1

Ale nam nie jest JUŻ potrzebny zawodnik do 1 jedenastki,bo mamy Inieste,Rakiticia,Arde i Rafinhie.A jeśli chodzi o przyszłość to właśnie ich ci wymieniłem.Uwierz,że w tak młodym wieku nie wiesz kto będzie mega talentem,a oni maja największy potencjał.

2

Halilovic,Denis Suarez,a nawet Samper(chodź wole go na DP),mówią ci coś te nazwiska?

0

Głosuje na Laporte,mówi że cena za Pogbe to absurd-Typowy Cruyff.

0

Czyli pierwszy tydzień wygląda tak:
23 Sierpień* z Bilbao wyjazd(1 kol.)
26 Sierpień* z Getafe wyjazd(10 kol.)
29 Sierpień* z Malagą dom(2 kol.)

1

Nie ma po co bo i tak nie będzie dyrektorem sportowym...

0

Komentarz usunięty

8

Bartomeu zatyka buzie hejterom!A co niektórzy kpili,że to nie on rozpoczynał negocjacje z Arda.Dziękuję!
#JosepMariaMusisz!

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Tak.

0

Nolito :) A tak w ogóle Sandro da rade.

1

Super info!A co z Haliloviciem?

5

No co ty,jesień na lajcie przejdziemy.Przynajmniej Sandro pogra więcej.

0

A przybliz sobie ta kartkę.Masz tam napisane na górze 57.1mln,a na dole 86.2 mln.Pierwsza cena jest to cena za Neymara,druga jest to całkowity koszt operacji.Nie wmawiaj ludzia glupot bo w nie wierzą.
#JosèMariamusisz

0

Halilovic oficjalnie w 1 drużynie?!!!!!!

2

Schweinsteiger oficjalnie w United.
Guardiola niszczy Bayern.Kupuje Hiszpanów/Brazylijczykow,sprzedaje Niemców.Idiotyczne ruchy patrząc na ligę.Obstawiam ze to jego ostatni sezon tam.Z takimi działaniami idealnie pasuje do ligi angielskiej.Moim zdaniem jest to w tym momencie przeciętny trener,który osiągnął tyle z Barceloną ze względu na znakomitą generację piłkarzy,transfery zawsze robił przeciętne,a i nie umie wykorzystać w 100% ich potencjału.

1

Raiola równy gość,bardzo lubi Barce i naszych ludzi.Ja nienawidzę za to Mendesa i tej jego cwanej twarzy...

0

Ter Stegen,Vermaelen i Turan tylko,ale ogarna.

13

http://www.fcbarca.com/mobile/64418/komentarze,dyskusja-3775879.html#comment-3775911

Korbel i Piotr1985 pamiętacie? ^^ Mówilem że przyjdzie i teraz pokazuje :)

0

Spokojnie dostał już bana za obrazę,oby to nasz prezydent Bartomeu wygrał,a nie żaden Laporta...

0

Zgłoszony,nie masz prawa przeklinać na mnie.To jest moje zdanie,mój pogląd i ja uważam go za najlepszy i wyraziłem swoje zdanie.Nie zmienię go czy komuś się to podoba czy nie.

3

Tak myślę to będzie wyglądać jeśli chodzi o pierwszy zespół 15/16:
Bravo(ter Stegen,Masip)-Dani Alves(Aleix Vidal,Douglas do zimy),Pique(Bartra),Mascherano(Vermaelen),Alba(Mathieu)-Busquets(Roberto),Rakitić(Rafinha),Iniesta(Arda Turan)-Messi(Munir),Suarez(Sandro),Neymar(Pedro)

-Samper,Adama i Halilovic pójdą na wypożyczenie.
-Adriano odejdzie
-Douglas w zimę wypożyczenie

1

Niech wygra Bartomeu,a jak nie on to Freixa.Ale nie chce widzieć Laporty,a tym bardziej Benedito.Niech wygra najlepszy czyli Barto!!!

11

Ale głupoty,lepiej nie czytajcie...

0

Ciekaw jestem czy dalej będzie jednym z twoich ulubionych zawodników :) Znając życie to nie.

1

Ku*** fan piłki nożnej powinien wiedzieć takie rzeczy.Ja wiem jaki numer ma Saul berjon z Eibar-22,a ty nie wiesz jaki ma Benzema...BENZEMA!!

1

A dzięki.Przynajmniej są tu jacyś normalni ludzie.Ale powiem ci szczerze,upały tam są duże(też już tam byłem),ale w Polsce jest większa duchota,a tam jest po prostu gorąco,inny klimat.

0

Żale,żale.Szkoda,że to tak na siebie się nałożyło,bo śledziłem cały turniej.I też drużyna,której kibicowałem jest w finale,a ja nie będe mógł go zobaczyć.

1

Jutro około 16 wyjeżdżam do Chorwacji i przegapie finał Copa America :'( Ale będę śledził wynik w trasie,oby Argentyna wygrała,najlepiej po bramce Leo :)

4

Akurat z Diagne nic nie będzie,dobry ruch.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?