Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Real pokazuje klase,bo nie przegrywa,ale ten komentator pier****...
0
Tak właśnie w realu cisną na siłę do gry.Bylo nie możliwe że w tak krótkim czasie będzie zdolny do gry a ci i tak go powołują :) Zobaczycie,Benzema zejdzie w trakcie także.
1
Miał ktoś kiedyś podobny błąd?:
PES2016.exe - Błąd aplikacji
"Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację"
Po wymianie płyty głównej,formacie windowsa taki błąd wyskakuje przy uruchamianiu gier.Według mnie jest to związane z directx 11,który mam zaktualizowany.Ma ktoś sposób,żeby to naprawić?Dodam,że windows też jest zaaktualizowany.
0
To jest klasowy obrońca,tyle,że Lucho woli stawiać na Mascherano,a Belg tak na prawdę nie dostał szansy kosztem Masche w ważnym meczu.A gdy był zdrowy to Enrique wolał wpuszczać Mathieu,a Verme na trybuny...Teraz wyszły rotacje,a można było tego uniknąć,a tu nie chodzi tylko o Vermaelena,bo też o Bartre,Munira w mniej ważnych meczach jak choćby ten z Gijon czy Adriano...Moim zdaniem powinien zostać i dostawać zdecydowanie więcej szans+dokupić młodego równie mocnego stopera.
3
Sędziowie w meczach Barcy(Liga BBVA):
1.Athletic(w)- Carlos del Cerro Grande(Madryt)
2.Malaga(d)- Jaime Latre(Aragonia)
3.Atletico(w)- Mateu Lahoz(Walencja)
4.Levante(d)- Fernández Borbalán(Andaluzja)
5.Celta(w)- Undiano Mallenco(Nawarra)
6.Las Palmas(d)- Burgos Bengoetxea(Kraj Basków)
7.Sevilla(w)- Gil Manzano(Estremadura)
8.Rayo(d)- Pérez Montero(Andaluzja)
9.Eibar(d)- Carlos del Cerro Grande(Madryt)
10.Getafe(w)- Martínez Munuera(Walencja)
11.Villarreal(d)- Clos Gómez(Aragonia)
12.Real Madryt(w)- Fernández Borbalán(Andaluzja)
13.Real Sociedad(d)- Iglesias Villanueva(Galicja)
14.Valencia(w)- Jaime Latre(Aragonia)
15.Deportivo(d)- Sánchez Martínez(Murcja)
16.Gijon(w)- Burgos Bengoetxea(Kraj Basków)
17.Betis(d)- Vicandi Garrido(Kraj Basków)
18.Espanyol(w)- González González(Kastylia i León)
19.Granada(d)- Velasco Carballo(Madryt)
20.Athletic(d)- Mateu Lahoz(Walencja)
21.Malaga(w)- Clos Gómez(Aragonia)
22.Atletico(d)- Undiano Mallenco(Nawarra)
23.Levante(w)- Pérez Montero(Andaluzja)
24.Celta(d)- Hernández Hernández(Wyspy Kanaryjskie)
25.Las Palmas(w)- Carlos del Cerro Grande(Madryt)
26.Sevilla(d)- Jaime Latre(Aragonia)
27.Rayo(w)- Vicandi Garrido(Kraj Basków)
28.Eibar(w)- Undiano Mallenco(Nawarra)
29.Getafe(d)- Pérez Montero(Andaluzja)
30.Villarreal(w)- Sánchez Martínez(Murcja)
31.Real Madryt(d)- Hernández Hernández(Wyspy Kanaryjskie)
32.Real Sociedad(w)- Iglesias Villanueva(Galicja)
33.Valencia(d)- Fernández Borbalán(Andaluzja)
34.Deportivo(w)- Burgos Bengoetxea(Kraj Basków)
5
Kartki piłkarzy Barcy(Liga BBVA):(Po 35 kolejkach)
Pique-10 (pauzował z Deportivo)
Mascherano-8
Suarez-6
Neymar-6
Busquets-5 (pauzował z Las Palmas)
Dani Alves-5 (pauzował z Rayo)
Arda-5 (pauzował z Valencią)
Rakitić-3
Vermaelen-2
Mathieu-2
Iniesta-2
Jordi Alba-2
Aleix Vidal-1
Messi-1
Sergi Roberto-1
Bravo(GK)-0
ter Stegen(GK)-0
Masip(GK)-0
Bartra-0
Douglas-0
Adriano-0
Rafinha-0
Munir-0
Sandro-0
1
0
Spieprzam z tej strony,nie ma co...
1
Puśćcie sobie na mecz Lazio i zobaczcie co gra nasz były piłkarz Balde Keita.Taki kocur jako zmiennik Neymara byłby świetny.Mega umiejętności naszego wychowanka.
0
Dobrze,że butów nie zostawił,bo w Egipcie chcieliby google zabić tak jak niedawno Messiego.
5
http://www.fcbarca.com/49026-kevin-gameiro-oferuje-sie-barcelonie.html
Kto pamięta? :D Wtedy wszyscy się smiali,a teraz każdy o nim marzy,a mogliśmy go wtedy za 7-8 milionów łatwo wyciągnąć...
1
75% ludzi na tej stronce smutnych z powodu odpadnięcia Barcy z Ligi Mistrzów,a mamy jeszcze szanse i to spore na pozostałe dwa tytuły.Wiem,że jeszcze nic nie wygraliśmy,ale w 2 sezony wygrać 5 z najważniejszych 6 pucharów wzialbym z pocalowaniem ręki i myślę,że po roku z 0 kontem 100% osób by tak chciało :)
3
Krisztjanu będzie smutny,a je wesoły jak dziś nie trafi ten "najlepszy" piłkarz tej galaktyki :D
19
Coś pięknego oglądać nareszcie LA LIGĘ w cyfrowym Polsacie,dzięki Eleven!! :)
1
Wróg numer 1 - Real Madryt
Wróg numer 2 - Espanyol
Wróg numer 3 - Getafe
Na razie Getafe walczy,zobaczymy jak to będzie.Licze,że wygrają,w najgorszym wypadku zremusuja.Real to wróg numer jeden,więc dlatego tego chce,a liga wcale nie jest jeszcze rozstrzygnięta.
0
Idiota.I tyle :)
1
Fajnie jakby redakcja wprowadziła taką opcję,że moznaby zablokować na stronie newsy o koszykówce i innych sportach prócz piłki nożnej o Barcelonie.Bądźmy szczerzy,mase ludzi tego nie czyta,a 50% to nie interesuje.Ja np chciałbym żeby pojawiały mi sie informacje o nowym artykule,ale tylko o futbolu.Fajna by była taka opcja,każdy by wybrał co by chciał.
25
Espanyol przegrywa i jest 15,a w tym momencie Getafe spada na ostatnie 20 miejsce,a przed nimi mecz z Realem.Ale pięknie,cierpi i Espanyol i Getafe :)
1
Komentarz usunięty
0
Pelno osób to pisze,ale tak tylko ty.
0
Myślałem,że kontuzja xD
29
Ludzie są dziwni.
Gdy MSN nie trenuje w wolnym dniu - "Czemu oni nie trenują?!Im się to najbardziej przyda!
Gdy MSN trenuje w wolnym dniu - "Po co oni trenują?!Potem są zmęczeni i nic nie grają!"
Każdy zna swój organizm z osobna i każdy wie czy w danym momencie potrzebuje treningu czym nie.
2
Dobrzeń,że w lidze nie ma losowań bo Barca cały czas grałaby z Sevilla,Atletico,Villarreal,a Real z Getafe,Espanyolem,Granada czy Levante.Puchary w La liga w ostatnich latach pokazują kto rządzi w Hiszpanii.
0
Ale widze niektórym osobom na tej stronie dupa się trzęsie i boją się oglądać mecz realu :D
Ludzie rozumiem jakby real mial korzystny wynik to nie chciałoby się tego oglądać,ale przy takich nerwach białych mordka sama bedzie składać się do uśmiechu :D
1
Barca ma łatwiej,bo nie oni gonią.Tak samo Wolfsburg,to Real i Atletico są pod presją i muszą sie męczyć i jednocześnie uważać w defensywie.
3
Wolfsburg jutro albo sprawi niespodziankę albo zostaną frajerami,bo nie mozna nazwac z Realem brak awansu jako stracona szanse przy tak korzystnym pierwszym meczu!Będzie to tylko i wyłącznie frajerstwo,stracona szansa moglaby byc przy pierwszym wyniku np 0:0,a nie po PRZEWADZE AŻ 2 bramek!Jednak myślę,że wybronia sie,postawia autobus,a Real nie będzie potrafił nic strzelić,co jak co,ale VFL ma doświadczonych obrońców i nogi im się trzasc nie będą to samo tyczy sie ich bramkarza.Stawiam na 0:0,góra 1:0 dla Realu.
0
Nie chce Cię zmylić,ale z tego co pamiętam z czerwca zeszłego roku to na pewno 1,max 2.Ale fotograf chyba nie robi pojedynczego zdjecia tylko np 6 to i tak musisz zapłacić za komplet to ci jeszcze zostaną :)
0
Mam nadzieję ze po sezonie odejdą tacy piłkarze:
Vermaelen,Mathieu,Adriano(ze względu na wiek,częste kontuzje),Douglas,Masip,Bartra(ze względu na umiejętności),Munir na wypożyczenie i osobiście chciałbym odejścia Rafinhi.Według mnie nie jest on na poziomie Barcelony,a do tego łapie często kontuzje,blokuje miejsce lepszym na jego pozycji.Chciałbym żeby przyszedł Denis Suarez,Santi Mina,jakis LO i ŚO,tu bede sie cieszyl z młodych z prawdziwymi umiejętnościami(widziałbym tu osobiście Gaye i Gimeneza,ale nie jest to realne,więc czekam co zrobi Barca).Co o tym sądzicie?
1
Gdyby tak sie stało bylby to jeden z najgłośniejszych transferów ostatnich lat.Myślę że Gimenez nie zrobi tego Atletico,akurat wydaje mi sie,że byłby jednym z ostatnich Colchoneros,który by to zrobił.
1
http://static.fangol.pl/content/3/7/7/377124e0c8f9db3ba01dc57f2b15b656-554.jpg
Barça się nim interesowała,a on o niej marzy :) Patrząc na jego grę jestem ZDECYDOWANIE NA TAK,aby dołączył do ekipy w lecie,wspaniały zawodnik,a do tego bardzo młody.