0

popieram w 100% jakbyśmy mieli takiego pomocnika jak Messi i prawdziwego Messiego na ataku to by wszystko było prostsze a tak to albo w pomocy padaka albo z lini ataku wylatuje Leo i potencjał znacząco spada. Bo nawet Ney i Luis to nie to co D10S.

0

koniec meczu już rozumiem?
znowu z nimi przerypać :( nie interesuję się koszykówką ale przegrać z realem w czymkolwiek to zawsze boli

0

Zna ktoś wynik?

0

A to taki gość z Brazyli który ledwo wyleczył uraz, jest na ostatnim miejsu do składu na PO za Alvesem, Adriano, Pedro, Puyolem, Bartrą i Abidalem. Nic dobrego jeszcze nie pokazał ogólnie to mega (czyli 10^6) niewypał transferowy.
#potwierdzoneinfo

0

Bez przesady, raz na 20 min dałoby rade kropnąć porzadnie z daleka. I chyba zgodzicie się ze mną że w naszym zespole wrzutki to nie jest broń która straszy rywali, nie przecze raz na jakiś czas coś tam wejdzie ale to zwykle jak prowadzimy. Inną sprawą jest pomoc i brak kreatywności przez co Leo musi się cofać i z przodu nie ma komu bramek ładować. Potrzebujemy jakiegoś łepskiego gościa który zaliczałby sporo asyst a nie że Messi gorszy dzień i Barca też gorszy dzień. Licze ze Rafinha się wyrobi albo Ivan.

2

Mnie najbardziej boli styl jaki dzisiaj widziałem (od razu mówie że nie jestem gościem zachwycającym się milionem bezprduktywnych podań i liczą sie dla mnie wszystkie bramki a nie tylko te strzelone po klepce) ale to co nasi pilkarze dzisiaj robili - żenada i wołanie o pomstę do nieba! Nie idzie to całe 90min dośrodkowania na gości po 1,7m! No kurde, mogli spróbować huknąć z dystansu a nie wrzutki do bólu schematyczne, pod koniec meczu rzygać mi isę chciało jak na to patrzyłem.

0

Jakieś opcje? Jedynym wg mnie rozsądnym rozwiązaniem jest Pedro.

0

Klauzula to coś koło 250mln jak się nie myle, nich zbliżą się choć trochę bardziej do tej kwoty i można myśleć. Bo wątpie zeby sam Busquets chciał zmienić barwy i kraj i przejść do klubu bez większej historii zwłaszcze gdy teraz Barca jest na prawdę silna. Poza tym ma tu pewne miejsce w składzie więc moim zdaniem tylko MEGA oferta mogła by tu coś zrobić.

6


Obczajcie reakcje bramkarza przy karnym :D widać ze akrobata :)

0

Ameryka!

3

HAHA! Popieram Szymeq'a, widać ze pisze to ktoś niekompetentny i nie znający się na historii, chyba ze chciałeś trolować tylko Ci nie wyszło. Wracaj do piaskownicy albo do fioletowych.

0

Dobry :)
Dobrze byłoby mieć takiego dzika w pierwszej drurzynie, mógłbym porozstawiać przeciwników po boisku. I w ryj dać by mógł dać.

0

Tyle zę Boixos Nois nie mają wstępu na stadion, a tam jest to pewnie bardzo mocno przestrzegane.

2

Też uwarzam że powinni mieć swoją loże dopingową, tylko niech nie robią zadym.

6

„co za katastrofa, do niczego się nie nadają, trzeba wszystkich zmienić: prezydenta, trenera, zawodników”
I kto teraz powie ze Xavi nie czyta komentarzy na polskich stronach FCB? :D

3

Dokładnie :D Ten to dopiero ośmieszał rywali, jeden z moich ulubionych piłkarzy :D

0

Niemożliwe :o

0

A gdzie Jakub Wawrzyniak?

1

Popieram, potwierdzone info.

1

Bordowo-granatowe PIONOWE pasy.

0

Real rozpędzony mówili...

0

Pedrito :D

1

Ja tak samo, jak dadzą 90-110mln za rok to brać, dług będzie malał w oczach a i co sezon możnaby kupować kogo się chce, więc nie byoby problemów że potrzebujemy ŚO a zarząd żydzi sypnąć groszem.

0

To powiedz (i uzasadnij odpowiedź) kto jest na tę chwilę lepszym stoperem w Barcelonie od Pique?

1

Najlepszego Ney! (i tak wiadomo zę tego nie przeczytasz) ciesze sie że jesteś taki dobry i mogę być dumny z tego że też urodziłem się 5 lutego :D

1

Nie ma takiej możliwości Europejczycy nie moga być dzi***mi kozo***ów!! wszystko im sprzedajemy bo mają kase ale takiej tradycji nie wolno ruszać!
Stop islamizacji niech se wracają do siebie sie zabijać i bombardować takie moje zdanie o tych dzikusach.

0

też zwróciłem na to uwage :D może podczas lotu do piłki :D

0

Rossel

0

Dzięki :)
Swoją drogą przeczytałem jeszcze niby ten sam artykuł tylko z innego źródła (przegląd sportowy) i zauwarzyłem sporą różnice w tłumaczeniu. Na blaugrana piszą że LE nie odgwizdał faulu na nim (śmieszne, też sie kłuciłem o to z wuefistą kilka razy, ale media o tym nie mówiły :< ) a na stronie przeglądu że Messi nawrzucał kolegom z druzyny (przynajmniej ja to tak odebrałem)
Daje link jakby ktoś chciał zobaczyć: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,leo-messi-posprzeczal-sie-z-luisem-enrique-potwierdza-jeremy-mathieu,artykul,537848,1,459.html

0

400zł na to postwiłeś? UUuu panie będzie sraka i drżenie podczas meczu, a jak Lucho zaskoczy i wpuści Munira zamians niego to już wgl. Szacunek za jaja zeby takie coś postawic :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?