0

Adriano do zmiany!Dramat to co on gra!!!!!

0

Zdecydowanie Kovacic,świetny piłkarz

6

Sprzedać to Ty go sobie możesz co najwyżej w fifie,Rakitić to prócz Xaviego nasz najlepszy pomocnik w ofensywie w tym sezonie.

0

Graliśmy z kimś już z Masche i Busquetsem na środku w tym sezonie.

2

Komentarz usunięty

0

Ja mam na szczęście jutro o 16:00 ^^.Weekend podzielony i mam nadzieje udany.

0

Ja teraz serio mowie.Też tak gadałem na innych,ale możesz nie wierzyć,ale naprawdę mi się to śniło.Kiedyś śnił mi się mecz Barcy i to były jedyne 2 sny o piłce.

5

Mowie teraz serio.Miałem sen meczu Realu z Malaga.Skończyło się 1:1.Juz nie pamiętam kto strzelił,ale zaraz po przebudzeniu pamiętałem.Ale na 100% było 1:1.

0

Bardziej obawiam się meczu derbowego z Espanyolem,aniżeli jutrzejszego z Valencia.Derby to derby i do tego gramy na trudnym terenie,na wyjeździe.Uważam że będzie to cięższy mecz niż ten jutrzejszy(choć pamiętam mecz z Valencia na Camp Nou w zeszłym roku).Jeśli wygramy jutro i w derbach to uważam że zdobędziemy mistrzostwo.

0

Montoya wcale nie gra piachu
Tu stało się modne hejtowanie jego.Krytykuje się go już z zasady.To żenujące patrząc na to ile on dostaje szans na gre.Jeżeli zagra pełne 8 meczy pod rząd wtedy można go poważnie ocenić. Z PSG zagrał bardzo dobrze,genialnie w defensywie.Ja uważam,że będą z niego ludzie,ale trzeba mu dać szansę na stałą grę,tak samo trzeba tego Bartrze.

3

Żółte kartki piłkarzy Barcy w tym sezonie La Liga:(Po 31 kolejkach):

Gerard Pique-6(pauzował z Granadą)
Dani Alves-6(pauzował z Levante)
Jordi Alba-6(pauzował z Eibar)
Javier Mascherano-6(pauzował z Celtą)
Sergio Busquets-6(pauzował z Almerią)
Neymar-5(pauzował z Rayo)
Mathieu-4
Suarez-4
Messi-3
Iniesta-3
Rafinha-2
Pedro-2
Bartra-1
Adriano-1
Douglas-1
Xavi-1

@Damian11

0

Gdzie jest info o treningu?Już dawno był,nawet filmik jest.Redakcja śpi!

0

Już mamy lepsze wyniki niż w zeszłym sezonie ,a mogą być jeszcze lepsze.

0

Emery jest beznadziejny,nie powołuje Deulofeu,bo ma jakiś problem do niego,a powołuje jakieś drewno Mbie.Oby już w przyszłym sezonie Gerard tam nie "grał".Powinien dać mu grać w ostatnim czasie,szczególnie po tak świetnych meczach reprezentacyjnych Deulofeu.

0

Mina Vermealena mówi wszystko:"Że co?Oni mnie obserwują w szpitalu?"

0

Jeśli chodzi o grę to bliżej półfinałów są Juventus,Real,Porto i Barca,jeśli chodzi o wynik nic się nie zmienia prócz tego,że Atletico zastępuje Real.Rozum mówi ze awansują Barca,Juventus,Real i Bayern,lecz serce że Atletico,Monaco,Barca i Porto.Zobaczymy co się wydarzy :)

0

Po co takie wypowiedzi?I tak wiemy wszyscy dobrze,że PSG kończy udział w lidze mistrzów.

0



Ten skrót z tym komentarzem i tą radościa kibiców w tle nie ma sobie równych,a i wynik piękny :).Oglądałem na żywo i było to coś pięknego.Wolski najlepszy komentator w Polsce,jak nie jeden z najlepszych na świecie.

6

Co jak co,ale dzisiaj do występu Montoi nawet największy hejter nie może się doczepić.Świetny mecz Martina,oby takich więcej.

1

Mamy półfinał,nawet pesymista to przyzna.Mamy półfinał!!!!

0

Jest Montoya,super!Ja wierze w tego piłkarza i uważam,że w tym momencie ma większe umiejętności od Adriano.

0

Tak,jest Montoya,oby zagrał.

3

Osatnio robił daremne skróty,tak jakby od niechecnia,nie takie smieszne jak kiedyś,ale po tych skrótach wraca do formy :),jedne z najlepszych jakie wrzucił

0

Jutro chciałbym taki skład:
ter Stegen-Montoya,Pique,Mathieu,Alba-Busquets,Xavi,Iniesta-MSN
Duet Xavi i iniesta ze względu na jutrzejszy autobus PSG(oni najlepiej rozgrywają w takich sytuacjach,a i mało gry w defensywie będzie),a Montoya według mnie powinien dostać szanse,a nie Adriano,ale to moje zdanie.

7

Korzyścią Atletico jest jeszcze to,że to real będzie pod presją i bez marginesu błędu.NIc tylko czekać do środy przyszłego tygodnia :)

1

Oni muszą jechać na Bale lub Benzeme mimo tego,że nie byli najgorsi,bo by się upokorzyli jakby jechali po Ronaldo,upokorzyliby go samego,potwierdzaliby przez to że Ronaldo jest słabszy niż Leo,a tak jadą na Bale lub Benza bo na kogoś z nich muszą,true story

8

Gdzie był Ronaldo?Po raz kolejny się zbłaźnił i pokazał,że z lepszym rywalem to on nie gra.Jego magia polega na znikaniu,a widać było jak Benzema go szuka,żeby tylko wyłożyć mu piłe,jest słaby gościu.

0

Atletico ma sie lepiej po tym meczu:
-po 1 real nie trafił gola na wyjeździe
-po 2 nie zagra Marcelo,który ciągnie gre realu
Wystarczy,że strzelą gola i będzie super,na rewanż musi być Torres,Garcia i Tiago od pierwszych minut.Ta pierwsza 2 jak weszła od razu był smród pod bramką Casillasa.

0

Ludzie gra Ronaldo? :D

0

Oblak klasa!NIe wiedziałem,że to tak świetny bramkarz.Narazie Gabi i Mario Suarez najgorsi.Wpuściłbym Tiago za Suareza i około 65 minuty Torresa za Gabiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?