4

Wg mnie Pique powinien byc niezle poirytowany tą sytuacją że od tylu lat jest filarem druzyny a zarabia blisko 1/4 tego co Neymar.

0

co do ch...

1

Ktory to juz kontrakt Messiego? On je podpisuje co pol roku chyba.

6

A jak Barca przyjeżdża do Polski to nie jest święto? Nie ma co się z nich śmiać.

1

Komentarz usunięty

4

A było mówione o 100mln ;/ oczywiście jak zwykle dali dupy, ja pierdziele który to już raz? Żeby najlepszy klub świata tak mało dostawał. Jak za rok zobaczymy że amazon daje 30 mln to już będzie pośmiewisko. A przed wyborami tyle chętnych było wyłożyć gruby hajs niby...

1

Ostatnio był artykuł że oczyścili go z zarzutów...teraz że skazany. O co tu chodzi? Ile on ma tych spraw w sądzie??

0

też się nad tym zastanawiam :D

0

No skoro sam Messi nie chce wygrać i tak strzela karnego który mógł dać spokój to niech argentyna nic nie wygrywa. Szkoda mi ich ale sami są sobie winni. Trudno, dla mnie Leo i tak będzie legendą.

0

Dlaczego nie gra Lavezzi? Kartki, kontuzja czy po prostu za słaby?

0

Masz może jakieś video albo fotke z tym palcem? Chętnie bym to zobaczył. I podczas czyjego hymnu to zrobił (znając go mógłby to zrobić nawet na hymnie własnego kraju)?

0

Bardziej chodziło mi o potwierdzenie czy to prawda czy kolejne doniesienia. Już pewnych transferów ze strony gazet widziałem wiele. Nie mam teraz czasu śledzić wszystkiego a póki co wiele się mówi tylko o potencjalnych transferach to myślałem że jeszcze okno zamknięte.

0

Juve kupiło Pjanicia? Co oni gadają

0

Niech już go wywalą z Barcy, tylko kto go weźmie? Może oferta, przyjdź na mecz dostaniesz Verme i dodatkowo Douglasa. To już nie jest śmieszne ani smutne, nie wiem jak on się prowadzi żeby takie coś się działo. Masakra Zubi nam kupił defensora na lata -.-

0

Ale nigdy nie wiadomo. Ostatnio sporo kontuzji w różnych repach to może i w Hiszpanii coś się przydarzy i Bartra wskoczy

3

Jak Bartra odpali na euro to będzie ból dupy

0

Jak grał to był niezły...w luj mi szkoda ze nie mogłem zobaczyć więcej meczy z parą stoperów Pique - Vermaelen. No ale cóż zdrowia nie przeskoczysz.

0

no to jest wyzwanie dla wuefisty :)

0

Pamiętacie ile w swoim 3 sezonie wygrał Guardiola?

0

W sumie to tak pół na pół będzie rozgrywane a nie większość. Chyba że te pare meczy finałowych czy KMŚ na innych boiskach robią różnice

0

A ja go obejrzec jadac w pociagu i miec w telefonie slabego neta?

0

Nie no ławkę to mamy sztos ;/
Swoją drogą kto wie co jest z S. Roberto? Wcześniej grał co jakiś czas nawet momentami bardzo często a teraz już go tak nie widać.

0

Pół na pół, pierwsza żółta zasłużenie, druga w sumie też mogła się kwalifikować na kartke ale wiadomo, jak wchodzi w gre wykluczenie piłkarza to tą drugą raczej nie daje się od tak. Kontrowersja na pewno ale myśle że sędzia może się z tego wybronić.

1

Jak dla ciebie Iniesta nic nie robi to albo trolujesz albo oglądasz inny mecz

0

"Suárez, który wraca do kadry po dwóch latach nieobecności [...]" a nie dwóch miesiącach jak już? ;o

1

" Europejskie standardy są Los Armeros dobrze znane. To jedyny klub piłkarski na świecie z certyfikatem jakości w zarządzaniu ISO 9001." Wie ktoś o co tutaj chodzi?

0

albo jak zostaną zmiany wpuścić go na 5 min przy rozstrzygniętym dwumeczu

0

można też przegrać

0

podłączam się do pytania :)

3

Wie ktos moze jaki jest rekord ligi pod tym wzgledem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?