Czarny19
Dołączył/a: maj 2011
Wałcz
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jak jest z abonamentem w praktyce? Najpierw słyszałem że xbox ma lepszy a potem że porównywalnie (darmowe gry itp.). Plus jak wygląda wsteczne kompatybilność, czy mogę kupić po taniości gry na x360 i grać czy raczej tak się nie robi bo to jak jeżdżenie lambo na gaz?
Z góry dzięki za odpowiedź ;)
1
Girona (jakieś 115km od Barcelony) awansowała do ekstraklasy to może z nią da się ugadać.
1
Niby tak, ale dochodzi jeszcze kwestia sieciowa i z tego co się na razie orientowałem to microsoft mocno pobił konkurenta dając 2 gry w miesiącu do pogrania (podobnież pełnoprawne produkcje a nie jakieś podrabiańce).
Co mnie jeszcze zastanawia to płynność, w PC najbardziej wkurza mnie to jak gra się zacina, chciałem to wyeliminować za pomocą konsoli, jednak wiem że na kompach gry chodzą w 60 fps a na konsolach w 30, i tu moje pytanie czy nie jest to zauważalne?
I ostatnie (chyba) pytanie, jak gra się na konsoli w rozbudowane gry (no bo fifa to normalnie) np. wiedźmin, które mają masę przycisków na klawiaturze a pad ma ich tylko kilka? Albo jak strzelać tiggerem? :D
0
Siema, zastanawiam się nad kupnem konsoli.
Jaką polecacie (myślę głównie o x1 i ps4, choć jak ktoś ma dobrą opinię o innych to chętnie wysłucham)? Czy ciężko jest się przestawić na ten sprzęt z PC?
Z góry dzięki za odpowiedź ;)
0
Serio on jest taki dobry ze ciezko o lepszego? Pytam bo nie ogladam angielskiej a w roznych zestawieniach go nie widzialem.
0
Al przechodząc na 4-2-3-1 mógłby grać koło Sergio. Wiadomo stracilibyśmy troche stylu gdyby zajął miejsce Iniesty czy Roberto ale jeśli miałoby to oznaczać obronę nie do przejścia i wysoki presing to jestem gotowy na takie poświęcenie ;)
0
tylko żeby obrony nie zaniechali wtedy ;p
0
Witam, zastanawia mnie jedna rzecz. Pojawia się milion plotek transferowych na każdą pozycje a dlaczego nikt nie wymienia N'Golo Kante? Słyszałem o nim dobre opinie (walczak, dużo biega, prowadził lisy a teraz chelsea), niestety sam nie widziałem jego gry dlatego pytam Was. Chodzi o słabą technikę, długi kontrakt czy może o coś innego? Z góry dzięki za odpowiedź :)
1
Okładka mundo jakby kiepski grafik wkleił mu głowę.
0
Dokładnie :D
0
Jak dla mnie Barca zepsuła Denisa, jakby go nie wykupili rok przed końcem umowy to chłopak przynajmniej by pograł regularnie a tak ma sezon na ławce i kiepskie perspektywy ;/
0
Nieco z innej beczki ale też o ŚO, wie ktoś co się dzieje z Bagnackiem (nie pamiętam jak się pisze)? Miał wchodzić w pierwszy skład, był mega pewny siebie a teraz ani słychu ani widu...
0
O Rakiecie też tak mówili a raptem kila goli z tego dystansu strzelił, a i prób nie podejmuje zbyt często.
0
Który moment wskazuje na to że mu "odwaliło"?
0
Ale jak wchodził to zachwycał, już na starcie Juve o niego pytało. A teraz? Zachwyca kogoś D. Suarez, Digne czy jak był Montoya lub Munir? Pare przebłysków nic poza tym.
0
Co niestety nie do końca pokazał ten sezon, gdy nie wchodził pierwszy garnitur to zwykle były męczarnie. Aczkolwiek jak mówiłem wcześniej też jestem za wprowadzaniem wychowanków tylko z główą a nie jak większość pisze na tej stronie wszystki na raz bo przecież wygrali 3 lige.
0
Zgadzam się z Tobą tylko trzeba to robić z głową i stopniowo. Twój skład zawierał zbyt wielu niesprawdzonych wychowanków na raz. Szansa ze odpalą od razu jest bardzo nikła a w takim razie na co najmniej jeden sezon żegnamy się z trofeami (chyba że wszystko pociagnie pierwszy skład albo jak zawsze Messi).
1
Punkt drugi niby fajny pod względem tego że lubimy o sobie mówić że stawiamy na wychowanków. Ale kompletnie nie realny. Pokazuje on że mielibyśmy 1 skład i resztę kopaczy nie na tym poziomie. Bramkarzy nie znam ale co pokazali Montoya (niewiele jak grał), Palencja (3 liga no błagam), Bartra (lubiłem go ale jakiś wybitny nie był), Grimaldo (kto? 3 liga? nie, dziękuje), Thiago (u niego strach z kontuzjami), Samper (jest na wyporzyczeniu, czy mówi się o nim jako solidnym grajku? nie słyszałem, może), Munir (grał u nas i szczególnie mnie nie przekonał), więc co oni takiego pokazali że ostatnio na stronie wszyscy o nich piszą jako o super opcji? Dla mnie chociaż część powinna móc grać w ważnym meczu z trudnym przeciwnikiem i nie odstawać. Nie wyobrażam sobie Munira strzelającego realowi czy Palencję zatrzymującego BBC. Trzeba pamiętać że dobra gra w 3 lidze nic nie mówi o tym że tak samo będzie dwa szczeble wyżej, w końcu z jakiegoś powodu spadli rok wcześniej.
0
Też jestem za tym żeby ich wprowadzać ale trzeba pamiętać że oni grają w trzeciej lidze. To że tam im idzie jeszcze o niczym nie świadczy bo przeskok do pierwszej może ich bardzo rozczarować.
0
Najpierw dac szanse Marlonowi a jak sie nie sprawdzi poszukac kogos.
0
Taa...reprezentacja argentyny nie kreci sie wokol Messiego, daj pan spokoj :)
0
Gadanie mediów, nic więcej. Nie warto się tym zajmować.
0
Patrzac po komentarzach i po własnym mindfucku czekam na artykuł wyjaśniajacy z niecierpliwością.
1
A nie było tak, że jakies półtora miesiaca temu podpisał nowy kontrakt z PSG?
0
No to teraz juz na pewno kupie. Jest w sklepach czy trzeba przez neta?
0
Masz tę książkę? Jak jest napisana, słodka jak ta Iniesty, czy taka bardziej przyziemna? Pisana przez niego czy raczej wypowiedzi innych?
5
Mnie najbardziej cieszy gol Jefecito :D
0
Ja żałuję że oglądałem :(
0
Luis, nie spi....l nam reszty sezonu, odejdz w chwale i tyle. Prosze juz bez gownianych eksperymentow i zmobilizuj ich do walki na calego.
Tak cholernie mi smutno :(
0
Gdzie ten cudowny Neymar???