Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Albo Messi jest tak pewny,że zdobędzie Pichichi albo po prostu ma gdzieś indywidualne osiągnięcia.Wiedział,że Neymar potrzebuje tej bramki bardziej niż on i spokojnie dał wykonać karnego koledze.Leo buduje już fantastyczną atmosfere.
6
108 goli MSN,jeszcze 11 i pobiją tercet Benzema-Higuain-Ronaldo.Myśle,że dają rade,a jak nie w tym sezonie to na 200% w następnym :)
9
Te gadanie Labogi po 10 minutach,że jeszcze ileś tam dziesiątek,to typowe odliczanie przez kibiców realu,widać że liczył na remis,haha przeliczył się :)
1
Ale nasi się męczą przez tą cholerną murawe.Piłka co chwile staje,nie da się kopnąć,boisko jest tak suche.
17
Dziś Leo musi nastrzelać,większa szansa wtedy,że real zgubi punkty z Sevillą :)
0
Akurat mówi prawde,już wiemy dlaczego nie pojechał do Cordoby :)
1
Powinieneś nie zdążyć od pierwszego gwizdka.
8
Obyśmy dziś grali w domowych strojach.Ostatnio często gramy w wyjazdowych,nawet wtedy kiedy możemy grać w domowych.Lepiej mi się ogląda gdy gramy w domowych :)
4
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,17848157,Primera_Divison__Barcelona_czy_jednak_Real_Madryt_.html#indeks_news
Ciekawy artykuł,Orłowski,El Jarek i nasz redaktor odpowiadają :)
10
Jeżeli Sevilla urwie punkty realowi,to mało będzie mnie interesować jak zagra Valencia z nimi.Może nawet wystawić drugą drużynę :)
24
"W meczu z Getafe z powodu kartek wystąpić nie mógł Gerard Piqué."
*Jordi Alba,poprawcie.
0
pomyłka,Ronaldo ma 15 asyst,a Messi 17.
7
Dziś w meczu Sociedad kilku ich czołowych piłkarzy musi uważać na żółte kartki.Rulli,Ruben Pardo,Xabi Prieto,Granero i Carlos Vela jeśli dostaną kartke będą pauzować w meczu z nami.Oby dostali kartki :)
1
Lubię to! :)
2
Patrząc w przód,jutro chciałbym taki skład(mając na myśli środowe starcie z Bayernem Monachium):
Bravo-Montoya,Pique,Mascherano,Alba-Busquets,Rakitić,Iniesta-Pedro,Messi,Neymar
Krótko:Odpoczynek dla Alvesa(grał 65 minut z Cordoba i trenował indywidualnie),Suareza(bardzo dużo ostatnio gra,tez musi odpocząć).W drugiej połowie wprowadzilbym Rafinhie za Rakiticia,Suareza za Neymara i Vermaelena za Mascherano.
1
Teraz Valencia nie gra z Realem...A więc będzie pauzowal w tej kolejce,a za dwie kolejki juz nie,a więc na real będzie.
6
Komentarz usunięty
5
Widzieliście to?Tak świetny bramkarz takiej kontuzji doznał,szkoda go :/
8
Na oficjalnym kanale La liga:
:D
0
Sociedad to pykniemy lajtowo bez Suareza,gorzej z Atleti.Są 2 opcje,albo wykartkuje się z Cordobą i nie zagra z Sociedad albo po prostu nie wejdzie w meczu z Sociedad.Najważniejszy mecz z Atleti.
1
Żółte kartki piłkarzy Barcy w tym sezonie La Liga:(Po 34 kolejkach):
Javier Mascherano-7(pauzował z Celtą)
Sergio Busquets-7(pauzował z Almerią)
Gerard Pique-6(pauzował z Granadą)
Dani Alves-6(pauzował z Levante)
Jordi Alba-6(pauzował z Eibar)
Neymar-5(pauzował z Rayo)
Mathieu-4
Suarez-4
Iniesta-3
Messi-3
Adriano-2
Rafinha-2
Pedro-2
Bravo-1
Bartra-1
Douglas-1
Xavi-1
Rakitić-1
@Damian11
0
-Na 100% nie zagra:Alaba,Badstuber,Robben i Starke.
-Prawdopodobnie zagrają:Ribery,Thiago,Lewandowski
1
Śmiejecie się z Żewłakowa,a Jasina pod koniec 2 połowy jak Robben schodził powiedział że ma... STŁUCZONY mięsień :D
14
I pomyśleć,że niektórzy tutaj(70 % użytkowników) płakali za Alexisem i woleli go od Suareza...Brawa w ogóle dla Enrique,że zgrał te trio!
0
Rakitić jest bardzo często na ławce w tym sezonie,ale w ważniejszych meczach gra.
0
Byle nie w czasie moich meczów,bo się załamie.
0
A może tak wymienić Pedro za Nolito?
0
Rozstrzyga Javier,ale nie chcesz i nie wypada inaczej powiedzieć.Ale rozumiem Cię :)
1
Na tym etapie sezonu jesteśmy liderem ligi,jesteśmy w półfinale ligi mistrzów,jesteśmy w finale pucharu króla.Do tego nie mamy żadnego kontuzjowanego piłkarza i jesteśmy w super formie!Nic tylko się cieszyć!!!
0
Komentarz usunięty