1

To w sumie jeszcze Pazdan,Milik i Grosicki fajnie jakby znaleźli lepsze kluby i mamy polskich zawodników,którzy grają w najsilniejszych klubach Europy.Duma rozpiera!

1

Umtiti hahaha xD

3

Andre Gomes gra na obu skrzydłach,na pozycji ofensywnego pomocnika i ROZGRYWAJĄCEGO!Jest bardzo wszechstronny.A zdanie,że Rakitic jest słaby w rozgrywaniu uważam za głupie,tak samo jak i cały twój komentarz.

3



Ci co nie chcą Gomesa chyba powariowali.Oglądam mecze Valencii w la lidze i powiem,że mimo słabej dyspozycji w tym sezonie Nietoperzy Gomes grał świetny sezon,był jednym z najlepszych w tym sezonie w Valencii,nie mówiąc już o zeszłych sezonach.Wiem,że priorytetem są inne pozycje,ale jeżeli dojdzie do tego transferu należy świętować,bo to kolejny po Denisie Suarezie bardzo wszechstronny piłkarz,a do tego bardzo młody.

2

Ja już wiem jak to bedzie,Walia przejdzie Belgie i zagra słabo z Portugalią i Cristiano w finale...Czuję to w kościach...

6

Szpaku:"Nie jednak nie,nie...A nie jednak tak,tak" hahahaha

14

I ten tekst Szpaka: "Kuba Błaszczykowski,on teraz podrywa" xDD

1

Ale nie Barcelona,na razie to ty sobie tak w głowie wmówiłes,że transfer jest zrealizowany.Wiem,że tego chcesz,ale poczekaj póki będzie oficjalnie...

1

No bo tak jest,pokaż mi komunikat na oficjalnej stronie Barcelony...NIe ma komunikatu na oficjalnej stronie,nie ma transferu.Głupoty to wy wypisujecie,że transfer jest oficjalnie,bo nie jest.

1

Ale nie Barcelona,póki nie ma oficjalki ze strony Barcelony to transfer nie jest zrealizowany,wrzuć na luz.

0

jeszcze nie....

0

Lepiej wyglądałaby gdyby getry były w kolorze koszulki,a spodenki różowe.Ale to moje zdanie.

6

Jeszcze będziecie płakać za Vermaelenem.Kolo gra w pierwszym składzie Belgii,jest klasowym obrońcą i gra fantastycznie,ale Lucho nie wiadomo dlaczego stawia na Mathieu,który jest klasę niżej...Sprzedaż Vermy będzie błędem...

0

Miałem nadzieję że Anglia wreszcie coś ugra na wielkim turnieju,ale niestety skończyło się jak zawsze.Mają zawodników,ale nie mają drużyny.Anglią już chyba nigdy nic nie wygra,od tylu lat mają taką pake zawodników,a oni zawodzą i tak z pokolenia na pokolenie,szkoda :(

22

Wy się śmiejecie z tego Hajto,a mi się bardzo podoba jego komentarz.Na prawde przyjemnie się patrzy jak komentuje,a te jego teksty fajny klimat daja.Wedlug mnie jest bardzo dobry.Nie można go porównać z takim Zewlakowem,Jasina czy Jonca.

1

Co na tym boisku robi jeszcze Kane?!Przecież kolo nie gra nic na euro,fizycznie tragedia,snuje się po boisku,a Hodgson go nie zmienia,nie wyciąga kompletnie wniosków.Tragedia...

16

NIe lubie gościa,nie będe określał już w jakim stopniu bo chyba każdy wie,ale jeżeli tak na prawde powiedział to na prawde należy mu oddać pier**lony szacunek!

8

Kurde wszystko naraz się kończy,masakra jak te 2 dni wstrząsnęły futbolem na całym świecie! :'(

2

To teraz Angole eliminują Islandię i jestem szczęśliwy :)

0

Jaki Conte :DDDD

0

Miszcz Vazquez wchodzi hahaha,na pewno zrobi różnicę i wygra Hiszpanii mecz:D A Koke,Thiago na ławce Dek Bosque do dymisji!

1

Ale Wy macie kompleks na Niemców hahaha Wielcy patrioci z Warszawy :D

2

Bo nie jesteś hanysem :'')) Nas Ślonzokow nigdy nie zrozumiecie jak Hiszpanie Katalonczykow :)

3

Jestem ze Śląska i mam pochodzenie :x My z wujkiem,mieszkającym w Niemczech,od zawsze za Niemcami.Co nie znaczy że przeciwko Polsce!

0

Kurde jak Włosi wygrają to Niemcom będzie mega ciężko,bo Włosi zawsze mają na nich patent.A ja kibicuje Niemcom.No cóż przeżyłem już od 2006 roku 2 porażki z Włochami na wielkich turniejach,to wreszcie będą musieli się przełamać!Oby!

0

Ramos wielki kapitan po Casillasie!!No tak ,bo Iker to od zawsze był większym leaderem od Puyola,gdy ten grał dla La Roja,a Ramos także od Xaviego!Ależ ta Hiszpania ma kompleks do Katalonczykow!Szkoda,że bez niepodległości nie można wystawić reprezentacji Katalonii,ależ by był rozpad tych Madrytczykow!

0

A co mało Ci?Ciesz się że coś będzie,a nie żaden transfer i lament...

5

Messi,musisz teraz wygrać te Copa,musisz Argentyno!

24

Wyobrażacie sobie to?:

Argentyna wygrywa,a Messi strzela dziś 2 bramki i zostaje:
-królem strzelców
-królem asyst
-MVP całego Copa America
-zdobywa upragniony tytuł Copa America z reprezentacją

Gdyby tak się stało to myślę że Messi wygrałby sobie jeszcze 6 złotą piłkę w styczniu :)

2

Oficjalne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?