Czarny19
Dołączył/a: maj 2011
Wałcz
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja też nie
3
Niech Messi postawi ultimatum że nie podpisze kontraktu jeśli przyjdzie Paulinho :D innej szansy chyba już nie ma
0
Jaki pub do oglądania meczu polecacie w Warszawie na bemowie, ewentualnie na woli?
3
Dawno sie tak nie balem przed meczem Barcy :/
2
To sie nie dzieje...
1
Sprawdza jaki szrot potrafi pociagnac Messi.
0
Chyba ich lala lalalaa
1
Rafinha dobrze gral tylko kontuzje... :\
0
Messi w tym wieku i w takim meczu pokazalby swiatu kto bedzie rzadzil przez nastepne lata. I wez majac takie odniesienie znajdz nastepce :(
1
Nieeee, niech oddadza tego Vermalena nawet za darmo bo to szkoda gadac.
0
Taaaa teraz się posypie Santos że grał u nich w wieku poniżej 18 lat i należy im się parę procent od transferu. I znowu sądy i znowu smród.
0
Nie jestem pewien ale chyba za rok (ewentualnie za dwa) miała mu klauzula skoczyć do 250 mln. Zawsze to 30 mln do przodu. A i wierzyłem że W miarę zbliżania się do końca kontraktu Dembele (swoją drogą nie rozumiem jak mógł wziąć 4 czy 5 letni kontrakt!) spadnie za niego cena i go weźmiemy po rozsądnej cenie. A teraz na gwałt wszyscy będą chcieli nas wydoić.
0
W sumie faktycznie przyda się. Nie znam go ale jeśli jest solidny to niech wpada tylko niech wytargują lepszą cenę, albo kasa plus wypożyczenie np Marlona. Byle nie klauzula.
0
Bój się Boga no tak! Chyba jakoś za frajer do Sportingu. Pamiętasz może czy coś za niego było czy grosze za zasługi?
0
Nie znam go ale mamy juz Pique, Umtitiego, Masche i Marlona. Verma niech zostanie jesli sie nie polamie, ale moze lepiej jak go.sprzedadza. Matieu do sprzedania.
Za rok miał przyjsc Mina (czy jakos tak) pisali o nim jako o perelce. Wiec nie.wiem czy jest sens placic 32 mln za kolejnego obronce.
0
LALALALALALLALA nie słucham o Paulinho!!
0
To z niewolnikiem dobre, jednak nie w tym roku :)
Za rok mundial i ktoś taki jak Ney nie zaryzykuje obrażania się na klub i nieprzygotowania do tej imprezy. Więc akurat w tym okienku można byłoby wyciągnąć gigantyczną ofertę.
0
I cos sie stało?
0
Di Marii bym nie bral z powodu wieku. Gra dobrze ale powinnismy skupic sie na graczach max 26 letnich.
0
Ale jednak mecz mocno siadl po zmianach. A z przodu to my w ogole nie istnielismy.
1
Co oni gadaja o Neymarze na tym studiu?? :o
0
Dzięki ;)
0
Jak domyslasz sie to mi powiedz. Paulinho czy Lima?
0
Poratuj linkiem :)
0
Dziwnie to przez mysl przechodzi ale zaraz z najlepszego ataku na swiecie mozemy miec problem.
Jesli jedyny mlody napastkin z MSN odejdzie to zostaniemy z dwoma wybitnymi graczami ale jednak juz po 30.
Wierze w obietnice Dembele ze u nas zagra (moze juz za rok albo dwa), do tego Hazard i Dybala ale czy to mozliwe? Raczej nie.
Wiec trzeba wierzyc w Alcasera i Delofeu bo z takiej potegi moze byc niezly szrot.
3
Żadnych rozmow! Barto powinien ich potraktowac tak jak oni nas. Albo wykupi swoja karte albo nigdzie nie idzie. Niech im Barca utrudnia tymi podatkami.
0
Hej la ramblo!
Na jakich monitorach gracie, jakie polecacie? Szukam jakiegoś nie za dużego nie za małego do grania w akademiku. Oczywiście full hd, odświeżanie wystarczy mi 60Hz, no i wejście hdmi bo ma to być monitor pod ps4. Skłaniam się ku matrycom ips ale chętnie posłucham porad o innych typach.
To jak, pomożecie?
4
"Spotkania Cury'ego z Kią Joorabchianem i Giuliano Bertoluccim zakończyły się pomyślnie – wszystko zmierza w dobrym kierunku, aby Barça osiągnęła porozumienie z oboma pomocnikami."
Jak to zakończyło się pomyślnie skoro Barca osiąga porozumienie z Paulinho!!!
0
Też bardzo na niego czekam tego lata ^^
Ale trzeba pamiętać że gra w Barcy daje -50 do strzałów z dystansu i +15 do przewracania się ;)
0
Choć dziwie się że kolano tu ucierpiało ale różne przypadki chodzą po ludziach. Jednak jeśli doszło do urazu to nie powinien mieć już życia w drużynie i za 85mln powinni go sprzedać.