Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://www.soccershopusa.com/Images_Products/Barcelona_Away_JERSEY_2010_Front.jpg
PIekna,kojarzy mi się z tą :)
39
A w ustawianiu stałych fragmentów gry przy rzucie karnym będzie ustawiony Ronaldo bez możliwości zmiany :D
1
NIestety nie dostał :/
0
Sprawdziłem z ciekawości czy za 5 żółtą kartkę w ostatnim meczu ligowym jest absencja w 1 kolejce nowego sezonu i faktycznie jest.Mathieu zarobił "żółtko" w meczu z Deportivo i nie zagra w 1 kolejce sezonu 15/16.Ostanio po meczu z Atletico wyleciał tak Pique i nie zagrał w 1 kolejce tego sezonu z Elche.
1
Co jak co ale uwielbiam takie "domowe wojny" w realu,co rok zmienianie trenera/pół składu nic im nie da.Nic tylko się cieszyć! :)
0
Mam pytanie.Czy w razie wygrania wyborów przez Laporte/kogoś innego niż Barto czy jest możliwość zmiany strojów na przyszły sezon?Był już taki przypadek?Ktoś coś wie?
0
Tylko pytanie czy za czerwo czy za żółte?
1
Żółte kartki piłkarzy Barcy w tym sezonie La Liga:(Po 38 kolejkach):
Javier Mascherano-8(pauzował z Celtą)
Sergio Busquets-7(pauzował z Almerią)
Gerard Pique-6(pauzował z Granadą)
Dani Alves-6(pauzował z Levante)
Jordi Alba-6(pauzował z Eibar)
Neymar-6(pauzował z Rayo)
Mathieu-5(pauza w 1 kolejce sezonu 15/16????)
Messi-4
Suarez-4
Iniesta-3
Pedro-3
Adriano-2
Rafinha-2
Bravo-1
Bartra-1
Douglas-1
Xavi-1
Rakitić-1
@Damian11
0
Komentatorzy w meczach Barcy(La liga 14/15):
Elche:(Laboga,Orłowski),,,,Elche:(Węgrzyn,Orłowski)
Villarreal:(Laboga,Orłowski),,,,Villarreal:(Wolski,Murawski)
Athletic:(Marchliński,Jagoda),,,,Athletic:(Marchliński,Przytuła)
Levante:(Wolski,Orłowski),,,,Levante:(Marchliński,Murawski)
Malaga:(Wolski,Orłowski),,,,Malaga:(Wolski,Orłowski)
Granada:(Wolski,Jagoda),,,,Granada:(Wolski,Orłowski)
Rayo:(Laboga,Orłowski),,,,Rayo:(Marchliński,Orłowski)
Eibar:(Wolski,Orłowski),,,,Eibar:(Laboga,Orłowski)
Real Madryt:(Wolski,Mielcarski),,,,Real Madryt:(Wolski,Mielcarski)
Celta:(Marchliński,Orłowski),,,,Celta:(Żyżyński,Orłowski)
Almeria:(Bandych,Orłowski),,,,Almeria:(Laboga,Orłowski)
Sevilla:(Marchliński,Wieszczycki),,,,Sevilla:(Marchliński,Orłowski)
Valencia:(Wolski,Przytuła),,,,Valencia:(Marchliński,Jezierski)
Espanyol:(Laboga,Orłowski),,,,Espanyol:(Laboga,Orłowski)
Getafe:(Laboga,Orłowski),,,,Getafe:(Żyżyński,Orłowski)
Cordoba:(Laboga,Wieszczycki),,,,Cordoba:(Laboga,Jagoda)
Real Sociedad:(Marchliński,Przytuła),,,,Real Sociedad(Laboga,Orłowski)
Atletico:(Wolski,Przytuła),,,,Atletico:(Laboga,Przytuła)
Depotivo:(Marchliński,Jezierski),,,,Deportivo:(Wolski,Orłowski)
0
Chłopaki nie płaczą!
1
Mathieu ma 2 synków rudych jaja jak cza xD
1
115 goli naszego MSN w tym sezonie.Dziś tylko MN w składzie,ale i tak licze,że ten rekord BHC zostanie pobity już dziś :)
1
Wymażone wyniki moje
1)BVB wygrywa z Werderem
2)Gladbach pokonuje Augsburg
3)Wolfsburg przegrywa z Koln
Wtedy BVB jest 6,Gladbach 2,Wolfsburg 3.Jestem kibicem w Bundeslidzie Monchengladbach i BVB.
39
Dziś liczba 23 jest wyjątkowa.Jest to 23 trofeum Xaviego w karierze,23 Barcelony w La Liga i z numerem 23 zadebiutuje dziś Vermaelen.Do tego Neymar ma okazję strzelić swojego gola nr 23 w lidze w tym sezonie :)
0
Tylko Douglas i Vermaelen nie grali jeszcze na Camp Nou.Dziś mają szansę zadebiutować.
2
Bravo-Douglas,Bartra,Vermaelen,Adriano-Roberto,Xavi,Rafinha-Messi,Pedro,Neymar
3
Z tego w Barcelonie TYLKO 3 MIĘŚNIOWE!!Adriano(serce) i Iniesta(plecy) :)
1
No każdy widzi,jeszcze lepiej.Zrozumiesz co to znaczy "forma" jak urosniesz.
0
Mi się najbardziej podobały te z sezonu 12/13 Tito Vilanovy.Kojarzą mi się z rekordem bramek w ciągu roku Leo,ale i z Tito i porażka z Bayernem.Ale i z wspaniałą rywalizacja z Realem Mourinho.
0
Może i to będzie ostatni mecz Xaviego na Camp Nou w lidze,ale moje oczy cały mecz będą wpatrywały się w Vermaelena i Douglasa(jeśli zagra).
92
Dalej nie nauczyliscie się pokory po transferach Mathieu i Bravo ^^.Jestem jak najbardziej za tym transferem,ocenie go po sezonie/dwóch gry u nas.
0
Mam nadzieje ze to sarkazm,oni nie mają specjalnie zawyżonch cen za wszystko,mają tak samo jak każdy człowiek na ziemii,nawet ten najbiedniejszy.Alves i nie tylko on się ośmiesza.Powinien brać przykład z legend Xaviego czy Puyola.Sam jest nasza legenda,a jeśli tak odejdzie to będzie to hańba.
0
No tak,bo co to jest 11 czy 12 MILIONÓW euro.Na prawdę dziwię się takim ludziom.Thiago Silva najlepszym przykładem.Skoro taki jest to niech idzie.
4
Alves właśnie tak "kocha" Barce.Gdyby kochał to bezwzględu na lepsze oferty by został.Ale wiemy jak niektórzy Brazylijczycy są napaleni na kasę.Ehh szkoda bo w tym sezonie zamknął mi usta co do gry,jestem ciągle za tym,aby został.
3
http://fangol.pl/view/100085/mascherano-szaleje-na?autoplay
Po PIque bym się tego spodziewał,ale Masche? :D Super humor dalej dopisuje,jak każdemu z nas :)
0
Isco i Gaya zasłużyli na ławke obiektywnie mówiąc,za Krychowiaka i Carvajala.
2
Co do Gundogana.Był to dobry zawodnik(pamiętam wspaniały czas Borussi 2,3 lata temu grał fantastycznie).Teraz miał kontuzje,ale wszyscy powinni ucichnąć.Dobrze wiemy jak to było z Mathieu,Bravo.Zamknęli wszystkim usta.Każdego z nowych nabytków będe teraz oceniać po sezonie.
1
Smutne to dopiero będzie pożegnanie najlepszego piłkarza w historii futbolu-Leo Messiego,oby jak najpóźniej....
0
Busquets chyba był słaby na imprezie i kostke skręcił :)
0
Czytałem gdzieś kiedyś,że Pique jest zaraz po Busim,a po PIque Pedro.