Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego? Przecież jesteśmy obecnie mistrzami.
4
Hahahahaha jeb*em :DD
1
Ja wykupuje od El Clasico w 2013 r. gdzie wygraliśmy 2:1 i to było pierwsze GD Neymara i nie mam żadnych pretensji.Od tego czasu cały czas wykupuje co miesiąc.
1
http://www.fcbarca.com/62363-barca-obserwuje-douglasa-coste.html
;>
5
Niech wraca do Atleti kolejny syn marnotrawny.La liga w tym roku sprowadziła z powrotem swoje gwiazdy:Negredo,Soldado i do tego Martinez,Danilo,Kovacic.Ale za to odeszli Pedro,Miranda,Mandzukic,Xavi,Casillas.
0
Sandro zmienił numer? Ja się cieszę bo z 19 lepiej mu było.
0
Powiem tak,będe się cieszył jesli bedzie bronił Navas bo według mnie jest gorszym bramkarzem niż Casilla.Ale jeśli byłbym trenerem realu(tfu!) postawiłbym zdecydowanie na Casille.
1
http://fangol.pl/view/113886/nolito-na-lotnisku-w
Paczajcie na to!OBY TO NIE BYŁA PLOTA!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jeśli chodzi o nazwiska najlepsze trzeba przyznać robi real(narazie) no i my.Ale real według mnie ma najlepsze okienko.Wydali średnia kasę na młodych,a nie kupili jakiś Balów za 100 mln.
1
Powiedział tak na konferencji prasowej w realu?!Czy wypowiedź dawniejsza,a teraz powie ze Ronaldo najlepszy?
0
Ale zrozum że oni NIE KORZYSTAJĄ Z ZAPISU WIDEO!Korzystają jedynie z tego co jest zapisane w protokole meczowym.Gdyby korzystali z zapisu wideo,Barca miałaby szanse zmniejszyć karę dla Pique gdyby na prawdę czegoś takiego nie powiedział,a tak jak jest napisane w artykule są nikłe szanse bo Hiszpanie chyba nie umia załączyć filmiku i zobaczyć co powiedział.Z ruchu warg jest na to sposób.
0
A skąd wiedzieliby że to nieprawda skoro czytają protokół sedziowski hmm?
1
Jak ktoś nie jest sezonowcem to dobrze pamięta że Pique juz miał sprzeczki z Carballo i ci panowie nie darzą siebie sympatią.Juz kiedyś była afera między nimi bodajże także o czerwona kartkę dla Pique.Madryt to banda.
45
Jak można nie korzystać z zapisu wideo?!!!Jest dostępne,ale oni czytają to co napisał sędzia i do tego z madrytu.A co jakby napisał dla jaj że Messi rzucił swoim butem w trenera przeciwników?Tez nalozyliby karę myśląc że to prawda i czytając w protokole?
1
A mi Pedro nie szkoda.Trzeba było się kiedyś pożegnać.Po Pedro zostało tylko nazwisko.Umiejętności to on stracił już ze 2,3 sezony temu.Moim zdaniem dobry ruch i zysk dobrego hsjsu.
0
Pique nie jest taki głupi żeby zwyzywać tak sędziego,po za tym gdyby tak powiedział to zakryłby usta.Skoro klub się odwołuje to chyba na prawde nic złego nie powiedział,klub nie robiłby z siebie pośmiewiska.
2
Pique miał problemy na początku sezonu 2014/15
Pique ma problemy na początku sezonu 2015/16
If you know what i mean... :)
0
Dobrze że nie ma.Tak samo do Roberto,Bartry i Rafinhi.
5
Żewłakow-kibic realu wierzy,że Barca dokona cudu
Engel-kibic Barcelony nie wierzy
Dziwna sprawa,dawać juz ten mecz!
5
Nie pompujcie balonika,bo będzie lament jak Barca nic nie ugra.Podejść do meczu bez nadziei i wygramy.Jak nie wygramy pucharu będzie z nas beka...
0
Też tak myślę,bez Neymara i do tego z zamurowanym Athleticiem.
1
ter Stegen?Nie chce go widzieć z miesiąc.Tylko Bravo!
0
Vermaelen zasłużył zdecydowanie na zawodnika meczu,Leo z całym szacunkiem dla niego zagrał słabo...Był kompletnie nie widoczny(nie on sam),a Belg przy opisie wychwalany,a ocena słaba.Zagrałdobrze,po za tym obniżyć note ter Stegenowi,Roberto i Rafinhi.
0
Rodzina Halilović to chyba muzułmanie.Jak wiemy w Bośni dominuje Islam,Halilović senior jest bośniakiem.Jego imie jest muzułmańskie,Alen nazwisko ma też nie chorwackie bo z końcówką vić,a nie ić.W nazwisku jest też "Halil" co też brzmi muzułmańsko.
1
0
Tu nie chodzi o brak wiary,a brak formy i drużyny.Zagraliśmy tragicznie,do tego kontuzje Alby i Neymara,bez którego Leo nie istnieje,nie ma go kto odciążyć.Trzeba być realistą,wygramy,ale bez Neya w ataku nam idzie tragicznie i niestety nie odrobimy strat.
0
Bravo do bramki,Alves,Pique,Masche i Adriano obrona,w pomocy Busquets,Rakitic i Iniesta i w ataku Messi,Suarez i Rafinha.Inaczej tego nie widzę,no może Vermaelen za Adriano.Jesteśmy bez formy i Neymara i to trzeba sobie przyznać.Bez Neya nasza gra leży.Nie ma prócz Messiego gościa,który wzialby na siebie odpowiedzialność.Czekam na rewanż,ale wątpię że odrobimy straty...
3
Denis Suarez 2 bramki dla Sevilli w meczu z Romą :)
0
On po prostu to kocha,nawet na youtoube pokazują jego najładniejsze bramki,po prostu mistrz! :D
5
Właśnie fajnie,a nie dziwne granie jak Wolfsburg z Bayernem nie wiadomo dlaczego u siebie,a nie na neutralnym.Forma superpucharu i pucharu Hiszpanii jest moim zdaniem najlepsza w Europie.