Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale nam nie jest JUŻ potrzebny zawodnik do 1 jedenastki,bo mamy Inieste,Rakiticia,Arde i Rafinhie.A jeśli chodzi o przyszłość to właśnie ich ci wymieniłem.Uwierz,że w tak młodym wieku nie wiesz kto będzie mega talentem,a oni maja największy potencjał.
2
Halilovic,Denis Suarez,a nawet Samper(chodź wole go na DP),mówią ci coś te nazwiska?
0
Głosuje na Laporte,mówi że cena za Pogbe to absurd-Typowy Cruyff.
0
Czyli pierwszy tydzień wygląda tak:
23 Sierpień* z Bilbao wyjazd(1 kol.)
26 Sierpień* z Getafe wyjazd(10 kol.)
29 Sierpień* z Malagą dom(2 kol.)
1
Nie ma po co bo i tak nie będzie dyrektorem sportowym...
0
Komentarz usunięty
8
Bartomeu zatyka buzie hejterom!A co niektórzy kpili,że to nie on rozpoczynał negocjacje z Arda.Dziękuję!
#JosepMariaMusisz!
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Tak.
0
Nolito :) A tak w ogóle Sandro da rade.
1
Super info!A co z Haliloviciem?
5
No co ty,jesień na lajcie przejdziemy.Przynajmniej Sandro pogra więcej.
0
A przybliz sobie ta kartkę.Masz tam napisane na górze 57.1mln,a na dole 86.2 mln.Pierwsza cena jest to cena za Neymara,druga jest to całkowity koszt operacji.Nie wmawiaj ludzia glupot bo w nie wierzą.
#JosèMariamusisz
0
Halilovic oficjalnie w 1 drużynie?!!!!!!
2
Schweinsteiger oficjalnie w United.
Guardiola niszczy Bayern.Kupuje Hiszpanów/Brazylijczykow,sprzedaje Niemców.Idiotyczne ruchy patrząc na ligę.Obstawiam ze to jego ostatni sezon tam.Z takimi działaniami idealnie pasuje do ligi angielskiej.Moim zdaniem jest to w tym momencie przeciętny trener,który osiągnął tyle z Barceloną ze względu na znakomitą generację piłkarzy,transfery zawsze robił przeciętne,a i nie umie wykorzystać w 100% ich potencjału.
1
Raiola równy gość,bardzo lubi Barce i naszych ludzi.Ja nienawidzę za to Mendesa i tej jego cwanej twarzy...
0
Ter Stegen,Vermaelen i Turan tylko,ale ogarna.
13
http://www.fcbarca.com/mobile/64418/komentarze,dyskusja-3775879.html#comment-3775911
Korbel i Piotr1985 pamiętacie? ^^ Mówilem że przyjdzie i teraz pokazuje :)
0
Spokojnie dostał już bana za obrazę,oby to nasz prezydent Bartomeu wygrał,a nie żaden Laporta...
0
Zgłoszony,nie masz prawa przeklinać na mnie.To jest moje zdanie,mój pogląd i ja uważam go za najlepszy i wyraziłem swoje zdanie.Nie zmienię go czy komuś się to podoba czy nie.
3
Tak myślę to będzie wyglądać jeśli chodzi o pierwszy zespół 15/16:
Bravo(ter Stegen,Masip)-Dani Alves(Aleix Vidal,Douglas do zimy),Pique(Bartra),Mascherano(Vermaelen),Alba(Mathieu)-Busquets(Roberto),Rakitić(Rafinha),Iniesta(Arda Turan)-Messi(Munir),Suarez(Sandro),Neymar(Pedro)
-Samper,Adama i Halilovic pójdą na wypożyczenie.
-Adriano odejdzie
-Douglas w zimę wypożyczenie
1
Niech wygra Bartomeu,a jak nie on to Freixa.Ale nie chce widzieć Laporty,a tym bardziej Benedito.Niech wygra najlepszy czyli Barto!!!
11
Ale głupoty,lepiej nie czytajcie...
0
Ciekaw jestem czy dalej będzie jednym z twoich ulubionych zawodników :) Znając życie to nie.
1
Ku*** fan piłki nożnej powinien wiedzieć takie rzeczy.Ja wiem jaki numer ma Saul berjon z Eibar-22,a ty nie wiesz jaki ma Benzema...BENZEMA!!
1
A dzięki.Przynajmniej są tu jacyś normalni ludzie.Ale powiem ci szczerze,upały tam są duże(też już tam byłem),ale w Polsce jest większa duchota,a tam jest po prostu gorąco,inny klimat.
0
Żale,żale.Szkoda,że to tak na siebie się nałożyło,bo śledziłem cały turniej.I też drużyna,której kibicowałem jest w finale,a ja nie będe mógł go zobaczyć.
1
Jutro około 16 wyjeżdżam do Chorwacji i przegapie finał Copa America :'( Ale będę śledził wynik w trasie,oby Argentyna wygrała,najlepiej po bramce Leo :)
4
Akurat z Diagne nic nie będzie,dobry ruch.