Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
No i widzisz trzeba było sobie tłumaczyć wszystkie posty z tej strony na angielski i sie uczyć.
3
1.Iniesta
2.Messi
3.Busquets
4.Pique
Nastepny w kolejce Pedro(jeżeli zostanie)
0
Mikkel Hansen vs Nikola Karabatić
4
Oby nie,przereklamowany piłkarz według mnie i do tego anglik.Boże byle on do nas nie trafił.ANGLICY TO LUDZIE JEDNEJ LIGI ZROZUMCIE!
2
Costa to by nawet do Mayweathera skakał :) NIe wiem czemu,ale lubie tego gościa(Coste),bo co patrze jak się z kimś przepycha,pyskuje,odwala jakieś dziwne rzeczy to leże ze śmiechu.
10
Cüneyt Çakır(Turcja) arbitrem finału Ligi Miestrzów z Juventusem!
1
Żyłem w błędzie przez pare lat odkąd kibicuje Barcie.Myślałem,że zawsze z 2 zespołem w La liga.Ale wtedy finał pucharu króla co chwile Barca-Real,a w lidze też oni na 2 pierwszych miejscach,więc może przez to :)
14
Cały filmik morda mi się cieszyła,Messi i Enrique gdzie tu konflikt?Ekipa zjednoczona,na końcu Pique wariat(w pozytywnym sensie) :D
1
Barca B na pewno nie zagra bo walczą o utrzymanie,Enrique nie jest tak głupi żeby połowę składu ich wziąć do nas.
0
W lidze ma 4,liczę z ta nieanulowaną z Valencią.
3
Czwartą.
0
115 goli naszego trio.W 3 mecze lajtowo strzela te 4 gole i będzie rekord :)))
0
Chciałbym taki skład na Deportivo:
Bravo-Douglas,Bartra,Vermaelen,Adriano-Roberto,Xavi,Rafinha-Messi,Pedro,Neymar
3
Jeżeli Barca zdobędzie tryplet i potem kolejne trofea,Messi na 200% ma 5 złota piłkę,z reszta juz ja ma :)
0
Tak,Messi,Suarez i Mathieu muszą uważać.
4
Komentatorzy w meczach Barcy(La liga 14/15):
Elche:(Laboga,Orłowski) ,,,,Elche:(Węgrzyn,Orłowski)
Villarreal:(Laboga,Orłowski) ,,,,Villarreal:(Wolski,Murawski)
Athletic:(Marchliński,Jagoda) ,,,,Athletic:(Marchliński,Przytuła)
Levante:(Wolski,Orłowski) ,,,,Levante:(Marchliński,Murawski)
Malaga:(Wolski,Orłowski) ,,,,Malaga:(Wolski,Orłowski)
Granada:(Wolski,Jagoda) ,,,,Granada:(Wolski,Orłowski)
Rayo:(Laboga,Orłowski) ,,,,Rayo:(Marchliński,Orłowski)
Eibar:(Wolski,Orłowski) ,,,,Eibar:(Laboga,Orłowski)
Real Madryt:(Wolski,Mielcarski) ,,,,Real Madryt:(Wolski,Mielcarski)
Celta:(Marchliński,Orłowski) ,,,,Celta:(Żyżyński,Orłowski)
Almeria:(Bandych,Orłowski) ,,,,Almeria:(Laboga,Orłowski)
Sevilla:(Marchliński,Wieszczycki) ,,,,Sevilla:(Marchliński,Orłowski)
Valencia:(Wolski,Przytuła) ,,,,Valencia:(Marchliński,Jezierski)
Espanyol:(Laboga,Orłowski) ,,,,Espanyol:(Laboga,Orłowski)
Getafe:(Laboga,Orłowski) ,,,,Getafe:(Żyżyński,Orłowski)
Cordoba:(Laboga,Wieszczycki) ,,,,Cordoba:(Laboga,Jagoda)
Real Sociedad:(Marchliński,Przytuła),,,,Real Sociedad(Laboga,Orłowski)
Atletico:(Wolski,Przytuła) ,,,,Atletico:(Laboga,Przytuła)
Depotivo:(Marchliński,Jezierski)
1
Żółte kartki piłkarzy Barcy w tym sezonie La Liga:(Po 37 kolejkach):
Javier Mascherano-8(pauzował z Celtą)
Sergio Busquets-7(pauzował z Almerią)
Gerard Pique-6(pauzował z Granadą)
Dani Alves-6(pauzował z Levante)
Jordi Alba-6(pauzował z Eibar)
Neymar-6(pauzował z Rayo)
Mathieu-4
Messi-4
Suarez-4
Iniesta-3
Pedro-3
Adriano-2
Rafinha-2
Bravo-1
Bartra-1
Douglas-1
Xavi-1
Rakitić-1
@Damian11
0
Chce żeby Valencia była 3!Tym bardziej chce dziś wygranej.
1
Teraz Pedro przyjąłby piłke,zatrzymał się i podał do tyłu,niestety,ale już się wypalił.
1
Chyba wzorowali się na tych z Rzymu roku 2009 w finale z Man UTD gdzie Leo wpakował brame głową :)
0
Jeśli fiesta to tylko na Bernabeu.Po meczu z Atletico mogli tam pojechać :)
0
Szczerze nawet wolałbym żeby sobie odpoczął,a Sandro zagrał.Ale Enrique w niego tak nie wierzy jak w tego pupilka Munirka...
2
http://www.fcbarca.com/63443-federacja-oglosila-strajk-ktory-rozpocznie-sie-16-maja,dyskusja-3631014.html
A nie mówiłem? :P
6
Ancelotti po meczu xd:
"Liga mistrzów nie była najważniejszym trofeum,teraz liczy się tylko......przyszły sezon.W meczu z Juventusem rotowalismy składem na superpuchar z Barceloną."
0
Finał nieREALny :D
44
Pep uciekaj z tego Bayernu.Ty tam kompletnie nie pasujesz.Ty zachowujesz klasę,a Niemcy nie umia się pogodzić z porażką.
7
Ale co MAtS wyciągnął to nie mam pytań,ależ mamy bramkarzy!!To jest bramkarz na lata,będzie o ile już nie jest najlepszy na swojej pozycji.
5
"Bez Messiego Barcelona byłaby zwykłym zespołem"
AHA :D
1
Musacchio złamał kostkę,co do Rulliego,Vietto się zgodzę.Dodałbym jeszcze Dybale i Icardiego.
8
Hala dzieci pamiętajcie-to wina sędziów.