0

Może ktoś poratować linkiem?

0

Obyś miał czego żałować :)

1

Tego się nie da oglądać...aż ten piękny sport człowiekowi obrzydzają

0

Nie rozumiem jak można powiedzieć że w Barcelonie są dwaj fenomenalni gracze i środkowy napastnik ;/ To ujma dla Luisa! Gość jest mega, to co daje drużynie jest niepodważalne a w mediach ciągle o tym że Messi jest nr 1 w historii a Ney jest przyszłością Barcy i niedługo najlepszym piłkarzem globu. Rozumiem ze Suarez ma swoje lata ale trzeba sobie szczerze powiedzieć że Barcelona ma TRZECH fenomenalnych napastników. Dziękuję już mi lepiej.

2

Zgadza się, zwłaszcza że w tamtym finale to Bartra przywrócił nas do życia golem.

0

No tak...za takie coś przerywa gre a jak w pierwszej połowie gość mocniej trzymał Suareza to karnego nie było. A idź pan w....

0

no tk bo po co spiąć dupsko i wykorzystać jedna z 10 sytuacji w pierwszej połowie i skończyć temat to teraz nerwówka będzie ehhh

0

to teraz zmiany i odpoczywamy przed sevilla

2

Też macie spóźniony komentarz?

0

To pokazuje jakie są wyśrubowane wymagania w klubie. Na razie odpowiednio 6,7 i 6 porażek a mieszany był już z błotem nie raz. Nie dziwota że trenerzy Barcy szybko łysieją.

4

Jasne że był, liga sama się musi wygrać :) Pare postów niżej widziałem kilka źródeł.

0

Dzieki, na pewno tam poszukam :)

0

Patrząc po komentarzach wnioskuje ze chyba tylko ja wyczuwam tutaj niebezpieczeństwo. Wiele razy mówiło się że Messi rządzi w szatni, a teraz jak przyjdzie trener mówiący wprost że szczęście Leo jest najważniejsze i że bardzo chce go trenować to dopiero może się zacząć.

0

Siema, wybieram się pierwszy raz do Barcelony i mam do was pytanie :)

Przejrzałem wiele stron i nie mogę znaleźć dobrego miejsca do spania dla dwóch osób. Mógłby ktoś pomóc w tej kwestii? Wymagania wiadome: tanio i w miarę blisko ważnych miejsc. Wybieram się 11-14.05.

0

Sądząc po stopach fota robiona gdzieś w Polsce :D

2

Zamknął mordy hejterom :D

3

Troche wolna ta nasza obrona ale miejmy nadzieje ze waleczna.

0

Przed pierwszym meczem z PSG też ostro ograliśmy rywali (bodajże 6-coś z Alaves) a potem kaszana. Aczkolwiek po tym meczu również mam jeszcze większą wiarę w remontadę :)

0

A liczyłem na kolejny popis 3-4-3, jak na razie dobrze to wyglądało i myślałem że wypróbujemy to dzisiaj po raz ostatni żeby z PSG dobrze zadziałało.

0

A na meczyki.pl właśnie zakończył się mecz Barnsley FC vs Sporting Gijón :)

0

My rok temu też się prawie dowiedzieliśmy ;)

2

Łoooo Panie włączam mecz i już myślę że zaraz real strzeli a tu takie zaskoczenie :D

0

Kurrrrr... czulem ze teraz stracimy :/

0

Dobrze prawisz. Choć jakby przyszedł Klopp to bym się nie zmartwił ;)

2

No właśnie to tylko "jakiś ziomeczek z okolic klubu", powinni dawać wywiady z Wajperem ;)

0

Spoko ale jak dotychczas nie dostałem to już raczej nie będzie.

2

Ma ktoś link do jakiejś akcji z Messim i Enrique? Nie mogłem oglądać meczu ale po czytaniu dyskusji tutaj rozumiem że coś tam zaiskrzyło czy jak?

4

Czemu nigdy nie ma D.Suareza? Chlopak przyjechal z wyporzyczenia przed czasem za hajs i nawet nie pozwola mu kopac.

0

Nigdy nie wiadomo kiedy zdecyduje się odejść do innego klubu, innej ligi. Trzeba go upewniać że gdy tyko zechce zmienić klub to Barca czeka otworem.

0

Ja mysle ze jak Lucho zdecyduje sie odejsc to trzeba sprobowac zatrudnic Kloppa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?