0

Za Sampera Gumbau,Messi do przodu,Iniesta do pomocy i Sandro za Suareza i ok.

0

Thiago gdyby to było możliwe.A jak nie to zdecydowanie Oliver Torres.

0

Odkąd kibicuje Barcy czyli od 2009 roku to pamiętam Afellaya,dos Santosa,Cuence,Valdesa i teraz Rafinhie z zerwanymi.

0

Patrząc na kontuzje Rafinhi,aktywowałbym w zimę klauzulę wykupu Denisa Suareza z Villarreal.Jest duży plus,że Villarreal nie gra w lidze mistrzów,a więc Denis mógłby tam grać.Zna juz ludzi z naszej drużyny,gra w la liga czyli zaaklimatyzowalby się szybko.Akurat na rundę rewanzowa to jest to idealny ruch.

0

Hmm liczba nieobecnych graczy na mecz z Levante wygląda strasznie:5 kontuzjowanych(Alves,Douglas,Bravo,Vermaelen i Rafinha),1 zawieszony(Pique) i 2 nie mogących grać ze względu na sankcje(Arda Turan i Vidal).8 nieobecnych z 24 osobowej kadry.Daje to 16 zawodników dostępnych czyli nawet na ławkę braknie 2 zawodników.Masakra,33% składu nieobecnych.NIe wspominając już,że nasza pomoc kuleje,a pozostali z ławki nie prezentują genialnego poziomu.Trzeba wygrać te najcięższe mecze pierwszej rundy i mieć lajtową runde rewanżową.Punkt straty do realu wziąłbym w ciemno po 19 meczach na jesień.

2

Mathieu dzisiaj najlepszy,bezbłędny.

0

Wydaje mi się że Rafinha ma zerwane więzadła,niestety :(

1

więzadła RAFA :(............

0

faul=karny.Czy to ostry czy zwykły czy na rogu pola karnego czy na linii bramkowej.NIe ma czegoś takiego jak ostry faul=karny.NIe.Faul to karny.

0

Bravo>ter Stegen,twierdze już tak od początku tamtego sezonu.Widać u ter Stegena niepewność i pychę

3

Rakitić tragiczny,Rafa za niego błagam,nie grajmy na siłę nazwiskami,które nie są w formie...

1

słabiak ter Stegen,kolejna szmata nam wpada gdy on jest w bramce....

0

Nareszcie zobacze cały mecz Barcy od meczu rewanżowego w superpucharze hiszpanii z Atleticiem Bilbao.Super uczucie :)

2

"móc",a "zrobić" to dwie różne sprawy.Skończ się podniecać bo wyjdzie tak jak z realem i będzie lament...

2

http://fangol.pl/view/119167/gwiazdy-wybieraja-cr7?autoplay
Bardzo fajne pytanie.Ronaldo zdobył 3 głosy z czego wszyscy 3 piłkarze,którzy na niego głosowali to byli piłkarze Man UTD i jeden nawet realu(Owen),którzy z nim grali lub grali w tych klubach co on(Owen).Messi dostał 6 głosów od "neutralnych" piłkarzy.Dla mnie przede wszystkim takie się liczą,to samo byłoby w przypadku Messiego,gdyby był tam Iniesta i wybrałby Leo.Można powiedzieć,że było 6:0 dla Leo :)

2

Komentarz usunięty

0

Jeszcze bardziej będę kwiczał ze śmiechu jak na Calderon Pique dostanie brawa jak będzie przy piłce i jak na Camp Nou dostanie okrzyki Pique,Pique i owacje :D

0

Pique powinien dostać pomnik przed Camp Nou i Vicente Calderon :D real zjechany :)

0

Teraz już wiem,że prędzej by Iniesta czy Neymar odeszli do realu niż Pique.To jest ostatni zawodnik na świecie,który wybrałby real :)

11

Coraz bardziej lubię Pique.Mówi otwarcie prawdę i to się ceni.Co miał powiedzieć?Że życzy dobrze realowi?Bardzo dobrze ich zjechał.Brawo Pique,nie przejmuj się,ja do ciebie nic nie mam.Prawdziwy cule.

2

U mnie te demo fify 16 tez się długo pobiera.Dopiero 15%a minęło 45 minut.

0

Patrząc na następne dwa lata to Rafinha,Sandro,Munir i Alves muszą mieć nowe kontrakty.

0

A dla leniwych?

4

Przyznam szczerze,że jeśli kupią de Geę to będzie to dobry ruch.Real będzie miał 2 zawodników,których ja chciałem.Są nimi właśnie de Gea i Kovacić.DDG chciałem rok.dwa lata temu i przyznaje,że jest to świetny golkeeper.Kovavic bardzo przypomina grą Inieste,idealnie wkomponowałby się w nasz zespół,no ale woli być po roku sprzedany tak jak Keylor,czy wypożyczony tak jak Lucas Silva to prosze bardzo.

0

Real zawsze robi głośny transfer w ostatnim dniu okienka transferowego.Chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego :) Nagle decydują się wyłożyć kwotę,którą "nie chcieli" wyłożyć wcześniej.Ale na szczęście nasi piłkarze mają mocne głowy,a co najważniejsze są lepsi na boisku,real za to lepszy na okładkach marci i as'a :)

19

Jestem ciekaw czy de Gea przejdzie do realu.Wychowanek Atletico,który był ich kluczowym zawodnikiem i wypłynął do United teraz zrobi im takie coś.Jeszcze nie pora nazywać go zdrajcą,ale już same chęci zawodnika i negocjacje z realem to zdrada.Jego partnerka fanka realu,on wychowanek Atleti.To chyba musi się tak skończyć.Jeżeli tak się stanie to oby ogłuchnął na Calderon od gwizdów jak niegdyś figo na Camp Nou czy Enrique na Bernabeu.

3

Zawsze chwaliłem Monchiego za transfery,ale wydaje mi się że te lato było(Będzie) słabe w jego wykonaniu.Kupił paru młodych dobrze zapowiadających się grajków,ale też dużo starych takich jak Krohn Dehli,Mariano,Llorente czy Rami.O ile dwóch ostatnich wydaje mi się być genialnym zakupem to co do pierwszej dwójki już mam wątpliwości.Według mnie są słabi.Transfer Konoplyanki,Kakuty,Escudero wydaje się być dobry,o tyle już Immobile czy N'Zonzi wydaje mi się już nie.Przyjdzie oceniać na koniec sezonu,ale moim zdaniem Sevilla 14/15 >>>Sevilla 15/16.Słabsze wzmocnienia,a do tego sprzedaż kluczowych,młodych,dobrych graczy tj.Bacca,Denis Suarez,wypożyczenie Figueirasa wydają się kompletnie bezsensowne.

0

Nadal to samo....

1

OT:
Mam problem z FIFA 15.Otóż po ponownym zainstalowaniu gry,wyskakuje mi taki błąd i nie da się jej uruchomić:
Wystąpił błąd.Przepraszamy.NIe można nawiązać połączenia z serwerami EA w celu aktywacji gry FIFA 15 na tym komputerze przy użyciu Twojego konta.Spróbój ponownie później.
Dodam,że mam grę oryginalną,a błąd wyskakuje cały czas(nawet po kilku dniach).Ktoś miał coś takiego i wie jak to naprawić?

0

Na szybszych rywali grających z kontry para Pique-Masche,a na rywali grających skrzydłami,dośrodkowujących para Pique-Vermaelen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?