1

Alaba to jest mistrz wolnych w tym sezonie.Ogólnie Bayern ma świetnych wykonawców wolnych po za nim:Schweinsteiger,Alonso,Robben

0

Alvesa?Bez niego idzie tak samo jak nie lepiej(patrząc od strony defensywy).Powiedziałbym bardziej Pique.

25

figo* ;)

0

Te 3 wymienione tylko.Może liga BBVA nie uznała tego anulowania przez Królewski związek?Ja tam bardziej wierze oficjalnej stronie niż tej informacji.Okaże się jak dostanie 2 następne kartki,ale dałbym sobie rękę uciąć ze ma 3 kartki na koncie i liga tak uznaje.

5

Najbardziej boli mnie porażka z Celta i Malaga u siebie.Rozumiem wyjazdy,tam można tracić punkty,ale nie mecze u siebie,szczególnie z średnimi drużynami.Z celta przy lepszej skuteczności mogło być z 6:1.Z Malaga przegraliśmy przez samych siebie tracąc szybko bramke.Tu mogły,w zasadzie miały być punkty,ale jest jak jest i jesteśmy liderami i zalezymy od siebie,więc jest dobrze :)

4

Ja mu to samo pisałem,twierdzi inaczej.Nie wiem kogo kibicem jest,ale raczej nie jest normalne mieć w avatarze herb realu i spuszczać się nad Barcą i Messim.Nie warto z nim w ogóle dyskutować.

0

Nie anulowali mu tej kartki!Zrozum la liga tak uznaje wiec tak jest.Uważam ze powinien mieć dwie,ale najwyraźniej ma trzy.

4

Ty nawet nie wiesz jakie pierwsze stroje ma Eibar.Ma także bordowo-granatowe,a nie te błękitne,o których ty myślisz.Wiec mylisz się że Barca zagra dziś w domowych.Zagramy w naszych trzecich zapewne...

0

Ty nie jesteś kibicem realu.Po ostatnich hejtach na Cb po wielbieniu Barcy i Messiego chcesz pokazać że tak nie jest.Zastanów się komu kibicujesz.No chyba,że uważasz że kibicowanie tym 2 drużyna za normalne,co normalne nie jest...

0

Ma 3 na 100%,tak jest napisane na oficjalnej stronie la liga,ligabbva.com

0

Żółte kartki piłkarzy Barcy w tym sezonie La Liga:(Po 26 kolejkach):



Dani Alves-5(pauza z Levante),czerwona(pauza z Eibar)

Gerard Pique-5(pauza z Granadą)

Neymar-5(pauza z Rayo)

Jordi Alba-5(pauza z Eibar)

Mathieu-4

Javier Mascherano-4

Sergio Busquets-4

Messi-3

Rafinha-2

Iniesta-2

Pedro-2

Suarez-2

Bartra-1

Adriano-1

Douglas-1

Xavi-1



@Damian11

0

Mi się wydaje ze oni się zbytnio nie lubią.W meczu z Villarreal w PK na El madrigal to było widać i pamiętam ze juz kiedyś w tym sezonie Suarez tez go odepchnal,to już 2 raz

4

Teraz wydaje się że Suarez jest lepiej zgrany z Messim niż Neymar.Teraz o wiele przyjemniej patrzy się na urugwajczyka.Potrafi zrobić coś z niczego.Myślę ze jest ciut lepszy od Neymara,Ney ma jeszcze czas.Buzia mi się sama cieszy jak Suarez zamiast chcieć strzelić,pierwsze co szuka to Messiego czy wykłada mu patelnie.U Neymara irytuje mnie w ostatnim czasie jego "samolubnosc" wobec Messiego czy Suareza,a najbardziej jego zabawy z piłką przy setkach(lobowanie,przekladanie,kiwanie.Oby złapał formę z początku sezonu.

4

Ty nie jesteś kibicem realu,każdy twój post temu przeczy,każdy kibic realu wyzywa nas,wkleja rzeczy, które nas denerwują i wychwala Ronaldo.Ty jesteś kibicem Barcelony.

1

Udana sobota:
-Wygrana Barcy i -4 w Madrycie
-Hat-trick Messiego(lub lepiej)
-Bramka Suareza
-Asysta/Bramka Iniesty

1

Świetny w ataku,bardzo dobry w obronie.Młody Hiszpan który zna ta ligę.Bardzo chce żeby przyszedł,Braida ma bardzo dobre oczy.

0

Byłoby super!Jest naprawdę świetny,a i nie zapłacimy tyle co za Danilo.Pamiętam rok temu Danilo mógł przyjść to tutaj nikt go nie chciał.

1

http://m.fangol.pl/view/90794/on-zastapi-dani-alvesa
Oby to była prawda.Nie chce żadnego Danilo.Chce gościa(Hiszpana),który zna ta ligę i oczywiście jest młody.Obserwuje Gaspara i on jest bardzo dobry w obronie i przede wszystkim świetny w ataku.Myślę że Gaspar-Montoya świetnie by się ratowali.Mario Gaspar ma umiejętności na ten klub.

6

Niech gwizdza i pokażą swoje niezadowolenie.Katalonczycy i Baskowie juz dawno powinni się odłączyć od Hiszpanii,a to jest najlepszy czas na pokazanie swojej przynależności.Hiszpania wie ze zbankrutuje bez nich,to samo tyczy się Polski ze Śląskiem.Polska w ostatnich latach dochody największe czerpie z przemysłu z węgla,bez niego też byłoby im źle.Jestem za autonomia dla Katalonczykow,Basków i dla mojego Śląska(choć wiem ze to niemal niemożliwe)

0

Czyli na to wychodzi że w Lidze Europy i Lidze Mistrzów Anglia będzie miała jednego przedstawiciela czyli Everton w LE(zaledwie w 1/8 finału!).) w LM,pogrom angielskiej piłki

4

Z Bayernu lubie tylko Gotze,Thiago i Schweinsteigera,ale i tak zycze im odpadnięcia.

4

Jedno z drugim się łączy.Tylko chory uważa inaczej

1

Real gdyby grał z kimś z czołówki miałby juz 5-tke w plecy.Ja jestem spokojny o el clasico

3

To tak jak Śląsk od Polski,tez chce tego,aby Śląsk był autonomia, jestem slazakiem i rozumiem katalonczykow.

1

Ludzie tu tak piszą na niego bo nie wiedzą już kogo hejtowac,dla mnie to dobry prezydent(lepszy niż Rosell).Ankieta na prezydenta w przyszłym sezonie to potwierdza.

0

Ja tylko chce aby dziś Ronaldo nic nie strzelił,ani nie asystowal.Jak ten plan się nie powiedzie to oby tylko 1 trafił,nie więcej.Inaczej zły dzień...

0

1

Pytasz na stronie Barcelony kto kibicuje Schalke,a kto realowi...FUCK LOGIC

0

A jeszcze mogli by grać Vietto,Dybala czy Icardi.Potencjał tej reprezentacji jest niesamowity.

0

Ludzie coś czuje,że Lucho znów na El Clasico zaskoczy wszystkich ze względu na kontuzje Busiego.Obstawiam taki skład:
Bravo-Alves,Pique,Mascherano,Alba-Rakitić,Xavi,Iniesta-Messi,Suarez,Neymar
Jestem w 80% pewien ze Masche nie zagra na DP,byłoby to zbyt przewidywalne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?