Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie też tak patrze,może do 16:00 wrzucą,mam taką nadzieje,bo wykupiłem premium,a teraz mam na mecz nie patrzeć?
0
1
Nie oddałby tego pana kosztem Verrattiego,Pogby,Lewandowskiego i Douglasa Costy razem wziętych.Naprawdę gdyby nie on to Barca by nie istniała.Jest tak cholernie nie doceniany,ale inteligenty człowiek widzi co on robi na boisku,gdyby postawić na jego pozycji kogokolwiek to śmiem twierdzić że tylko Messi dawałby tyle co on,reszta byłaby tylko dobra lub przyzwoita,nawet Xavi,Iniesta,Alonso czy Modrić nie dawaliby tyle co Sergio,on po prostu pasuje tu jak ulał,jest nie do zastąpienia.
1
Roberto>Rafinha
Myślę,że Rafa potrzebuje minut,aby tak się rozwinąć jak Roberto,ale widze w nim przebłyski,chociaż watpie że z niego coś będzie,obym się mylił,po prostu bratu do pięt nie dorasta.
0
Teraz największy kurs u buka powinien być kiedy Munir strzeli bramkę
Kurs 1000 za każdą złotówkę :) ale i tak nie byłoby warto "on już nigdy nie trafi" :D
2
Co ten Samper dzisiaj wyczynia,jest 2 klasy lepszy niż Gumbau.Widze w nim młodego Busquetsa.
2
On jest genialny,na prawde coraz bardziej wierze o trójce MSN w złotej piłce.
10
Munir by nie trafił :)
0
Komentarz usunięty
0
A co to ekstra Turan musi?Nawet Messi może się zrewanzować,z resztą nadstawia sie drugi policzek,a nie szuka rewanżu....
0
Ile razy on już razy musiał się powoli pakować,bo nie umiem doliczyć?On po prostu pełni rolę rezerwowego bo jest za słaby,zrozumcie to,nie oszukujmy się...
1
On kontuzje ma,widze go w Bayernie.
2
Dzisiaj przede wszystkim licze na gole Leo,stęskniłem się za tym,a w szczególności za MEEESSSIII,MEEEESSSSII,MEEEEEEEEEEEESSSSSSSI !! :D
0
Real Madrid 0–5 Barcelona 17 February 1974
Oby powtórka :D
2
Dzisiaj Neymar powinien być oklaskiwany jak niegdyś Ronaldinho,magik!
32
Oby Pique strzelił gola i pokazał tzw."gest Kozakiewicza" wokół wszystkich trybun.Ciekawe czy zostałby za to ukarany?
2
Dokładnie 51 godzin i 40 minut.Nie wiem jaki ty posiadasz kalendarz,ale zmień go na aktualny...
2
A co z Vermaelenem>On też dostał powołanie do reprezentacji Belgii i czy też już wrócił czy kiedy wraca?
0
Ibra jest muzułmaninem,a Van Persie przeszedł na islam,bo jego żona jest muzułmanką.Pierdoły gadacie,ja sie znam lepiej.Poczytajcie to pogadamy.
0
NIe wiem gdzie ty to widzisz,ale to już twój problem.Na 100% jest muzułmaninem,uwierz mi.Mówił to nie raz,nie dwa,jest z pochodzenia bośniakiem,jego same imie i nazwisko brzmi muzułmańsko,nie jest chrześcijaninem.
1
Pirlo?W życiu bym nie powiedział bo to Włoch.Ale sprawdze czy masz racje.
PS. SPRAWDZIŁEM:PIRLO NIE JEST MUZUŁMANINEM,JEST KATOLIKIEM.
3
http://www.futhead.com/16/squads/4585687/
Ostatnio dużo mówi się o religiach,szczególnie o islamie.Stworzyłem obecnie najlepszą jedenastkę muzułmanów w piłce nożnej.Sugerowałem się siłą z FIFY 16,można by durzucić paru innych ale brakło miejsca.Oceniajcie,w każdym bądź razie wszyscy z wymienionych są muzułmanami.
6
Właśnie w SZAWAJCARII.Ty nie porównuj Szwajcarow do Polaków proszę Cię...
1
O to im chodzi,wyprowadzić nas i Pique z równowagi.Wiecznie gwizdac nie będą,po prostu ani Pique ani Barcelona nie powinna robić szumu bo to ich bardziej będzie nakręcac.A wszyscy wiemy,że madryccy kibice nie mają równo pod sufitem.
4
Fascynujące...
0
Isco opuścił zgrupowanie reprezentacji.Kolejna świetna wiadomość dla nas.Jest szansa,że wypada im kolejny dobry zawodnik.
1
Ja to wiedziałem od odniesienia tej kontuzji.Według mnie to była udawana kontuzja,by nie jechał na repre(bardzo dużo grał,bo brakowało pomocników).Nikt mu nie udowodni,nikt nie przychodzi na treningi i ogląda gdzie Rakitic.Ale to lepiej dla nas.
0
Co do waszych spostrzeżeń-zapomniałem o Carvajalu i Jese.Dodałbym jeszcze Sampera i Rodrigo,ale po prostu nie ma miejsca.
Bernat i Williams(po jednym dobrym meczu) się według mnie nie łapią.To samo Santi Mina-jego talent jeszcze nie eksplodował.
0
http://www.futhead.com/16/squads/4370842/
Co sądzicie o takim składzie Hiszpanii?Chodzi mi głownie o najmłodszych i największe talenty.Według mnie to tu są ci najlepsi młodzi.Popatrzcie na ławke i pierwszy skład i podzielcie sie swoimi spostrzeżeniami(kogo byście dodali lub usunęli z tej meczowej 18).Dodam,że budowałem skład jak najmłodszy,max 25 lat.
0
Myśle,że powinien być następcą Del Bosque po Euro,chyba jedyny hiszpański nadający się trener,który miałby sporą szanse odbudować z nowej gwardii mistrzowski zespół.