0

Albo Messi jest tak pewny,że zdobędzie Pichichi albo po prostu ma gdzieś indywidualne osiągnięcia.Wiedział,że Neymar potrzebuje tej bramki bardziej niż on i spokojnie dał wykonać karnego koledze.Leo buduje już fantastyczną atmosfere.

6

108 goli MSN,jeszcze 11 i pobiją tercet Benzema-Higuain-Ronaldo.Myśle,że dają rade,a jak nie w tym sezonie to na 200% w następnym :)

9

Te gadanie Labogi po 10 minutach,że jeszcze ileś tam dziesiątek,to typowe odliczanie przez kibiców realu,widać że liczył na remis,haha przeliczył się :)

1

Ale nasi się męczą przez tą cholerną murawe.Piłka co chwile staje,nie da się kopnąć,boisko jest tak suche.

17

Dziś Leo musi nastrzelać,większa szansa wtedy,że real zgubi punkty z Sevillą :)

0

Akurat mówi prawde,już wiemy dlaczego nie pojechał do Cordoby :)

1

Powinieneś nie zdążyć od pierwszego gwizdka.

8

Obyśmy dziś grali w domowych strojach.Ostatnio często gramy w wyjazdowych,nawet wtedy kiedy możemy grać w domowych.Lepiej mi się ogląda gdy gramy w domowych :)

4

10

Jeżeli Sevilla urwie punkty realowi,to mało będzie mnie interesować jak zagra Valencia z nimi.Może nawet wystawić drugą drużynę :)

24

"W meczu z Getafe z powodu kartek wystąpić nie mógł Gerard Piqué."

*Jordi Alba,poprawcie.

0

pomyłka,Ronaldo ma 15 asyst,a Messi 17.

7

Dziś w meczu Sociedad kilku ich czołowych piłkarzy musi uważać na żółte kartki.Rulli,Ruben Pardo,Xabi Prieto,Granero i Carlos Vela jeśli dostaną kartke będą pauzować w meczu z nami.Oby dostali kartki :)

1

Lubię to! :)

2

Patrząc w przód,jutro chciałbym taki skład(mając na myśli środowe starcie z Bayernem Monachium):
Bravo-Montoya,Pique,Mascherano,Alba-Busquets,Rakitić,Iniesta-Pedro,Messi,Neymar
Krótko:Odpoczynek dla Alvesa(grał 65 minut z Cordoba i trenował indywidualnie),Suareza(bardzo dużo ostatnio gra,tez musi odpocząć).W drugiej połowie wprowadzilbym Rafinhie za Rakiticia,Suareza za Neymara i Vermaelena za Mascherano.

1

Teraz Valencia nie gra z Realem...A więc będzie pauzowal w tej kolejce,a za dwie kolejki juz nie,a więc na real będzie.

6

Komentarz usunięty

5


Widzieliście to?Tak świetny bramkarz takiej kontuzji doznał,szkoda go :/

8

Na oficjalnym kanale La liga:


:D

0

Sociedad to pykniemy lajtowo bez Suareza,gorzej z Atleti.Są 2 opcje,albo wykartkuje się z Cordobą i nie zagra z Sociedad albo po prostu nie wejdzie w meczu z Sociedad.Najważniejszy mecz z Atleti.

1

Żółte kartki piłkarzy Barcy w tym sezonie La Liga:(Po 34 kolejkach):

Javier Mascherano-7(pauzował z Celtą)
Sergio Busquets-7(pauzował z Almerią)
Gerard Pique-6(pauzował z Granadą)
Dani Alves-6(pauzował z Levante)
Jordi Alba-6(pauzował z Eibar)
Neymar-5(pauzował z Rayo)
Mathieu-4
Suarez-4
Iniesta-3
Messi-3
Adriano-2
Rafinha-2
Pedro-2
Bravo-1
Bartra-1
Douglas-1
Xavi-1
Rakitić-1


@Damian11

0

-Na 100% nie zagra:Alaba,Badstuber,Robben i Starke.
-Prawdopodobnie zagrają:Ribery,Thiago,Lewandowski

1

Śmiejecie się z Żewłakowa,a Jasina pod koniec 2 połowy jak Robben schodził powiedział że ma... STŁUCZONY mięsień :D

14

I pomyśleć,że niektórzy tutaj(70 % użytkowników) płakali za Alexisem i woleli go od Suareza...Brawa w ogóle dla Enrique,że zgrał te trio!

0

Rakitić jest bardzo często na ławce w tym sezonie,ale w ważniejszych meczach gra.

0

Byle nie w czasie moich meczów,bo się załamie.

0

A może tak wymienić Pedro za Nolito?

0

Rozstrzyga Javier,ale nie chcesz i nie wypada inaczej powiedzieć.Ale rozumiem Cię :)

1

Na tym etapie sezonu jesteśmy liderem ligi,jesteśmy w półfinale ligi mistrzów,jesteśmy w finale pucharu króla.Do tego nie mamy żadnego kontuzjowanego piłkarza i jesteśmy w super formie!Nic tylko się cieszyć!!!

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?