Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ramos - challenge accepted
2
http://fangol.pl/viewgallery/129714/1/nie-ten-sam-pilkarz
No właśnie,co się dzieje c Cristiano?Powiem wam jedno-JEST PO PROSTU SŁABY.Śmiać mi się chce z ludzi,którzy go DOPIERO teraz krytykują i zadają sobie o to pytanie.Jak my kibice Barcy mówiliśmy kibicom realu że jest ch***wy to nas wyśmiewali(przynajmniej ja tak miałem).Teraz role się odwróciły i to mi jest do smiechu i tylko mówie: "A co CI mówie od 2 lat?Koleś już się dawno skończył"
Fajnie jest usłyszeć od zaślepionych kibiców królewskich,że miałęm racje i CR11 nie dorasta nawet do pięt Messiego.Dziękuje.
22
"(bez goli z treningów)"-pierwsza myśl-"najlepszy w historii"Pele
1
NIe wiecie co stało się z realmadryt.pl?Bo chciałem sobie wejść poczytać różne newsy,a nie moge.Czyżby real grał dziś mecz i przegrywa? :D
2
Powiem wam,że przyzwyczajam sie do tych komentatorów z eleven.Z początku wydawali się nudni,ale gdy komentują to są wielkie emocje,fajnie sobie żartują i ogólnie dużo wiedzą.Byłem sceptycznie nastawiony do nich jeszcze miesiąc temu,ale naprawde zwracam honor.Wolski w ostatnim czasie nie komentował tak jak kiedyś z emocjami,to oni robią to w każdej kolejce choćby w meczu beniaminków,fajnie się ogląda takie mecze.
1
Zawsze buczę z kibicami przeciwników realu na stadionie na Ronaldo,uwielbiam to :D
3
Brawo Sevilla !Jak wygrywać to z ...najgorszymi!! :DD
9
Czy wy też krzyczycie na meczach realu,jak real np fauluje "kur*a faul!!! czy "kartka kur*a" lub jak jego przeciwnik miał spalonego to "nie było,ślepy sędzia!" itp itd czy tylko ja jestem dziwny ? :D
6
I w ciagu 3 lat zdobył puchar króla i la lige.NIe wspominając już co w tym czasie zdobywałą Barca,faktycznie "przełamał" Barce mhhmmm...
2
Proponowałbym zakupić go już zimą.Środek wygląda marnie,do tego kontuzja Rafy,który wróci pod koniec sezonu.Przydałby nam się Denis.Byłby Rakitić,Iniesta,Roberto,Arda i właśnie Denis.Myślę,że taka piątka środkowych pomocników podniosłaby poziom naszej drugiej linii,rotacje byłyby częstsze i przy jakiejkolwiek dodatkowej kontuzji miałby kto grać.
1
Far Cry 3
Dla mnie najlepsza fabuła gry i sama gra w jaka grałem.
0
Ja żałuję że Enrique nie dał szansy Adamie i Deulofeu.Wszyscy widzimy jak Deu teraz błyszczy,a jak w Barcy B hasał Adama.Tacy zmiennicy byliby o wiele lepsi.Barca miazdzylaby z ławki.No i oczywiście Enrique popełnia błąd z Grimaldo i Samperem.Pierwszy powinien być następca Adriano,a drugi zmiennikiem Busiego.Taka Barce chciałbym widzieć za Munira,Sandro,Adriano i z Samperem.
24
Tello i Cuenca w Barcelonie >>>>>>Munir i Sandro w Barcelonie
Pamiętam te czasy jak ich Pep wpuszczal,gdy wchodzili to niszczyli przeciwników dryblingiem czy ciągłymi bramkami.O Sandro,a tymbardziej drewnianym Munirze tego nie można powiedzieć.W ogóle te pary są nie do porównania.Klasa o dużo różna.
10
Gdzie Gumbau?!!!!
0
Taki suchar,Gumbau nominowany do nagrody Golden Boy :D
1
Jesteś Macierewiczem fcbarca.com...albo masz 10 lat.
3
Dajcie newsa o Benzemie,myślę że każdy z nas powinien o tym wiedzieć.W końcu to zawodnik największego rywala,a takim trzeba dopiec(czytelnikom fioletowej)
0
Oby Neymar zrobił sobie ten swój dawny fryz bo nie idzie na niego patrzeć(oczywiście nie chodzi o grę! :)
0
Powienien moim zdaniem grać Bartra w środku obrony,na defensywnego pomocnika poszedłby Masche,a Busi na ławę odpoczywać.
0
No wiadomo że jedna z tych formacji xd To jest zdarzenie pewne równe 1(kombinatoryka).Jak można tak było napisać "moim zdaniem" haha
0
http://www.futhead.com/16/squads/4051021/
2
Gramy 4-4-2!!Bez Munira i Snadro!Jest moc.
0
Albo "Feliz cumpleaños figo!"
0
Myślę,że redakcja mogłaby również napisać artykuł z okazji urodzin byłego piłkarza i kapitana Barcy luisa figo.
1
Dlaczego nie ma artykułu o aresztowaniu Benzemy?Dużo osób o to pyta i fajnie byłoby gdyby redakcja to napisała,nie byłoby takiego spamu.Myślę że koledzy z Madrytu z fioletowej nie mieliby nic przeciwko.
0
http://www.futhead.com/16/squads/3989533/
Jutro patrząc na ostatni mecz z Getafe,taki powinien być skład,przynajmniej ja tak typuje,że Lucho zrobi takie rotacje.To jest skład który ja PRZYPUSZCZAM,a nie chcę!
0
Napisałem tak gdyż chce uniknąć takich komentarzy typu:"Hahaha kibicujesz gladbach bo zajęli 3 miejsce i grają teraz w LM"
Kibicuje im od czasów początku Favre i znakomitej 11 gdzie najlepszy był Reus,a grał tam m in wtedy Dante,Neustadter czy ter Stegen.Pamiętam sezon bodajże 11/12 gdzie po X kolejkach Gladbach z Reusem,BVB z Gotze i Lewym,Schalke z Holtbym,Draxlerem i Huntelaarem i Bayern z Robbenem i Riberym mięli tyle samo punktów,bodajże 40.Ahh co to wtedy byłą za Bundesliga,piękne czasy i wyrównana walka.
0
Jakie macie ulubione zespoły po za Barcą.W sensie że kibicujecie im,śledzicie ich wyniki a nawet oglądacie mecze.Moimi takimi są:
Borussia Dortmund-od sezonu 09/10
Atletico Madryt-od sezonu 13/14
Borussia Mönchengladbach-od sezonu 09/10 za czasów Reusa w M'gladbach,gdzie założę się,że na tej stronie nie znało go 90% ludzi.
9
http://static.fangol.pl/content/e/f/3/ef32694fa262239ca705d8aeee64dc95-554.jpg
Sorry CR,ale będziesz musiał popatrzeć i na następnej gali :)
1
Pan "Manueri" całkiem dobrze sędziował dziś :D