Czarny19
Dołączył/a: maj 2011
Wałcz
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może ktoś poratować linkiem?
0
Obyś miał czego żałować :)
1
Tego się nie da oglądać...aż ten piękny sport człowiekowi obrzydzają
0
Nie rozumiem jak można powiedzieć że w Barcelonie są dwaj fenomenalni gracze i środkowy napastnik ;/ To ujma dla Luisa! Gość jest mega, to co daje drużynie jest niepodważalne a w mediach ciągle o tym że Messi jest nr 1 w historii a Ney jest przyszłością Barcy i niedługo najlepszym piłkarzem globu. Rozumiem ze Suarez ma swoje lata ale trzeba sobie szczerze powiedzieć że Barcelona ma TRZECH fenomenalnych napastników. Dziękuję już mi lepiej.
2
Zgadza się, zwłaszcza że w tamtym finale to Bartra przywrócił nas do życia golem.
0
No tak...za takie coś przerywa gre a jak w pierwszej połowie gość mocniej trzymał Suareza to karnego nie było. A idź pan w....
0
no tk bo po co spiąć dupsko i wykorzystać jedna z 10 sytuacji w pierwszej połowie i skończyć temat to teraz nerwówka będzie ehhh
0
to teraz zmiany i odpoczywamy przed sevilla
2
Też macie spóźniony komentarz?
0
To pokazuje jakie są wyśrubowane wymagania w klubie. Na razie odpowiednio 6,7 i 6 porażek a mieszany był już z błotem nie raz. Nie dziwota że trenerzy Barcy szybko łysieją.
4
Jasne że był, liga sama się musi wygrać :) Pare postów niżej widziałem kilka źródeł.
0
Dzieki, na pewno tam poszukam :)
0
Patrząc po komentarzach wnioskuje ze chyba tylko ja wyczuwam tutaj niebezpieczeństwo. Wiele razy mówiło się że Messi rządzi w szatni, a teraz jak przyjdzie trener mówiący wprost że szczęście Leo jest najważniejsze i że bardzo chce go trenować to dopiero może się zacząć.
0
Siema, wybieram się pierwszy raz do Barcelony i mam do was pytanie :)
Przejrzałem wiele stron i nie mogę znaleźć dobrego miejsca do spania dla dwóch osób. Mógłby ktoś pomóc w tej kwestii? Wymagania wiadome: tanio i w miarę blisko ważnych miejsc. Wybieram się 11-14.05.
0
Sądząc po stopach fota robiona gdzieś w Polsce :D
2
Zamknął mordy hejterom :D
3
Troche wolna ta nasza obrona ale miejmy nadzieje ze waleczna.
0
Przed pierwszym meczem z PSG też ostro ograliśmy rywali (bodajże 6-coś z Alaves) a potem kaszana. Aczkolwiek po tym meczu również mam jeszcze większą wiarę w remontadę :)
0
A liczyłem na kolejny popis 3-4-3, jak na razie dobrze to wyglądało i myślałem że wypróbujemy to dzisiaj po raz ostatni żeby z PSG dobrze zadziałało.
0
A na meczyki.pl właśnie zakończył się mecz Barnsley FC vs Sporting Gijón :)
0
My rok temu też się prawie dowiedzieliśmy ;)
2
Łoooo Panie włączam mecz i już myślę że zaraz real strzeli a tu takie zaskoczenie :D
0
Kurrrrr... czulem ze teraz stracimy :/
0
Dobrze prawisz. Choć jakby przyszedł Klopp to bym się nie zmartwił ;)
2
No właśnie to tylko "jakiś ziomeczek z okolic klubu", powinni dawać wywiady z Wajperem ;)
0
Spoko ale jak dotychczas nie dostałem to już raczej nie będzie.
2
Ma ktoś link do jakiejś akcji z Messim i Enrique? Nie mogłem oglądać meczu ale po czytaniu dyskusji tutaj rozumiem że coś tam zaiskrzyło czy jak?
4
Czemu nigdy nie ma D.Suareza? Chlopak przyjechal z wyporzyczenia przed czasem za hajs i nawet nie pozwola mu kopac.
0
Nigdy nie wiadomo kiedy zdecyduje się odejść do innego klubu, innej ligi. Trzeba go upewniać że gdy tyko zechce zmienić klub to Barca czeka otworem.
0
Ja mysle ze jak Lucho zdecyduje sie odejsc to trzeba sprobowac zatrudnic Kloppa.