0

Nie można nawiązać połączenia z serwerami EA w celu aktywacji gry Fifa 16 na Twoim Komputerze przy użyciu twojego konta, spróbuj ponownie później"
Wyskakuje taki komunikat przy włączaniu jakiejkolwiek gry na originie.Miał ktoś coś podobnego?Próbowałem już wyłączyć antywirusa,zapory,sprawdzałem porty i nic.Miał ktoś coś takiego i jak to naprawiliście?

0

Zszedł najlepszy Correa,a taki Griezmann dalej gra...

0

Hmm chłopaki tak teraz sobie myśle,że jak Carvajal dostał kontuzji to nie będzie go w reprezentacji.Czyżby Roberto?Oby,bo zasłużył cholernie.

1

Słabej lidze?Człowieku ty nie wiesz co gadasz.Słaba liga hahaha.To po La liga najlepsza liga świata.

3

I pomyśleć,że mieliśmy w składzie tak znakomitego prawego obrońce,ale nikt o tym nie wiedział...Brawa dla Enrique za odkrycie tam Sergiego,on na tej pozycji powinien zostać na stałe,JEST FENOMENALNY!

0


To był piłkarz,gdy on grał w Chelsea,to nie można było mówić że The Blues grają Autobusem.Znakomity piłkarz,pierwszy mój ulubiony zawodnik.Do póki nie zakochałem się w Barcelonie,byłem wielkim fanem Chelsea(tak jak dziś Barcy).Wówczas Frank czarował w Premier League,a wtedy liga angielska była najlepszą ligą świata.Wtedy grały niesamowite nazwiska w Anglii(przede wszystkim znakomici Anglicy),a rywalizacja o mistrza była świetna.Teraz Ci młodzi piłkarze to tylko marni podróbki takich zawodników jak Frankie czy Gerrard,Ferdinand,Joe i Ashley Cole czy bracia Neville.Teraz rządzi tam hajs,a piłka spadła na drugi tor.Smutne,ale ciesze się że mogłem oglądać premier league zanim to wszystko się stało.Lata 2006-2010 najlepsze.

0

OT:NIech redakcja dopisze do listy kontuzjowanych Andresa Inieste i Adriano.Ktoś może nie wiedzieć,że są kontuzjowani,a potem głupie pytania dlaczego ich nie ma w składzie.

0

Ostatni mecz zagrał bardzo dobrze,chodziło mi oczywiście o zawodników dostępnych,tych w formie i bez niej,ale najlepszy możliwy skład.

1

Chciałbym taki skład,zawodników w formie,póki są kontuzje i mogą grać :
Bravo-Alves,Bartra,Mascherano,Alba-Busquets,Rakitic,Roberto-Munir,Suarez,Neymar

1

Mi wystarczy Villa,Xavi i Puyol.Dla reszty nie ma miejsca,a Ci zawodnicy byliby niczym zbawienie teraz dla nas.Tęsknie za Villą ;(

0

Sergi Palencia.Wielki talent,zaledwie 19 letni.

12

Sergi Roberto zasłużył,choćby kosztem Bruno czy Inigo Martineza...

20

Ronaldo?!Oni go wszędzie już wciną...

2

Na Seville wraca Bravo i Adriano.Wiec mamy 18 dostępnych.Skreslamy bramkarza Masipa i jest 17 na mecz z Gumbau.Po reprezentacji wraca Vermaelen i jest 19 bez Gumbau.
W artykule jest błąd,mamy 16 zawodników pierwszego zespołu do dyspozycji.Z Gumbau,który jest z Barcy B mamy 17.

0

W tym gronie powinien być Grimaldo,Dongou,Rolon,Ie czy Palencia.Oni mają z Samperem obecnie największy potencjał.Z ww przewiduje że nic nie będzie.

0

Bravo-Alves Bartra Vermaelen Alba-Busquets Rakitić Roberto Sandro Suarez Neymar

Moim zdaniem obecnie najlepsza możliwa jedenastka po powrocie za niedługo niektórych zawodników.Młodzi w formie,nie licząc Munira,który jednym meczem mnie nie przekonuje.Zaraz zleca się osoby co będą go chciały,a po kolejnym słabym meczu znów będzie na odwrót i będą krzyczeć że chcą Sandro.Ja stoję przy swoim,według mnie Sandro jest lepszym zawodnikiem,potrafi się znaleźć w 100% sytuacji,ma może problem z wykończeniem,ale kto u nas teraz nie ma? Munir nie potrafi dograc dokładnie piłki i poza ostatnim meczem miota się o własne nogi.Przyznaje że zagrał dobry mecz,ale dostanie moje zaufanie jak zagra teraz jeszcze takie 4 tak jak np Roberto.

0

Adriano i Bravo wskakuja na następny mecz.Vermaelen wraca po przerwie reprezentacyjnej.Nie jest tak źle,Iniesta też wróci w tym czasie.

7

3 najbardziej ogarniętych piłkarzy z początku sezonu do dzisiaj?

Sergi Roberto,Suarez,Bartra,a jako 4 Vermaelen sprzed kontuzji.

0

Najlepsze możliwe ustawienie Barcy(nie licze długich absencji Leo i Rafy,licze wkrótce powracających kontuzjowanych)
Bravo-Roberto,Bartra,Vermaelen,Alba-Busquets,Rakitić,Iniesta-Sandro,Suarez,Neymar

1

Sandro gra znakomity mecz,tylko szkoda że nie wykorzystał tych 2 okazji.Munir do takich nawet by nie doszedł.2 jego pudła to tylko szczęście Bayeru...

0

Najsłabsze ogniwa Bayeru to boki obrony.To świetna wiadomość dla Neymara,który po swojej stronie ma słabego Donatiego.Wendell po drugiej nie jest wcale lepszy od włocha,jest kompletnie bez formy.Widziałem mecz BVB-Bayer i koleś zawalił 2 bramki dla Borussen w tym meczu.Sandro/Suarez także będą mogli wjeżdzać tą stroną jak w masło.Najsilniejsza zdecydowanie linia pomocy.

0

Radakcjo:usuńcie nazwisko Jordiego Alby z rubryki "kontuzjowani,gdyż już dostał zielone światło do gry i jest na ławce rezserwowych! :)

0

Nareszcie Sandro,a nie Munir.Szkoda,że Roberto nie gra w pierwszej 11 za Alvesa(nie sądziłem że kiedyś to powiem :D).szkoda że w genialnej formie nie gra Bartra za Pique,a tak to skład świetny.

2

To jest Alba,trzeba być ślepym żeby stwierdzić,że to Vidal.

1

Jeżeli wyleczą się wszyscy z urazami(nie licze długiej kontuzji Rafinhi i Messiego) to będziemy mieli 22 zawodników dostępnych do gry.Odliczając dwóch zawieszonych czyli Arde i Aleixa mamy ZALEDWIE 20 dostępnych zawodników do gry do można powiedzieć początku grudnia.A jeszcze tyle meczy gdzie tfu! ktoś może zostać kontuzjowany.Z tej 20 jest jeden bramkarz do skreślenie czyli zostaje 19 zawodników.NIe licząc Masipa jeden idzie na trybuny(tu można w ciemno stawiać,że Douglas).Z taką kadrą daleko nie zajdziemy(nawet w przypadku powrotu Aleixa i Ardy w styczniu).Potrzeba transferów w zimę i pozbyciu się kilku graczy,niektórych na wypożyczenia,a niektórych definitywnie(w tym gronie mam tu na myśli Munira i Douglasa).Potrzeba nam napastnika i pomocnika w zimę.Ja stawiałbym na Nolito i jakiś talent z ligi hiszpańskiej(najlepiej z takiego zespołu,który nie gra w tym roku w lidze mistrzów).I tu w tym gronie wymieniłbym Rubena Pardo,Denisa Suareza,Ceballosa czy nawet powrót Halilovicia.

0

Postawiłbym na taki skład na Bayer:
ter Stegen-Sergi Roberto,Bartra,Mathieu,Alba-Dani Alves,Rakitić,Busquets,Iniesta-Suarez,Neymar
Ławka:Masip,Pique,Mascherano,Douglas,Adriano,Gumbau,Munir,Sandro

0

Munir? Kiedy on trafił bo nie przypominam sobie.Ostatni jego gol pamiętam w 1 kolejce sezonu 14/15 z Elche,a oglądam wszystkie mecze.

0

Neymar ma po prostu za duże ego.Gdy nie ma Messiego zaczyna gwiazdorzyć.Suarez jest lepszy.

0

Patrząc na rywala,kontuzje,formę i listę powołanych wystawilbym taki skład:
ter Stegen-Alves,Bartra,Mascherano,Adriano-Busquets,Rakitić,S.Roberto,Messi,Sandro,Neymar
Ławka:Masip,Pique,Mathieu,Gumbau,Iniesta,Munir,Suarez

0

Najgorszy Suarez,Neymar i Pique.Zdecydowanie.NIe sądziłem przed meczem,że to właśnie ta trójka będzie grała piach,ale Suarez i Ney akurat od paru meczy nie są w swojej najlepszej dyspozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?