1

Iiii...Realu,kolejny najemnik i zdrajca...

1

Komentarz usunięty

7

Biali musieli dzisiaj wbić jak najwięcej goli,bo by sraczki dostali gdyby media trabily tylko o Barcelonie.Mi tam pasują pogromy z ogorkami,a potem zejście na ziemię i porażki z lepszymi.Jak wygrywają tak wysoko to ich bardziej nienawidzę,a przez to jak przegrają to się bardziej ciesze i śmieje wiec w sumie dobrze :)

2

Nie zgadzam się,irytowal dziś bardzo.Najlepszy Suarez i Messi!

12

Messi wyrównał osiągnięcie z 2011 roku,strzelając gola w każdych 6 rozgrywkach.Jest jedynym piłkarzem w historii,który osiągnął to dwukrotnie.

0

Jose Luis Gaya tyle w temacie.

31

Te żarciki z Realem są już dawno nieśmieszne,poniżacie się tym,rozumiem bekę przez tydzień,ale no bez przesady,do końca edycji pucharu króla chcecie to pisać?Skupmy się lepiej na sobie i pośmiejemy się na koniec.

27

Guangzhou-Barca 0:3
Real Madryt-Barca 0:4

Guangzhou>Real Madryt
:DDD

22

Co do transferu pomocnika.Według mnie zbędne będzie wydanie fortuny na Verrattiego czy Pogbe.Iniesta pogra jeszcze dobre 3 sezony na najwyższym poziomie,jest Rakitic,w styczniu dołącza Arda,odpalił Roberto,jest perspektywiczny Rafa,odpalił na wypożyczeniu Halilovic i rozwija się świetnie,do tego Denis Suarez gra wyśmienicie i łapie doświadczenie.Przy takiej młodzieży i na prawdę na poziomie,a nie jakieś ogórki nie potrzebny jest transfer pomocnika.

Ps.Nie liczę Sampera jako ŚP tylko jako DP,ale on tez może tam występować z powodzeniem :)

5

Jeszcze się okaże że odskoczymy realowi po tej kolejce ;-)

0

Kur*a japier*ole,czemu oni tak niezapie*dalają cały mecz.Za coś im się płaci to człapią,ku*wa a później jakby sraczki dostali zaczeli latać,oni mają całe spotkanie tak zapier*alać!!

0

Ja chce Roberto! :)
Edit;Ale go wywołałem! :D

4

Messi asysta jakby ktoś nie widział :)

2

Jaki jest najlepszy patch do Pro Evolution Soccer 2016?

0

Halilovicia i Sandro trzymałbym na wypożyczeniu,Munira sprzedał podobnie jak Deulofeu i Suareza z opcja wykupu,może ogarnąłby się wtedy tak jak to zrobił Deulofeu.Denisa zakupił na sezon 17/18,łącznie wtedy z Haliloviciem,którzy zastąpiliby Inieste.Co za szybko to niedobrze,Halilovic potrzebuje jeszcze sezonu wypozyczenia,bo zniknie tak jak Munir czy Sandro...

2

Jak widziecie/chcielibyście widzieć(realistyczny) skład Barcy na przyszły sezon?

http://www.futhead.com/16/squads/5796847/

Tu moja propozycja,jeśli chodzi o pierwszą 18 meczowa.Dodałbym jeszcze po za ławką Aleixa Vidala,Bartre i Mathieu(łącznie 21 ludzi na poziomie),fajne rotacje by były,nie byłoby Douglasów,Munirów.Myślę,że to najlepsza kadra i najbardziej możliwa do zrobienia patrząc na nasz budżet.Według mnie jest to super skład.

9

Samper dzisiaj odbierał niesamowicie,to jest nasz największy talent obecnie ze szkółki,nie zmarnujmy go bo może być drugim Busquetsem.

3

Nie moge na Munira patrzeć,płakać mi się po prostu chce :'(

Jak można być tak daremnym?!!!

2

Rakitić gra dobrze dziś,nie rozumiem obelg pod jego adresem,tragedia to Munir,on się tutaj nie nadaje,wszystkie podania na alibi,kompletnie nie wie co zrobić gdy jest przy piłce,Sandro jeszcze da się oglądać bo on od początku wie co chce zrobić i błyskawicznie podejmuje decyzje,Munir do sprzedaży,wole Deulofeu,zresztą kto czytał moje komentarze wie to nie od dziś.

1

Oczy krwawią od tych niecelnych piłek xD Chyba kazdy z młodych chce być w tym lepszy...

0

W jakich strojach gramy,błagam byle nie w zółtych,bo nie dość,że są brzydkie to jeszcze pecha przynoszą...

0

Bayer(n)u.

0

Jak to jest mieć kolegę innej orientacji? :D Ja bym się bał :D

3

Trzeba było se składy zobaczyć,żałosne...

0

Nie wierze w te słowa,zaraz dostaniesz bana za oszustwo.

0

"Legia dostała walkowera 0:3 a nie wykluczenie z rozgrywek, więc Real też powinien dostać walkowera"

Komentarz z rm.pl,brak słów,jak można porównywać dwa rózne rozgrywki...

2

A najśmieszniejsze jest to,że oni udają,że sie cieszą ze swoich goli,a w głowach są przybici i smutni,te głupie uśmieszki się im skończą jak dostaną dyskwalifikacje :DDD

0

hahahahah co za kolo,uwielbiam go !

0

Sandro to jest kocur,nie to co Munir.

4

Ten mecz jest tak nieciekawy,że aż redakcji nie chce się wrzucić newsa o składach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?