0

Haha przeczytaj co napisałeś, potem jeszcze raz to przeczytaj...i usuń.
Jaki on nam potrzebny? To wgl nie jest gość na Barce, przypomnę chociaż mecz z Malagą czy Huescą. Wiem że można mówić że to jego pierwszy sezon no ale nie oszukumy się Alvesem to on nigdy nie bedzie, już raczej wlałbym Pedro jako bardzo ofensywnego PO.

0

To może transfer dekady Khedira za Douglasa?

1

Jak gość skupi się tylko na Lidze włoskiej to gratuluję :/ Widać jakie włochy są mocne w Europie i nie chce żeby Barca tak skończyła.

0

też o tym pomyślałem :D może ze względu na terminarz dadzą prostą

1

Wg mnie tylko opcja 2 wchodzi w gre, bo raz że na jeden sezon Dani sie nie zgodzi a dwa to wolałbym zeby Barca go sprzedała i zarobiła a nie oddała za darmo. Czyli powinni przedłużyć o dwa lata, w zime kogoś sprowadzić, dać mu się spokojnie ograć i latem z wciąż aktualnym kontraktem sprzedać. Takie jest moje zdanie.

0

Albo Pedro ale jednak, będę drżał w starciu z Atletico czy podczas klasyku, lub jak trafimy na kogoś mocnego w LM

0

Verma :D

0

Hymmm czyli jeśli w Angli są tak bogaci a w Hiszpani tak biedni...to czemu Hiszpańskie zespoły ciągle biją Angielskie? Wystarczy spojrzec na LM i LE zero zespołów z PL a od groma z LL. Czyli drużyny z której ligi są lepsze?

9

Co wy piszecie? Nie wiedział to nie wiedział, ma do tego prawo, ja nie znam żadnego hokeisy czy bejsbolisty i od razu jestem ignorantem i należy mi się hejt? On odpowiedział tak jak chciał, nie obraził Messiego więc po co ten jad do niego teraz?

0

Mając Douglasa, Montoye i Adriano będziemy płakać.

2

"Asysta Benzemy była po prostu niezwykła. W tym przypadku Real Madryt wykorzystał niezorganizowanie obrony Barcelony po stałym fragmencie gry; widać to było po wolnej przestrzeni, jaką mieli napastnicy Królewskich. "
Mi się wydawało że to Ney podał piłkę Casillasowi i real poszedł z kontratakiem i tak zdobyli bramkę, a nie przez żaden stały fragment (ew. takowy był duzo wcześniej).

2

"niezwykle skuteczny" tu to poleciałś troche, sam pamiętam te dziwne uczucie jak razem z Villa swego czasu marnowali sete za setą.

0

Co do...redakcja już nie patrzy co pisze czy jak? :D Cenie ich za prace ale widze tu bardzo powarzny błąd.
Najpierw mamy: http://www.fcbarca.com/62664-bartomeu-zaglosowal-za-organizacja-finalu-pucharu-krola-na-camp-nou.html

a potem: "Ujawniono ponadto, że prezydent Blaugrany Josep Maria Bartomeu głosował za organizacją finału na stadionie w Bilbao."

Nie wydaje się wam to sprzeczne? ;)

5

Dał słowo Tito więc póki sam nie powie że ma dość to jestem spokojny.

1

Nie no, obaj finaliści by tam chcieli ale nie ma się też co dziwić włodarzom Realu że nie chcą aby dwie ekipy z miejsc które chcą autonomii grały na ich stadionie o puchar króla Hiszpani. I do tego największy rywal realu może wygrać trofeum na ich stadionie - ja np. nie chciałbym zeby madryt świętował na Camp Nou.
Inna sprawa ze tak naprawde to raczej nie ma wielkiej dyskusji o wybór stadionu, jutro zbierze sie pare osób i zadecydują o tym. To tylko nas tak gazety i inne media nakręcają że niby jest to wielka sprawa. Jutro wszystko będzie jasne i tyle, mi to osobiście wszystko jedno gdzie będą grali byle tylko boisko było najwyższej klasy.

0

Ale nie moze być, żeby żadna ze stron nie miała atutu właśnego boiska.
Finał ma być rozegrany na obiekcie neutralnym, chyba że obaj finaliści zdecydują inaczej co się raczej nie stanie.

0

U nas na stronie to samo niestety

1

"To trzeci z rzędu i równocześnie trzeci w całej historii PSG przypadek, gdy klub ten uzyskał awans do 1/4 finału Ligi Mistrzów. Ekipie z Paryża nigdy nie udało się jednak awansować do półfinału tych rozgrywek."
Niby do 3 razy sztuka ale też wyjątek potwierdza regułę więc Barco melduj się w półfinale!

0

Ale Barca to coś więcej niż Messi i byłoby to nie fair wobec innych wielkich graczy

0

Komentarz usunięty

1

Ja bym proponował to co z PSG w rewanżu, czyli Pedro Perditto na prawej.

0

Amen. :)

0

Bardzo chciałbym to zobaczyć jak po przegranym klasyku mówisz "Oj tam przegrali, ale patrzcie w jakim stylu!". Po kilku porażkach zmieniłbyś gadke.

0

Jest Shakira i Rudy, do tego Bartra też nie jest najniższy. Ja bym chciał raczej angielską walkę jak Masche :D

0

Byle z tej radości sobie czegoś nie złamał ;>
A tak serio to już się go nie mogę doczekać.

0

Też mi się tak właśnie wydaje, moze chodzi o jakieś oficjalne i nieoficjalne albo jakiś błąd.

0

Jeśli wierzysz w takie rzeczy to brawo.

1

Chyba chodzi o to że powiedział: "Francja nie zasługuje na taką drużynę jak PSG" coś takiego mi się obiło.

0

BBC juz wygrało LM a MSN na dobrą sprawę jeszcze nic.

3

Ronaldo nie ma talentu? To można było powiedzieć o Krzynówku a nie o 2 najlepszy piłkarzu świata. Ronaldo też ma wielki talent ale nie aż taki.
Do tego jeśli przyjmiemy że Leo ma tą chorobę lekkiego autyzmu to wyjdzie że to Leo jest tytanem pracy! Nie będe spamował bo te artykuły są gdzieś w archiwum jednak opowiem o najważniejszej kwestii z tą chorobą. Leo ma w głowie szablony ruchów które musiał na treningu wypracować do perfekcji żeby potem na meczach działały i ponoć ma być duzo mniej kreatywny od Cr czy Neya, ale za to bardzo dokładny jeśli urzywa swoich schematów. Czyli podsumowując (jeśli ta choroba to prawda, a patrząc często na wyraz twarzy Messiego przypuszczam że tak) to Messi musiał wiecet trenować od Ronaldo bo musiał do bólu wykuć każdy krok w akcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?