1

*FILIPE Luis,a nie "Felipe"
*OLIVER,a nie "Olivier"
*CARRASCO,a nie "Carassco"
*GRIEZMANN,a nie "Griezman"
A i jeszcze jedno.Jak mozna porównywać Pique i Gabiego,przecież oni grają na zupełnie różnych pozycjach.
MASAKRA.Zupełnie nie znasz sie na piłce...

0

Kartki piłkarzy Barcy(Liga BBVA):(Po 32 kolejkach)

Pique-9 (+1)

Mascherano-8 (+1)

Busquets-5 (pauzował z Las Palmas)
Dani Alves-5 (pauzował z Rayo)
Neymar-5 (pauzował z Eibar)
Suarez-5 (pauzował z Sociedad)
Arda-5 (+1) pauza z Valencią)

Rakitić-3

Vermaelen-2
Mathieu-2
Iniesta-2
Jordi Alba-2

Aleix Vidal-1
Messi-1
Sergi Roberto-1

Bravo(GK)-0
ter Stegen(GK)-0
Masip(GK)-0
Bartra-0
Douglas-0
Adriano-0
Rafinha-0
Munir-0
Sandro-0

0

Najcięższe mecze mamy za sobą,lige wygramy spokojnie.A gimbusy bęa płakać,bo Barca przegrała na Anoeta jakby to była nowość :D

0

Te komentarze o Ardzie będziecie wspominać w czerwcu i śmiać się jacy byliście głupi,mówie wam ^^ Będzie dokładnie jak ze zwalnianiem Lucho :D

0

W sumie się z Tobą zgodzę,wszyscy będą zdziwieni jak Barcelona podniesie pierwszy raz w historii LM puchar drugi raz z rzędu :)

0

Redakcjo!Adriano dostał pozwolenie na gre,a jego nazwisko dalej widnieje ną liście kontuzjowanych,zaaktualizujcie tą listę,bo nie ma też na niej Vidala,który ma uraz i nie może grać...

1

Ale tak sie nie stało i wygrał nam mecz,bez którego Barca pozegnalaby sie z LM.Potrafił się znaleźć tam gdzie powinien i dał nam przewage przed rewanzem.A ty jestes hejterem gościa,który gra niesamowity sezon i daje nam wiele radości.Jeśli awansujemy proszę nie udzielaj sie więcej...

60

Suarez wygrywa nam mecz i dostaje najniższą ocenę?!I do tego najgorszy z tridente?!Koleś wygrał nam arcy powtarzam arcy wazny mecz i mimo to dostaje taką notę?Do tego śmieszne jest to,ze Messi na plus za branie ciezaru gry na siebie xD.Powiedzcie mi czy to nowość,że musi zostać za to nagrodzony czy jest to raczej normalne?
Chyba przestane czytac te artykuły z ocenami,bo naprawdę niekiedy po prostu sa kompletnie nietrafione...

0



Idealna piosenka patrząc na sytuację w tym sezonie realu i tytuł nawiązujący do ostatniego meczu z Wolfsburgiem :D

Przesłuchajcie to jeszcze raz i porównajcie,że nic się nie zmienia po za trenerem xD.Legendy(przedtem Raul,teraz Casillas),symulki,brutalność,wina sędziego,UEFA no jakbym słyszał nowy utwór :)

6

Hahahahahahahahahahahahaha

Hahahaha

Hahaha

Haha

0

Stary dobry real,jak przegrywa to już płacze i cwaniakuje...

0

Widzieliście post Pique?Hahaha znowu to zrobił :DDDD

0

Gdyby ktoś nie wiedział to mecz jest transmitowany na niemieckim kanale ZDF! :-)

1

Aż przypomina się sezon 13/14 i mecz też na CN z Atletico w ćwierćfinale.Sorry,ale myślę,że jak nic nie strzelimy to odpadniemy.Barca straciła formę i jeżeli teraz w przewadze nie da rady,to zapewniam was na Calderon nie ma szans.

0

Gdyby za Lucasa grał Gimenez wyszliby najmocniejszym składem,więc mimo wszystko będzie arcyciezko...

1

Dla posiadaczy czeskich kanałów.Dobra wiadomość,dziś meczyk Barcy można zobaczyć na CT Sport :)

1

Kartki piłkarzy Barcy(Liga BBVA):(Po 31 kolejkach)

Pique-8

Mascherano-7 (+1)

Busquets-5 (pauzował z Las Palmas)
Dani Alves-5 (pauzował z Rayo)
Neymar-5 (pauzował z Eibar)
Suarez-5 (+1) (pauza z Sociedad)

Arda-4

Rakitić-3 (+1)

Vermaelen-2
Mathieu-2
Iniesta-2
Jordi Alba-2

Aleix Vidal-1
Messi-1
Sergi Roberto-1

Bravo(GK)-0
ter Stegen(GK)-0
Masip(GK)-0
Bartra-0
Douglas-0
Adriano-0
Rafinha-0
Munir-0
Sandro-0

0

Wracaj na swoją stronę biały rycerzyku.

2

Jestem sercem za Barceloną,ale drugim klubem,którego lubię jest właśnie Atletico Madryt.Powiem szczerze,że marzył mi się taki finał LM,no ale niestety los chciał tego wcześniej(a może nie los ;).Kto przejdzie z tej pary trzymam kciuki,że wygra Ligę Mistrzów.

1

Stanowcze nie!Camp Nou to legenda,nie można zmieniać nazwy tej świątyni.Na cześć Cruyffa nazwałbym Ciutat Esportiva,a nie stadion.

14

Proste,robi Was w balona,a wy łykacie wszystko jak pelikany.Tylko zapomniała o jednym ważnym szczególe :DD

2

Na prawdę głupi bylibyśmy,gdybyśmy z tej opcji nie skorzystali.Jest bardzo dobry,widzę w nim następce Iniesty.

0

Tak szczerze,podoba wam się obecny hymn Realu Madryt?Stary hymn mieli słaby,ale mimo iż jestem Culè to uważam iż maja piękny hymn,wprowadza on niesamowita atmosferę i emocje.Bardzo podoba mi się jak te trybuny żyją tym hymnem.To jest jedyna rzecz w tym klubie,ktora mi sie podoba.

0

http://www.futhead.com/16/squads/11068054/

Co sądzicie o takiej ekipie z myślą nie na następny sezon,ale na sezon 2017/2018?Myślicie,że mniej więcej tak to będzie wyglądać?Ja tak zważywszy na wiek piłkarzy i tych,których uważam,że nie są na odpowiednim poziomie tak to skomponowałem.

Ze względu na wiek odrzuciłem: Iniesta,Mascherano,Alves,Mathieu,Adriano
I tych,których uważam,że nie są na poziomie Barcy: Rafinha,Bartra,Masip,Douglas i Sandro.

4

Nikt nie zauważył,że w tekście jest błąd?'
DO REDAKCJI:
Beenhakker ten rekord z Realem ustanowił w latach 1988/89,a nie 78/79

1

15.Deportivo(d)- Sánchez Martínez(Murcja)
30.Villarreal(w)- Sánchez Martínez(Murcja)

Arbiter ten sędziował nam w tym sezonie dwukrotnie.Dwukrotnie Barca prowadziła 2:0 i....dwa razy skończyło się wynikiem 2:2 i remontadą przeciwników.
PRZYPADEK?

27

Tutaj macie wszystko na tacy :D

Kartki piłkarzy Barcy(Liga BBVA):(Po 30 kolejkach)

Pique-8 (+1)

Mascherano-6 (+1)

Busquets-5 (pauzował z Las Palmas)
Dani Alves-5 (pauzował z Rayo)
Neymar-5 (pauzował z Eibar)

Suarez-4
Arda-4 (+1)

Vermaelen-2
Mathieu-2
Rakitić-2
Iniesta-2
Jordi Alba-2 (+1)

Aleix Vidal-1
Messi-1
Sergi Roberto-1

Bravo(GK)-0
ter Stegen(GK)-0
Masip(GK)-0
Bartra-0
Douglas-0
Adriano-0
Rafinha-0
Munir-0
Sandro-0

0

Pamiętam jak podczas losowania ćwierćfinałów Ligi Mistrzów w sezonie 2013/14 wylosowalismy Atletico,a ja skakalem z radości,że nie trafiliśmy na Bayern/Real/Chelsea.Od zakończenia tamtego ćwierćfinału już nigdy nie będę się cieszyl z jakiegoś rywala,to mnie wiele nauczyło.Trzeba mieć respekt,bo to może zgubić,a Atletico to najlepsza druzyna na świecie w defensywie.

13

Coutinho kiedyś grał w Espanyolu(był wypożyczony),myślę,ze 75% użytkowników tego nie wie.Ciekawe czy przeszedłby do nas,ale myśle że zgodziłby sie,bo w Espanyolu był krótko :)

0

Zaraz poszczególni użytkownicy będą spuszczać się nad tym,że koszulka Barcy w następnym sezonie będzie bez sponsora,a gdy Barca będzie grała źle to będą chcieli gwiazdy za miliony i będzie płącz,że ni ma pieniędzy,sponsor w DZISIEJSZYCH CZASACH jest potrzebny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?