Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ROBERTO JEST G-E-N-I-A-L-N-Y!!!!!!
0
Brat.
0
11 obecnie najlepszych,dobrze zapowiadających się i nadających się do gry w pierwszej drużynie -( te wyjątki! z *)młodych produktów La Masii,którzy odeszli,są w drugiej drużynie czy na wypożyczeniu:
Suarez-Bellerin*,Sergi Gómez,Fontas,Grimaldo*-Samper*,Halilovic*,Thiago*-Adama*,Deulofeu, Tello*
Ławka:Ondoa,Palencia,Tarin,Ie,Gumbau,Kaptoum,Dongou
0
MI też to od dziś wyskakuje,to chyba jakaś głupia reklama lub jakiś wirus.
8
Dlaczego redakcja nie wypisuje wszystkich nieobecnych?W powołanych nie ma Bravo,ani w tych którzy odpoczna.Ostatnio rozleniwilscie się.To samo przy treningach.Juz nie chce wam się wypisać wszystkich nieobecnych tak jak kiedyś tylko piszecie że trenowali dostępni.Róbcie to fajnie jak kiedyś albo nie róbcie wcale...
0
To jest prawdziwy kapitan?Wiedziałem że przesadzacie z tą opaska kapotanska dla niego.Gdyby to był Pique zjechalibyscie go równo.Javier zachował się jak bachor,nawet gorzej niż Pique,bo Gerard zrobił to w meczu o stawkę z lepszym przeciwnikiem kiedy zespół był bez kontuzji,a Mascherano zrobił to przy korzystnym wyniku z łatwym przeciwnikiem w lidze przy takich problemach kadrowych.Najdelikatniej mówiąc jest to lekkomyslnosc,ale tutaj dla mnie jest to skandal i żenada...
0
Powiedz mi w jakim meczu mamy wystawić rezerwe?!Z czołówką czy z małymi klubami u siebie?Po za tym Busi,Suarez czy Alba są tak przemęczeni,grają czy to w reprezentacji czy klubie,muszą odpocząć.Będą cieższe mecze,a szkoda by gdyby wylecieli przez kontuzje.
4
Jeden z czterech bramkarzy Barcelony B (Ortola, Ondoa, Jose Suarez, Jokin Ezkieta) w styczniu będzie musiał odejść. [MD]
Patrząc na klase i wiek,ja bym sprzedał Ortole.Pozostali mają potencjał większy według mnie i mają 19 lat i mniej.Ortola gorszy 22 lata.Zostawić pozostałą trójke.
0
Wystawiłbym dziś taki skład:
Bravo-Douglas,Bartra,Vermaelen,Adriano-Mascherano,Gumbau,Rakitić-Munir,Sandro,Neymar
0
Cech-Alves,Pique,Puyol,Alba-Ballack,Lampard,Schweinsteiger-Messi-David Villa,Klose.
1
Komentarz usunięty
0
Pierwsze 2 gole w jednym meczu Rakiticia w barwach Barcelony!
5
Rakitić,Pique,Sandro,Mathieu i Munir-poziom żenady
Neymar i Roberto-klasa światowa!
0
Oj jak ja chce obrony Masche-Verma...
NIe dość że nasza obrona będzie mega to jeszcze Pique na ławce parę meczy i sam wróci do swojego poziomu i będziemy mieli z powrotem klasę na ŚO
0
Po Neymarze najlepszy Roberto,jego gra to istna poezja.Przypomina młodego Xaviego,on też zaczął grać na tak wysokim poziomie w wieku 24/25 lat.Oby z Roberto było to samo aż do końca kariery!
3
Jest jedna zasadnicza różnica no może dwie
1.Neymar nie nurkował ani razy a powinny być 4 karne
2.Neymar sam je wywalcza Po NIESAMOWITYM DRYBLINGU,co o Ronaldo nie można powiedzieć.
0
Verma nie powołany.
0
Dzisiaj coś czuje odpoczną Macherano,Alves i Munir,którzy zagrali odpowiednio 180,180 i 176 minut w swoich reprezentacjach.Myślę że tak skład będzie wyglądał:
Bravo-Douglas,Pique,Mathieu,Alba-Busquets,Rakitić,Roberto-Sandro,Suarez,Neymar
6 zawodników w składzie co nie było na reprezentacjach wypoczęty Pique i Busi i przez brak możliwych rotacji(na poziomie) Rakitić i Alba.
0
Przy dobrym obrocie sprawy na mecz z Rayo nie będzie tylko dostępny Rafinha,Messi i Iniesta.Przy najgorszym Suarez,Vermaelen,Alves,Pique,Adriano,Iniesta,Messi i Rafinha,ale zakładam że ta pierwsza opcja jest bardziej prawdopodobna.
0
Redakcjo dodajcie Inieste do zakładki kotuzjowani,strona będzie bardziej przejrzysta!
0
Ja myślę że Lewandowski jest już wart trochę poniżej 100 milionów.Może sto to za dużo,ale 80 milionów jestem pewny że jest wart.
0
Pupilek Loewa Ozil choćby grał w polskiej lidze to i tak byłby powoływany i gralby w pierwszej 11......
5
Tak sobie myślę o napadzie jaki miałoby Maroko gdyby ich rodowici obywatele wybrali ich reprezentację,a nie ta do której wyemigrowali.Myślę tu o El Ghazim i Munirze El Haddadim.Hachim Mastour juz wybrał ich reprezentację,a ww zawodnicy wybrali inne choć są marokanczykami.Napad przyszłościowy byłby nieziemski.
0
Ronaldo nie zagrał ani minuty,ba nie było go w ogóle na ławce rezerwowych.Kolejna kontuzja białych staje się faktem :D
9
Wirus FIFA w przerwie reprezentacyjnej:
FC Barcelona: ---
Real Madryt: Benzema(minimum 3 tygodnie),Ramos,Modrić,Ronaldo
1
Ale Fabregas gra piły,przydałby się teraz u nas...
6
Akurat słowa Simeone to nie fejk.Wypowiedział je po naszym meczu.
4
Benzema wypada realowi na 3-4 tygodnie,bardzo dobrze
Kruszy się im kadra,na następny mecz będą bez Benzemy,Danilo,Jamesa,Pepe,Ramosa,Jese i być może nawet Ronaldo.Jako kibic Barcelony ciesze się z takiego obrotu sprawy,gdyż szanse że stracą kolejne punkty diametralnie wzrosły.My w pierwszej części sezonu mamy o wiele trudniejsze mecze i bycie liderem po 19 meczach byłoby czymś genialnym.
4
Widzę beka z Hajty.Powiem szczerze,że mi się jego komentarz bardzo podoba.Człowiek z dystansem,zna piłkę bardzo dobrze i przyjemnie się go słucha.Nie rozumiem juz ludzi,wszystko im nie odpowiada.
12
Munir,Deulofeu,Asensio,Borja Mayoral,Saul i Dani Ceballos.Ależ talenty i to wszyscy zawodnicy 3 najlepszych drużyn w Hiszpanii(bez Ceballosa)