Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Coś czuje że Nolito tym meczem i ogólnie swoją formą wygra transfer do Barcelony w styczniu,naprawdę znakomity piłkarz.Od 2 sezonów gra znakomicie,można powiedzieć że z wiekiem jest lepszy,gra niczym Pedro 4 lata temu.
2
Mam nadzieję także że Leo dziś odrobi bramki do Ronaldo.
Ronaldo 5 goli 1 asysta
Messi 3 gole 1 asysta
Patrząc na przeciwników ma łatwiej wiec jest szansa go dogonić.
1
Jeśli wygramy dziś,to real przy niekorzystnym dla nich wyniku w szatni gdy się dowiedzą o wyniku Barcy będą pod wielką presją.Athletic jest w stanie odebrać im punkty,nawet remis będzie dla nas znakomity.Tu piłkarze realu nie będą ich mijac jak pacholki bo dla Athletic to najwięksi wrogowie.Będzie piekło na trybunach i liczę na ich pomoc,bo real oczywiście będzie miał pomoc sędziego wiec będzie 12 na 12.Oby powtórzył się wynik z wiosny!
4
ter Stegen-Alves,Pique,Mascherano,Mathieu-Busquets,Rakitić,Iniesta-Messi,Suarez,Neymar
Ławka:Masip,Douglas,Adriano,Bartra,Gumbau,Roberto,Munir
Kontuzjowani:Bravo,Vermaelen,Rafinha
Uraz wykluczający z 1 meczu:Sandro,Alba
Zawieszeni:Vidal,Turan
0
I fajnie zostanie tylko Vermaelen i Rafinha(Douglas i Alba już wrócili,a Sandro i Alba tylko opuszczą ten mecz więc tylko ww dwójka zostaje) :)
0
Ok dzięki,już rozumiem.Można rejestrować piłkarzy tylko podczas okienek,a wyjątek w razie kontuzji.Nie czailem z Vidalem bo myślałem że można rejestrować kiedy się zechce(jeżeli jest w drużynie a nie został zarejestrowany).Mogła by być wzmianka o tym dlaczego tylko Arda,a nie Vidal(bo można tylko w okienka).Za pewne nie tylko ja o to będę jeszcze pytał,a wiele innych także będzie się dziwić.
0
Edit:patrz niżej ;)
0
Chodzi o to ze zakaz niby kończy się 31 sierpnia.To dlaczego w artykule jest napisane że tylko Arda może być zarejestrowany.Skoro zakaz się skończył to Aleix tez może być zarejestrowany.Bo dlaczego miałby nie grać do stycznia?Mówi się tylko o Ardzie.
0
Skoro potwierdzi się że zakaz skończyl się 31 sierpnia to dlaczego nie zostałby zarejestrowany także Aleix? To nie logiczne,że tylko Arda w miejsce Rafy,a zakaz się skończył i Vidal musi czekać do stycznia.To znaczyloby ze Vidal także może być zarejestrowany.
0
Jeszcze się nie cieszmy,bo zgodę wyraziła hiszpańska federacja,a teraz czas na zgodę FIFA,która przecież nałożyła nam ta karę i po odwolaniach nie chciała jej zmniejszyć.Choć po tych informacjach nasze szanse wzrosły :)
0
Tak obiektywnie patrząc to kilku graczy z naszego składu nie są na miarę Barcelony(co nie znaczy że są tak słabi że muszą grać w 3 lidze),mam tu na myśli Bartre(zaraz będzie hejt,bo wczoraj zagrał świetnie,ja nie oglądam go tylko od wczoraj,ale już od 4 lat),Munir,Masip,Douglas i Adriano(juz niestety od 2 sezonów).Wymieniając tych zawodników nie mam na myśli ich sprzedaży,bo sam twierdzę że to byłaby głupota.Niektórzy z nich są młodzi i ich talent może eksplodowac w każdej chwili.Gdybyśmy ich sprzedali,to nie miałby kto na ławce siedzieć,a gdyby przyszli lepsi nie godzili by się na to.Nie wymieniłem tu Roberto,ponieważ widać że jest świetny,ale na defensywnym pomocniku i prawej obronie.Co do Douglasa wymieniłem go,bo zbyt mało go widziałem w akcji.Ale gdy grał(szczególnie w ostatnim czasie) prezentował się znakomicie.Co sądzicie o moim zdaniu?
0
NIestety albo to kwestia czasu aż nasza Barca będzie strzelać regularnie co mecz po 4 gole albo to już koniec tej Barcelony sprzed Martino,gdzie co mecz ładowaliśmy minimum 3 gole,a dochodziły te liczby nawet do 8.Zawsze pierwsza połowa w wykonaniu Barcy była miażdżąca,a otwierającym wynik zawsze mi się będzie kojarzył Alexis w pierwszych 10 minutach.Oby to wróciło,oby ten sezon był taki jak sezon Vilanovy,który według mnie był najciekawszy i najlepszy.Najlepszy sezon Barcelony jaki widziałem,oczywiście w lidze,bo kibicuje Barcy od 2009 roku,ale ten sezon nawet nie patrząc jużna liczbę punktów był wyjątkowy.Szczególnie podobały mi się stroje Barcelony(według mnie najlepsze w historii),a i piękne było to że podczas meczu wychodziliśmy niekiedy samymy wychowankami i było mnóstwo wychowanków hiszpanów licząc Fabsa,Puyola,Valdesa,Pedro,Tello,a na Xavim kończąc.
0
Bravo 2 mecze w la liga-0 puszczonych goli
ter Stegen 2 mecze w la liga i 1 w champions league-3 gole puszczone
Nie sądziłem,że strata Bravo będzie AŻ TAK kosztowna :( Ale zawsze twierdziłem że Bravo zjada MATS'a na śniadanie.
0
Dziwne,że Sandro też nie gra a jak już zagra to gra 2 razy lepiej...
0
Munirowi i Neymarowi proponuje kupić okulary.Gdyby nie byli egoistami to Messi i Sandro już mieliby po brameczce.Masakra,jak można być takim egoistą?!Munir już 2 sezzon to pokazuje,ale Neymar z sezonu na sezon będzie z siebie robił gwiazde,ale gdy jest Leo nigdy najważniejszy w drużynie nie będzie!
0
MASAKRA,nie mamy ataku w tym sezonie,tego z czego zawsze słyneła Barca.Może jestem zbyt rozpieszczony przez tyle sezonów,ale za sezonu Vilanovy to z takimi przeciwnikami po pierwszej połowie Messi miał hat tricka,a gole dokładał Alexis i Pedro.
0
A ja licze na grad goli,kiedy jak nie w takim meczu?
0
Z charakteru w sensie zachowania na boisku,w wywiadach,na filmikach.
0
Jacy są wasi ulubienii piłkarze Barcy?
Moi to Messi,Pique,Suarez,Alba,Sandro i Busquets.
A,za którymi nie przepadacie?
W sensie charakteru ja za Neymarem,ter Stegenem,a za styl to Munir i obecnie Adriano.
1
Chciałeś powiedzieć gra w pierwszym składzie z rytmem meczowym.
0
Dobrze że Celta dziś wygrała,bo nie będzie tak gryzla trawy aby za wszelką cenę wygrać.Gdyby dziś przegrali za pewne nie chcieliby przegrać dwa mecze pod rząd,a tak nie mają presji na sobie i liczę na 3 punkty w Galicji.
7
1:0 w najsilniejszym możliwym składzie,bez gola i asysty Ronaldo z przeciwnikiem,który w zeszłym roku na Bernabeu dostał 9 goli w tym 5 od Ronaldo.Myśle,że taki wynik przed meczem każdy brałby w ciemno.Granada miała być wypunktowana jak w zeszłym sezonie przez nurka,który walnął pięć goli "największemu"wrogowi realu czyli Espanyolowi :) Zagrał z nimi bajecznie ładując bramki z średnio 11 metrów :)Z Szachtarem też popis Ronaldo,wywalczone karne po ręko-plecach przeciwników i cudowne bramki z wapna.
Takie podsumowanie.Jest szansa dla Leo,łatwe(przynajmniej w teorii jak Granada Levante) przyjeżdża na Camp Nou.Leo ma szanse odrobić pare bramek do CR'a.Do tego następny mecz real gra na San Mames gdzie my męczyliśmy się,a real ostatnio tam przegrał.Także kolejna szansa na bramki Leo,liczę że w tych 2 meczach strzeli co najmniej te 3,4 gole bo jest szansa.
1
NIe uznał gola,bo sygnalizował mu tak jego tępy liniowy.On miał prawa nie widzieć,o karnych to raczej decyduje sam głowny...
5
Chyba oglądamy inny mecz kolego...
4
Dobrze,że sędziuje im Munuera,on nie lubi gwizdać jedenastek i przynajmniej widzi co robi nurek w każdym meczu...
0
Co wy tyle płaczecie?Oglądajcie a nie lamentujcie,ta sytuacja miała miejsce 15 minut temu.Mnie też to boli,ale no bez przesady.
0
Tak patrze na kadre Granady i oni nie zrobili wcele najgorsze transfery.Wypożyczyli Thieviego,Andresa Fernandeza z Porto,Dorie z Marsylii,Miguela Lopesa ze Sportingu Lizbona,Biraghiego z Interu czy Roberta Ibaneza z Valencii.Kupili Lombana czy Kelave.Do tego mają El Arabiego.To są świetne nazwiska z świetnych klubów jak na ten klub.Z takim składem mogą walczyć o 11,12 miejsce w sezonie,a nie walczyć o utrzymanie.
4
Trwa mecz naszych ex-barcelonistów: Fabregas i Pedro vs. Alexis i Bellerin.Komu kibicujecie.Ja zdecydowanie dwójce z Arsenalu.Chociaż lubie wszystkich,to pan na ławce Chelsea tu zdecydował.Chce żeby zawsze przegrywał.
0
To pokazuje co różni Suareza od Neymara.Ney gra zbyt egoistycznie,a owoce zbiera Suarez.Oby Luis był także w trójce nominowanych do złotej piłki,tak jak do najlepszego zawodnika w europie.
0
http://www.fcbarca.com/65708-kosmiczny-gol-florenziego-remis-na-stadio-olimpico,dyskusja-3965007.html#feedback
Ludzie jaki Messi?Też uwielbiam Leo,ale skoro nie był najlepszy to po co na niego głosować?Widać,że na stronie jest dużo małoletnich kibiców...