Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stawialem 1:0!!!!!!!Hahaha brawo BARCA!!!
0
Pozdrowienia dla tych co pisali,że Hiszpania strzeli 3,4 gole i tak typowali w lidze typerów xD
2
Obstawiłem 2:0 hahaha,tak jest!!
0
Dawać Niemcy!Po mistrzostwo!!
0
Chyba po 42 latach...
2
Najbardziej podnieconym po tym meczu jest pewnie Kołtoń,którego dużo osób jedzie,że sie nie zna itp.Ale co on mówił?Cały czas podniecał się Kapustką i miał racje.Kapustka to brylant w naszej kadrze i Roman fantastycznie to dostrzegł!
1
Dokładnie,kolega ma ból dupy,że ktoś ma inne zdanie.A jak nasi polegną (tfu!) to pierwszy będzie tu beczał.Taka jest moja opinia,obym się mylił.
0
Coś czuje niestety,że dzisiaj balonik pęknie...Jak słyszę tych wszystkich "ekspertów",którzy typują spokojne 3:0 czy coś w ten deseń to mogą się zdziwić.Mamy pake,ale ludzie pokory,nakładają presję na piłkarzy,a na niczym się nie znają...
6
Ta a rosyjscy chuligani wtargaja co chwila do restauracji/kawiarenek i atakuja angielskich kibiców.To oni rozpoczeli ta zadyme.
1
Kiedyś oglądałem tam mecz Barcy i cięło co chwile.A jakość masakryczna,nie polecam tej stronki.
6
Ronaldo po meczu Argentyny :D
http://static.fangol.pl/content/0/7/d/07d35a7007aa99cbd87a90d3676621f4-554.jpg
1
Debiut w typowaniu w życiu na fcbarca.com i wynik trafiony.Muszę iść kiedyś do buka wreszcie:)
0
A ja oglądam na Polsacie i jestem zadowolony.Nie mam zamiaru przełączac,mi tam się podoba komentarz Borka i czuje ten klimat mistrzostw.
1
Pogba to w moim odczuciu zawodnik kompletnie niepasujący do Barcy.On nie gra dobrze w ataku pozycyjnym.Według mnie to typ walczaka,który lepiej gra z kontry.
7
Co robi Modric na ceremonii otwarcia?
5
Ja myślę że Luis Suarez dalej będzie miał na koszulce "Suarez",a Denis Suarez tak jak we wszystkich klubach jakich grał "Denis Suarez"
1
Szkoda Luisito,ale jest jeden plus tego.Argentyna ma wysrobowana drogę do finału.Po za Chile,które już pokazali że potrafią pokonać no nie mają mocnego rywala.
0
Napisz prawdę(oby to była informacja że zagra xD :)
0
WIecie czy Suarez zagra dziś w nocy z Wenezuelą?(powiedzcie,że zagra :)
8
Kamień z serca...Anglik w La Liga to kasa wyrzucona w błoto.
1
A co Ty myślisz,że za rok będzie super pieknie ładnie i potrzebny będzie jedynie taki Pogba?Coś ty.Za rok dużo może się zmienić,przykładowo Masche zrobi to co Alves i Pogba znowu musi czekać.To nie jest tak jak sobie wyobrażasz.
2
To kwestia zawodnika,jeden sie opieprza,skupia się na rzeczach pozaboiskowych,a jeden zapiwrsziela na maxa i ma po prostu cechy idealne do danego stylu gry.
1
Myślicie,że jakby Messi wygrał Copa America i na jesień grałby tak jak zawsze z Suarezem i Neymarem i do tego wygrał Superpuchar Hiszpanii to zdobędzie złotą piłkę 2016?Jestem strasznie ciekaw czy Ronaldo za Lige Mistrzów mógłby ją wyciągnąć licząc,że nic na Euro nie wygra.
2
Świetny wybór!
Jak nie on to Mario Gaspar! :D
2
A w barażach Gimnastic Tarragona(Katalonia!!),Girona(Katalonia!!),Cordoba(Andaluzja) i Osasuna(Nawarra).Dodajmy,że awansuje tylko jedna z ww.Z 1 i 2 miejsca awansowały kolejno Alaves(Kraj Basków) i Leganes(Madryt)
0
Srutututu.Liczy,że wygryzie Masipa na trybunach w pierwszej ekipie.
2
Ten transfer bardzo przupomina odejście Thiago.Mam na myśli tu taki bardzo szybki transfer i niską klauzulę przez zbyt małą ilość rozegranych meczy.Wtedy było identycznie.Jeżeli Bartra odpali tak jak Thiago to będzie to 2 porażka trenera i zarządu.Najpierw błąd popełnił Villanova,a teraz być może Enrique.
9
Co w tym dziwnego.Obiektywnie według mnie był najlepszy.Śmiałbym się jakby wybrali Ronaldo albo Bale,ale Benz to dobry wybór.
2
Anglia ma ekipe.Kane i Vardy mogą zabłysnąć na Euro.
6
Pepe i Bruno Alves -obrona nie do przejścia,a jak będziesz próbować to dostaniesz kopa albo w plecy albo w głowe.