Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
"Ronaldo jest wściekły,bo jest strasznie ambitny"
Jak już słyszę te słowa to uderzylbym delikatnie mówiąc autora tej wypowiedzi.
1
Na murawę wbiegł pseudokibic,którego nie mogły pokazać kamery.Na szczęście na boisku jest Karim Benzema i chłopak będzie sławny :))
16
A ja ma swój osobisty cel w tym sezonie.Chce żeby Paco Alcácer zdobył więcej bramek w tym sezonie niż Alvaro Morata.Niech udowodni,że jest lepszym zmiennikiem i piłkarzem i wywalczył pierwszy skład w reprezentacji Hiszpanii.Ma większy talent niż mało skuteczny Morata tylko musi dostawać więcej minut niż on i będzie ok.
0
Gramy z Alaves :D
0
Nie ma to jak w 25 sekundzie meczu złapać kontuzje mięśniową :p A takiej doznał wlasnie w meczu z HSV Karim Bellarabi z Bayeru Leverkusen :D
4
Hahahahaha Robert "Milik" Lewandowski
16
Carlo nie umie rotować.Pokazał to w realu i pokaże także w Bayernie.Bayern nie ugra w tym sezonie Bundesligi,jestem co do tego przekonany.Borussia z taką ekipą zostanie mistrzem,a do walki z Bayernem i Bvb dołączy swietne Schalke.
4
a 15 wychodzi PES 2017,najlepsza gra piłkarska! :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja to też właśnie czytałem przed,wszyscy mówili że o 13:30,to się dziwiłem.Ale wszedłem na strone Barcy na youtube o tej 12:40 i i tak nie była transmitowana,pisało tylko,że jest o 13:30...
0
To zostali tylko Messi i Iniesta z tego co się nie mylę.Redakcja mogłaby odświeżać tą listę kontuzjowanych na stronie tak jak to było kilka lat temu.Ostatnie 2 lata się obijacie pod ty względem,Taki człowiek,który by wszedł po długim czasie na stronie nie wiedziałby kto jest do gry,.bo lista non stop niezaktualizowana...
1
I gol Luisa :)!Świetny mecz,na razie gol i asysta :)
2
Najbardziej się boję w nocy meczu Brazylii.Boję się,że Neymar może nie dotrzeć do Barcelony bez kontuzji.Jak wiemy Kolumbia go nie szczędzi,kopie,fauluje,prowokuje.Raz dostał z nimi zawieszenie,raz okropna kontuzje,a na ta kopanine w stronę Neymara nie dało się patrzeć...
2
Cardona i Mujica,oj rosną nam napastnicy.Dwie typowe 9.Dosyć głośno o nich ostatnio.Być może przyszły duet w Pierwszej drużynie?
26
Skromnie go oceniles.Trzeba przyznać twardo - zagrał po prostu zajebisty mecz,nie bójmy się używać większych słów.
0
Alcacer na ławce,a wchodzi ku**a Morata,który jest praktycznie po kontuzji...Jeden plus jest taki,że nie dostanie jakiegoś głupiego urazu,ale Lopotegui dopiero jak zobaczy jak Paco zacznie strzelać w Barcelonie to dopiero pomyśli jaki był głupi...
0
Ależ mecz gra Roberto,kto nie patrzy to mówie,że chyba zawita na stałe do reprezentacji,bo fantastyczny mecz rozgrywa.
0
Uwazacie ten mecz i wynik za wstyd czy blamaż? :)
0
Wstyd jak cza...
3
Haha,nie mogę sie przestać śmiać,wraca stara dobra Polska :D
0
Hahahaha,wstyd,wstyd,wstyd
2
Co to jest za Europa Kazachstan?Skosnoocy,granicza z Chinami,są dalej wysunieci na wschód niż chociażby Iran,88% kraju jest na terenie Azji.No ku**a,kto to ustala?!Niedługo okaże się że Chiny będą w Europie...
0
http://bi.gazeta.pl/im/60/b3/f9/z16364384V,James-Rodriguez-z-zona-Daniele--po-lewej-prezes-Re.jpg
Też uważacie,że żona Jamesa wygląda staro i nie grzeszy urodą?Czy tylko ja uważam,że James mógłby mieć większe aspiracje?Tak z ciekawości pytam co o tym sądzicie?
0
Poziom meczów w eliminacjach w Ameryce Południowej jest tragiczny,co jeden mecz.Nie da się na to z przyjemnością patrzeć jak choćby mecze eliminacji w Europie,o Barcelonie niewspominając juz...
0
To są oficjalne numery podane przez oficjalną stronę Barcy?
EDIT:Ok już sprawdziłem,Barca podała je na swojej stronie,są oficjalne.Czyli Paco Alcácer z 17,tak jak myślałem.
15
Jestem w szoku jeśli chodzi o jego zarobki.I to Barca wynegocjowala,szok!I klauzula 90 mln za zawodnika,który będzie gwiazdą to tez znakomity ruch.Kto znał Roberta Fernandeza wcześniej,a pamiętam ile było hejtu,że no name itp.Koleś jest niesamowity,prawdopodobnie zrobił NAJLEPSZE transfery w jednym okienku w historii Barcelony.
0
Ja też mam jutro urodziny xd A byłem zwolennikiem tego transferu jeszcze przed plotkami :)
1
Fajnie mieć urodziny w ten sam dzień co Paco Alcácer.Nie dość,że chciałem gościa już dawno do Barcy,jeszcze przed plotkami na ten temat,to jeszcze patrze mamy w ten sam dzień urodziny.Jutro będziemy świętować :D
24
Proszę nie porownujcie ledwo wygranego meczu Realu U SIEBIE i ledwo wygranego meczu Barcy NA WYJEŹDZIE i to na bardzo ciężkim terenie.Real męczy się u siebie z Celta,z która my na CN wygraliśmy 3/4 do 0.To dwa zupełnie inne mecze,ktore nie można porównać!
0
Użyj maści na ból dupy,bo wyraźnie masz jakis kompleks.Paco to zawodnik,który nie będzie drugim Munirem,który będzie wchodził na 15 minut.Jeżeli Suarez tak będzie grał,natychmiast opuści boisko,chodzi o dobro Barcy.Wyobrażasz sobie takie setki np w półfinale LM?Właśnie po to jest Alcácer.