7

Jest Di Maria i Banega!!!Argentyno,jak nie teraz to kiedy!!!???

0

W lewej trzymaj kawę,a w prawej colę :)

0

Obiektywnie to myślę,że chodzi o Lemosa i Gameiro/Nolito.

0

Masz złe info.Rodzice Klose są Polakami z województwa opolskiego,którzy wyemigrowali do Niemiec,gdy Miro był młody.Poczytaj,a potem pisz...
Patrz: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Józef_Klose

6

Gundogan hahahaha
PS.Po co edytowales :D?

17

Błaszczykowski to jest taki Mascherano Barcelony-mimo że gra bez opaski na która zasługuje,to rządzi i dzieli na boisku.Chyba jedyna moim zdaniem zła decyzja Nawalki odkąd prowadzi reprezentację.

41

A gdzie on napisał,że ma problem do Fabiańskiego?

0

"Nosz kur...Messi W finale,a ja nie potrafię z grupy wyjść" :(((((

0

W równym momencie hahaha

0

Portugalia do domu,tak jest!!!!

2

Z taką grą Polska nie zajdzie dalej niż do ćwierćfinału,o ile w ogóle tam dojdzie.Brakuje nam takiego mózgu w srodku pomocy,takiego jak chociażby Kroos czy Iniesta.Nie potrafimy wymienic 3,4 celne podania,a jak przeciwnik podchodzi presingiem to już w ogóle.I mówię to obiektywnie,bo też im bardzo kibicuje.Jedyne co mamy świetne,nie dobre czy przeciętne tylko świetne,to obrona.To mamy jedne z najlepszych w Europie,o ile nie najlepsze.Ale mówię,skończcie z hurraoptymizmem,bo gra w ofensywie jest tragiczna,nie mówiąc o skuteczności.

0

A jak to jest wykonać 3 celne podania czy rozegrać ładną akcję?
Sory,ale tego nie wiem.

3

A ja wam mówię.Od początku turnieju typowalem Chorwację jako czarnego konia.Uważam ze znajdą się w polfinale,a może i w finale,zobaczycie.

1

Ale mnie wkur**a te madrowanie się Juskowiaka,Engela czy Zewlakowa...Nic nie osiągnęli,mieli szansę to nic dobrego nie zrobili,a teraz "eksperci" kur*a.Rozumiem Tomaszewski,Piechniczek czy Gmoch,bo to sa ludzie którzy mają prawo się wypowiadać,mieć jakieś swoje wizje,bo udowodnili to w swoich latach.Ale tych innych pseudoekspertow nie da się słuchać.

0

Ronaldo:"Przeze mnie był remis,ale i tak mogę myśleć że jestem najlepszy" xDDDDD

Może takie coś padnie?

2

Hahahahahahahaha

2

Czekam na wypowiedź Ronaldo po meczu :) Tu może bardziej zaskoczyć nas niż przeciwnika na boisku :D

8

Słyszycie te "Messi,Messi,Mesiii"na stadionie? :D

0

Tak myślałem,że Pazdan na euro zatka ryja wielu kibicom tutaj,przecież w eliminacjach koleś grał na poziomie Glika,a nawet może lepiej,a wy go jechaliście...

0

Ja wiedziałem że tak będzie i przez to postawiłem 2:0 xDDDDDD

17

http://static.fangol.pl/content/c/8/4/c8491d2be4e9516493192ec9065d20b1-554.jpg - Cebulak,ktory ma pretensje do Leo za siatkę założoną jego kumplowi.

http://static.fangol.pl/content/f/8/6/f86d4bbe56e906083af85f216e90e87d-554.jpg - I ofiara,która NIE MA ŻADNYCH pretensji do Leo,uważą go za najlepszego i twierdzi,że tylko Leo tak może.

Wniosek: NIektórzy piłkarze powinni porządnie pieprznąć się w łeb i zluzować majty,szczególnie jeśli nie chodzi o ich samych.Czysty ból dupska...

2

Hop!!!!Hahahaha trafilem

2

Obstawilem 1:2,ja to mam farta xDD

7

HAHAHA Kapitan obrażony poszedł do szatni,a reszta drużyny dziękuje kibicom...

0

Ta pseudogwiazdka niedługo z pod własnej bramki będzie strzelać.

0

Eee,jeszcze sie mecz nie skończył,ale przeczuwam że wloska doświadczona i swietna obrona nie puści gola i zostanie te 0:1.Oby!

0

I znowu mój wynik wchodzi xDD.Oby tak zostało,po pełną pulę dziś!! :-)

0

Brzmi to tak jakby w 1987 roku wypowiedział się na jego temat hahaha.W pierwszej chwili tak zrozumiałem xD

1

Obstawilem 1:0 dla Włochów,a dzisiaj już dwa mecze trafilem,także stawiaj na Włochów :)

0

1:1 - tyle obstawiłem.Trafiłem już wynik Niemców i dzisiaj HIszpanów.Czyżby 3 raz pod rząd 4 punkciki?Oby :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?