0

Ale i tak większość powie że to nurek,żal mi takich osób...

2

Właśnie też chciałem zhejtować to.Redakcja ma kasę za reklamy,a ja nie mogę wczytać komentarzy czy zobaczyć najlepsze bo reklamy są i nie idzie ich wyłączyć...

4

Chciałbym taki skład dziś:
Bravo-Alves,Bartra,Mathieu,Alba-Busquets,Rafinha,Iniesta-Messi,Suarez,Pedro
Niech dziś odpoczywa Neymar(bo ostatnio Suarez).Niech nie gra Pique.Ma 4 kartki i chciałbym aby za tydzień z Granadą ja dostał(nie zagrałby z Rayo na Camp Nou).Odpoczynek dla Rakiticia,Masche,którzy na pewno będą grać z City.

3

Jak cie denerwują to czego tu jeszcze szukasz?Już sam prowokujesz avatarem,idz na fioletową,tam cie nikt nie bedzie denerwował...

1

Nie ma Draxlera,Sama,Fahrmanna czy Meyer tylko na ławce.W dodatku w rewanżu nie będzie Kevina Princa Boatenga,Huntelaara.NIestety po Schalke już...

0

Liczę na 1:0 w najgorszym przypadku dla Schalke i niebieski mur niemiecki na Bernabeu :)Jak będzie bramkowy remis to tez się nie obraze.

0

Gramy za tydzień...odpowiedź niżej :)

4

Co ty się martwisz finansami klubu.Mam to głęboko kto ile zarabia,jeżeli klub ma tylu zawodników z taką pensja to znaczy ze nas stać.

2

Śmiej się,ale uwierz mi z własnego doświadczenia,że kątem oka widać inny kolor.Gdy podajesz patrząc na dol to się myli,tak samo jest z bardzo podobnymi jasnymi strojami.

8

A ja dzisiaj jestem za PSG.Nie lubie Mourinho,wręcz nienawidze.Po ostatnich wypowiedziach odnośnie Messiego lubie Zlatana.Po za tym mimo że jesteśmy w gazie mieliśmy problemy z Chelsea,więc lepiej niech odpadną.

1

To jest niezaktualizowane,wystarczy popatrzeć na Alvesa,Rafinhie.Lepiej,szybciej jak ja to prowadze i wklejam tu.

0

EDIT:Nie zaktualizowane kartki.

0

Messi jeszcze pobił go w hat trickach w historii La Liga po tej kolejce.Prowadzi z Ronaldo(po 23).

2

Udostępniam to,ponieważ ktoś może być ciekawy tego,nie wie ile kto ma kartek.Aktualizuje to co kolejke.Gdyby redakcja prowadziła coś takiego było by inaczej.A i licze na polecania.

0

Nie będzie,tylko na czeskim pewnie Prima Cool :)

4

Żółte kartki piłkarzy Barcy w tym sezonie La Liga:(Po 23 kolejkach):

Dani Alves-5(pauza z Levante)
Gerard Pique-4
Javier Mascherano-3
Mathieu-3
Jordi Alba-3
Neymar-3
Sergio Busquets-2
Iniesta-2
Pedro-2
Messi-2
Bartra-1
Douglas-1
Xavi-1
Rafinha-1
Suarez-1

@Damian11

0

Ale będziemy mieli fajne przedmeczowe koszulki na następny sezon :)
http://fangol.pl/view/87893/nowa-przedmeczowa-koszulka

7

hahaha obczajcie wywiad z Kroosem:
D:Real ma inną formę grania, trenowania czy funkcjonowania?
Kroos:Oczywiście.
Padłem xD

53

To jest polityka...Tu umieją korzystać z materiałów wideo,ale jak jest kopanie innego zawodnika to już nie umieją,banda po prostu..

17

A potem cie mama budzi :)

2

Ja tam lubie Valencie,podoba mi się ich styl gry,że stawiają na wychowanków/młodych.Chciałbym żeby byli 3 na koniec sezonu :)

2

Widze że mamy tu kibiców Atleti,żałosne,jak można kibicować RYWALOWI!!??

2

0

Ja go nie zwalniałem,wszyscy robili to pod wpływem emocji,głupotą było by co roku zatrudniać nowych trenerów.Swego czasu tak robił real i g**no grał.

2

No nie wiem,chyba nie musze przypominać ci co działo się tam w zeszłym sezonie...Muniza Fernandeza chyba kojarzysz? :)

0

I jeszcze Barca gra w następnej kolejce przed realem,więc Messi będzie mógł strzelając hat-tricka wyjść już przed Ronaldo :),w dodatku real gra wyjazd.

1

Anulowali?Własnie chyba nie anulowali,wiem bo był z tego polew...

1

Żółte kartki piłkarzy Barcy w tym sezonie La Liga:(Po 23 kolejkach):

Dani Alves-5(pauza z Levante)
Gerard Pique-4
Javier Mascherano-3
Mathieu-3
Jordi Alba-3
Neymar-3
Messi-3
Sergio Busquets-2
Iniesta-2
Pedro-2
Bartra-1
Douglas-1
Xavi-1
Rafinha-1
Suarez-1

@Damian11

9

Messi wyrównał dzis figo w historii asyst La Liga-mają po 107
Messi wyrównał dzis również C.Ronaldo w historii hat-tricków w La Liga-mają po 23
Jest najlepszym strzelcem,asystentem i ma najwięcej hat tricków w HISTORII La liga!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?