0

Wydaje mi się(a może nie),że Arbeloa wraz z odejściem Mourinho i wygryzieniem go ze składu Carvajalem spokorniał.Facet zawsze kontrowersyjnie wypowiadał się na nasz temat,był wrogo do nas nastawiony,a teraz nie okazuje tego aż w taki zły sposób.

0

Przebolałem transfer Odegaarda(którego jeszcze przed przejściem do realu uważałem za przereklamowanego),przebolałem Asensio,gdyż nie widziałem nigdy jak on gra,przebolałem Danilo,ponieważ uważam że są lepsi do wyciągnięcia na jego pozycje(Gaspar,De Marcos,Bellerin),ale nie przeboleje transfer Gayi do nich.Gaya to mega talent(kolejny) Valencii.My wyciągnęliśmy im Albe,Bayern Bernata,a oni mają jeszcze jednego świetnego obrońce.Patrze na gre Valencii w tym sezonie i chciałbym go u nas.Byłby świetną alternatywą dla Alby(Adriano starzeje się).Jeżeli go nie kupimy to trzeba liczyć na Grimaldo,który także zapowiada się świetnie,może nawet będzie lepszy od Gayi,ale na razie nie jest.

0

Zostawić go u nas na następny sezon lub nawet dwa.Zobaczymy co z niego będzie przy najlepszych zawodnikach na świecie,jeśli będzie słaby to po prostu się go sprzeda.

1

Mam prośbe do redakcji żeby zaktualizowała liste kontuzjowanych.Został Verma,ale Douglas nie jest już długo kontuzjowany,a jest Alba.

20

Żółte kartki piłkarzy Barcy w tym sezonie La Liga:(Po 28 kolejkach):

Dani Alves-6(pauzował z Levante)
Jordi Alba-6(pauzował z Eibar)
Gerard Pique-5(pauzował z Granadą)
Neymar-5(pauzował z Rayo)
Javier Mascherano-5(pauza z Celtą-29 kolejka)
Mathieu-4
Sergio Busquets-4
Suarez-3
Messi-3
Iniesta-3
Rafinha-2
Pedro-2
Bartra-1
Adriano-1
Douglas-1
Xavi-1

@Damian11

16

Pogba,Dybala i Kovacic ich widziałbym w Barcelonie.

3

Mi się wydaje że Martino z Leo kręcili trochę z ta kontuzją.Zdjęcia były,fakt to niegrozny uraz,ale Tata chciał dać odpocząć Messiemu i wymyślił to ze korków nie umie założyć.Leo tez wiedział jaki czeka go maraton i wydaje mi się że było to już ustalone(Dziwny zbieg okoliczności że kontuzja Leo wyszła dopiero na zgrupowaniu,a nie w Barcelonie po meczu z City)

0

Mamy margines błędu,ale ja nie uważam ze z Celta będzie łatwo i przyjemnie.To świetna ekipa,budowana z młodych piłkarzy.Messi powinien zagrać,jeśli badania wykazują że nic mu nie ma.Miał tez długi urlop na zgrupowaniu,wiec jest wypoczęty na maxa.Z celta może być trudniej aniżeli z Valencia czy Sevilla,mecz meczowi nierówny.

0

Ja doskonale rozumiem katalończyków,jest to podobna sytuacja jak na Śląsku,tyle że katalończycy bardziej pokazują swoją przynależność do regionu niż slązacy.Ja jako ślązok też nie zniósłbym triumfującej legii na stadionie śląskim.

1

Mario opcja numero uno,ale gdyby jego nie kupili to chciałbym De Marcosa lub Bellerina.

0

Mam prośbe do redakcji.Może zaktualizowałaby redakcja liste kontuzjowanych?Douglas już dość dawno nie jest kontuzjowany,a w tym momencie jest Alba i Messi więc można by ich tam umieścić i zostawić Verme.

16

Z tej 6 zdecydowanie Mario Gaspar.Koleś ma znakomity sezon.Jest genialny zarówno w ofensywie jak i defensywie.Do tego młody,ma 24 lata no i zna ligę i język,nie musiałby się aklimatyzowac tak długo.Myślę ze to byłby najlepszy transfer.

9

Ta dziesiątka na tym zdjęciu bawi się w CR11? :)

11

Np...Alba!Kiedyś był on napastnikiem i proszę strzał w 10,1 z 3 najlepszych lewych obrońców świata.

1

Denerwuje mnie jeszcze "Kross" zamiast Kroos.

31

Mecze Hiszpani U21(Deulofeu(c),Munir,Samper,Denis Suarez):
Czwartek:2:0 z Norwegią
1:0-Munir(as.Deulofeu)
2:0-Deulofeu(as.Munir)
Dziś:4:0 z Białorusią
1:0-samobój po wrzutce Deulofeu
2:0-Deulofeu
3:0-Munir(as.Deulofeu)
4:0-Moi Gomez(as.Deulofeu)

1

Deulofeu i Munir strzelili w czwartek w wygranym 2:0 meczu po jednym golu,i dziś też strzelili po 1 golu,a w dodatku Deulofeu dołożył jeszcze 2 asysty,może coś z nich będzie są jeszcze młodzi.

0

Ale nie zagra!Bo jest jakiś przepis że nie może grać zawodnik który 48 godzin wcześniej rozegrał mecz w reprze :)

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci

5

Grimaldo

0

Deulofeu i Munir strzelili właśnie gole dla Hiszpanii U21 na 2 i 3 zero :)

1

Ter Stegen broni w meczu U21 z Anglia,jest też mecz Hiszpanii U21 z Białorusią.Nie wie ktoś czy gra Deulofeu,Suarez,Munir i Samper?

0

Ja myśle że Barca czeka aż Dani się ugnie,Barca wie że on chce kontynuować karierę na Camp Nou,a on chce kontrakt dłuższy niż trwający 1 rok.Chcą zaproponować mu ostatni jak najpóźniej,żeby się zgodził na warunki Barcelony.

1

Dziś mecz Brazylia-Chile.Komu kibicujecie?Sam nie wiem czy być za Neymarem,żeby gonił tego Pele i strzelił kilka bramek czy za Bravo,to nasz bramkarz i tez chce żeby miał świetny mecz bez puszczonej bramki...Niestety jedno z drugim się nie łączy.Jeżeli nie będzie któregoś z nich na boisku to kibicuje temu który na nim jest :)

0

Zabrzmiało to tak jakbyś powiedział ze rozumiesz Robbena i Suareza,że nie znają Messiego,ale nie rozumiesz tego koszykarza haha

0

Zawsze gdy Leo jest w reprezentacji ma kontuzje/uraz.Wydaje mi się to dziwne,ale nie marudze,przez to Messi ma wiecej odpoczynku,myślę że to taka po raz kolejny zagrywka Messiego i Martino.

0

Czyli Martino wystawi 2 różne składy w 2 meczach,dzisiaj praktycznie bez zmian więc to prawie pewne :)

1

Mecz Argentyny się ogląda przez tą kamere choćby z hotelu 10 piętrowego :)

2

Z jednej strony nie chce żeby Messi dziś grał żeby mu się nic nie stało,z drugiej to on zna najlepiej swój organizm i jeśli mówi że może grać to znaczy że może,z drugiej strony to chce żeby wszedł i podreperował statystyki w w tym roku i sezonie.Zobaczymy jaką decyzje podejmie Martino.

1

"Niemcy" tak samo Khedira,Mustafi i Bellarabi co nie?

7

Ja się pytam dlaczego nie gra tam Gundogan i Ozil?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?