Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-4248672.html
Jestę prorokię *__*
2
1.Przeciw uchodzca
2.Praktykujący katolik
3.Kukiz15
4.Przeciw zwiazką homoseksualnych
5.Tylko w sporcie,mam pochodzenie niemieckie,jestem hanysem,ślązakiem
0
Atleti ma wygrać,bo jak przegra dwa mecze,a real dwa wygra to ich przeskoczy.Wole być liderem za tydzień i po zaleglym meczu mieć 4 punkty przewagi niż dwie porażki Atleti i Real na drugim miejscu...
11
Ty do Kościoła idź,a nie tylko mecze w głowach.Kościół najważniejszy,a potem mecze...
2
Ja tam dzisiaj mimo wszystko kibicuje Atleti.Lubie ich,nie chce żeby real wskoczył na 2 miejsce,tym bardziej,że mamy mecz zaległy i mecz bezpośredni z Colchoneros i przy 2 zwycięstwach wyprzedzamy ich o 4 punkty.Licze,że Atleti nie spuchnie i będzie nr 2 w la lidze,będzie beka z Zidane,niech ograją dziś Seville(oczywiście licze też na kartki dla Godina i Gimeneza)
0
Tak jak Stinger wspomniał,nie dzień dobry tylko dobry wieczór lub dobranoc,a po drugie nie dziś tylko już wczoraj oglądaliśmy mecz Barcy,pytanie do usunięcia i zadania jeszcze raz.
0
A ty ku*wa tylko na sędziów narzekasz,jesteś żałosny,bo narzekałeś dziś na Closa Gomeza,a sędziuje o wiele lepiej od niektórych beznadziejnych sędziów...Nie jesteś obiektywny.
0
Nie narzekam na Messiego,bo gdyby nie on przegrywalibyśmy dziś 0:1,to on wykonał kluczowe podanie do Suareza.Ale chce powiedzieć,że on już nigdy nie będzie tak wspaniały i skuteczny jak w 2012 roku,wtedy to był kosmos co grał Leo i to bez pomocy Suareza i Neymara!Wtedy strzelał hat tricki na wyjazdach,a teraz nie pamiętam kiedy ostatnio to uczynił.Teraz strzela jedynie na Camp Nou,kiedyś nie było znaczenia gdzie gra Barca,bo zawsze Messi strzelał,teraz znika na wyjazdach,taka prawda(przynajmniej w 1/2 meczów).
0
Oglądając mecz na San Mames,na stadionie w kraju basków najpierw słychać "A si,a si,a si hala madrid",a później "Aaatleti,Aaatleti,Aaatleti".Wiadomo,że śpiewali Athletic i ta wcześniejsza przy śpiewka też pewnie inna,ale brzmi to komicznie jakby kibice Atletico i Realu na jednym stadionie :D
0
Ja też już drugi raz słyszałem w tym meczu "a si,a si,a si hala madrid"
Ale to dziwne,bo oni tak samo nienawidzą Madrytu jak i Katalończycy.
4
A pomyśleć gdyby nie byłoby kontuzji i pojechaliby wtedy Tkaczyk,Jaszka i Jurkiewicz.Wtedy na pewno bylibyśmy Mistrzami Europy.Mimo tego i tak mamy dużą część starej gwardii i liczę,że wygramy w końcu euro,zdobędziemy w końcu medal euro,bo kiedy jak nie teraz w Polsce,przy starej gwardii zaliczanych do najlepszych na świecie?!!!
8
CO ONIIII GRAJAAAAAA!!! Jak za starych lat!!
6
Ciekaw jestem dla jakiej reprezentacji gralby Nikola i Luka Karabatić gdyby ich rodzice zdecydiwaliby zostać na Bałkanach.Ojciec był Chorwatem,a matka Serbką,którą ojciec poznał podczas gry w serbskim klubie w Nišu.Nikola urodził się właśnie w Nišu,w Serbii,a Luka już we Francji.Ciekawe kim bardziej się czują,Serbami czy Chorwatami.Dodajmy,że obie nacje nienawidzą się.Wydaje mi się,że jednak wybrałby Chorwacje,gdyż był związany z Blanką Vlašić,wszystkim znaną Chorwacką tyczkarką.
0
Oj z niego będzie znakomity piłkarz
Widzę w nim potencjał,większy niż ten sprowadzony Robert.Porównałbym go do Neymara.Nie dziwie się ze Lee chciał podkupic real.Możemy mieć drugi fantastyczny duet w przyszłości Neymar-Lee
0
Słuchaj,raz miał poważną kontuzje-2 miesiące z gry.Teraz ma problem z miesniem,z którym jak pewnie pamiętasz przez ciągła grę zawsze miał problemy-2013 rok.Jak tak dalej będzie grał całe mecze po tak wyczerpującym roku,to nie zdziwię się jak za 3 mecze zejdzie z poważniejszym urazem.To się nie nazywa kontuzja tylko i wyłącznie przez to że ma to Messi.Juz się coś dzieje,a gdzie tam jeszcze decydująca faza sezonu.
1
A teraz powiedz obiektywnie kto na danej pozycji gra na poziomie i może zagrać na powiedzmy Bayern w półfinale ligi mistrzów.Ja Ci wymienię,kim nie chciałbym grać w takim meczu,bo dostałbym zawału i sama Barca by przegrała.
A więc obiektywnie:Masip,Adriano,Douglas,kontjowany Rafinha,Samper,Gumbau,Camara,Sandro,Munir,Mathieu.Jest 7 tych zawodników plus trzech z rezerw.Wtedy jest pewnych 17(bo mamy 24).Policz sobie,że będą kontuzje po tak ciężkim roku i nie daj Boże zawodników pierwszego składu.Odejmiemy z tej 17 kogoś i nie mamy rezerwy i godnej 18 meczowej.Należy pozbyć się kilku ww i zakupić Nolito i Suareza.Serio,ta kadra jest bardzo dobra,ale im głębiej spojrzeć tym jest gorzej+ kontuzje.Wierzę w naszych,ale mam obawy,bo wkraczamy w decydującą fazę,a nie chce płakać w kwietniu,że nie mamy kim grać.
0
Taa,a jak zagra Gumbau czy Camara to napiszesz,że nie rozumiesz Enrique dlaczego gra to drewno.NIe możemy popełnić błędu Realu,mamy wyczerpujący rok za sobą,a kontuzje już dawają się we znaki.NIe możemy się nie wzmocnić,tym bardziej,że teraz każdy może grać od razu(nie ma zakazu).Real po wygranym 2014 roku miał masę kontuzji i słabą ławkę,ale było już za późno.My oprócz 18 zawodników nie mamy dobrych graczy,Douglas,Masip,Adriano czy nawet JUŻ Mathieu nie dają gwarancji dobrej gry,a pomyśl sobie,że jeszcze ktoś wyleci,będzie wtedy masakra.Uwierz mi znam się lepiej na futbolu niż Ty.
1
Co do tych kontuzji,teraz przeciwnicy 2 transferów widzą co się dzieje.Przyjdzie następny mecz i nie daj Boże wykruszą się następne gwiazdy i co wtedy?A pomyślcie sobie co by było gdyby takie coś zdarzyło się w marcu,gdzie nie można byłoby już kupić zawodników.Zawsze twierdzę,że od przybytku głowa nie boli.Należy kupić i Denisa Suareza i Nolito już teraz,zwłaszcza,że nie ma Rafinhi,a do formy najwcześniej wróci pod koniec maja.Zawodnicy nie są z gumy,tym bardziej,że mamy męczący sezon za nami(najwięcej meczów) i nie dziwi mnie kontuzja Messiego,który grał bardzo dużo.Nie zdziwią mnie też następne kontuzje.Trzeba się wzmocnić.Do kontuzjowanych dojdą jeszcze ci bez formy i będzie płacz potem,że Arda nie trafił na pustą czy,że musi Sandro grać albo że Roberto musi grać na stopera.Lepiej mieć większy wybór i problem bogactwa(analizując powyższe czynniki) niż czekać do następnego sezonu z wzmocnieniami(tym bardziej,że finansowo stać nas na oba transfery,w najgorszym wypadku na wypożyczenie Nolito)
Obecnie kontuzjowani są: Mathieu,Messi,Alba,Rafinha i z tego co słyszę Adriano.Kadra się kruszy i nie ma się co dziwić,a niestety może być gorzej.Potrzeba zawodników!
1
Co z Adriano,bo pierwsze słyszę,że nie będzie mógł wystąpić.
30
Co ty piszesz.Za czasów Vilanovy nie dało się oglądać Barcelony?To chyba inną Barce oglądaliśmy.Barca grała wtedy jedną z najlepszych piłek w swojej historii.Była piekielnie skuteczna właśnie,Messi zdobył wówczas 91 bramek w roku.Strzelaliśmy wtedy mnóstwo goli rekord punktowy w lidze-100.W lidze ogrywaliśmy każdego,kogo spotkaliśmy na drodze.Fakt faktem nie udana liga mistrzów i puchar króla,ale to spowodowane było chorobami Tito.Mi się podobała bardzo tamta ekipa i ta skuteczność,którą nawet Leo stracił.Wtedy wykorzystywał wszystkie sytuacje,a teraz niekiedy łapie się za głowę jak on czegoś nie trafił,jak mało goli strzela w jakimś meczu czy jak nie potrafi strzelić karnego.Niestety tak skuteczny Leo już nigdy nie wróci.Całkowicie się nie zgadzam,że Barca grała nudno i bezproduktywnie....
1
Wszyscy wiemy,że sugerujesz wszystkich piłkarzy ekstraklasy.
2
Ja juz się nie umiem doczekać meczu realu na wyjeździe z dobrym przeciwnikiem.Juz rzygać się chce tym spuszczaniem nad wynikami Zidane'a.Ludzie są tak tym zaslepieni,że zapominają z kim grał te dwa mecze real i gdzie.Zobaczymy ile to jego real strzeli goli i jaki wynik będzie po innych meczach z godnymi i twardymi zespołami na ciężkich terenach.Wtedy skończy się pajacowanie tych wszystkich,którzy myślą,że po zmianie trenera zawodnicy nagle stają się lepsi i odpalają.
0
Dzisiaj Messi zaprezentuje tą ostatnią wygraną złotą piłkę czy wszystkie 5?
5
Do redakcji.Przy banie piszecie "Nie obrażaj innych.To nie miejsce na epitety."
Twierdzicie,że to nie miejsce na epitety.Jedno zdanie mówi o obrażaniu,a drugie stwierdza,że to nie miejsce na epitety.Gdyby między tymi zdaniami był przecinek to wszystko rozumiem,ale są to dwa różne zdania typu "Kot jest duży.Mama lubi żurek".W takim razie każdy epitet jest tu zabroniony.A więc powinniście banować każdego,który użyje ten środek stylistyczny.
Użytkownicy!Pamiętajcie pisanie tu,że zagraliśmy fantastyczny mecz itp jest niedozwolone!
5
W niedziele tylko POLSKA!Kibicuje im od 9 lat(od 2007 roku) i nie odpuszcze ich meczu kosztem Barcy,mimo iż Barce także kocham ponad wszystko od kilku lat.Ta kadra kończy pewną erę i już jej nigdy nie zobaczymy,tych którzy grają od tamtego roku.Polecam zróbcie tak samo,dla tej kadry warto!
0
Okej już wyłączam.
10
Serio g*wno mnie interesuje kto jak zagłosował na kobiety i która wygra xD
0
Zluzujcie majty,dobrze zrobili z tą reklama,bo i tak żałosne muzyki teraz grają...
12
Jak można podważać miejsce Neymara w trójce złotej piłki?
0
Katalonska krew to ma tylko i wyłącznie Pep,Enrique nie jest Katalończykiem.Nic nie wiesz.