5

4

Najlepsze - przyjemne dla oka widowisko i adrenalina od 75 minuty :D

2

Hahaha ale biali się posypali że ze zwyciestwa 1-0 z Galatą robią wielkie halo :D

0

@barteq a paradoksalnie w gorącej Turcji może nie być im łatwo. To tak samo jak wyjazd do Rosji - druzyna słaba a nikt tam z nimi nie chce grać.

0

Wiem ze to gazety sportowe ale mogliby nagłośnić zamieszki w Katalonii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?