Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Match point,tak jest!!!
2
Vamooos Federer!!!
0
Da radę Federer,jest najlepszy
5
Federer zawsze był lepszy od Nadała, uwielbiam jego grę, najlepszy.Oby to wygrał.
1
To miałem na myśli :p
4
Finlandia 4 miejsce - gimby nie znajo
60
Dzisiaj trenerzy Realu i Barcy "błysnęli" na konferencjach prasowych swoimi tekstami:
Zidane: "Rozegraliśmy wielki mecz."
Enrique:"Poziom sędziowania w Hiszpanii jest odpowiedni."
Chyba oboje źle się czuli...
0
Danilo swój chłop :D
1
Ostatnio gdy Busiemu tak weszli w sezonie 14/15 i też był znoszony na noszach to Barca zdobyła tryplet,miejmy nadzieję że to dobry znak :)
0
I może mi jeszcze powiesz że Paco to niewypał i słaby piłkarz?
7
Rafinha najlepszy?Hahahaha
2
Nie wiem czy czasami nogi nie złamał...
0
Ne eleven extra w programie "najlepsi piłkarze" materiał o Luisie Figo.Nie wlaczajcie,nie polecam :)
0
Kibice Arsenalu jechali pewnie po Tottenhamie,że im wszyscy sędziowie pomagają,to teraz pewnie będzie cisza jak po farciarskim zwycięstwie Realu z pomocą sędziego...
0
Gdybyście mieli wybrać jakiego zawodnika z Barcelony darzycie najmniejsza sympatią oceniając nie same umiejętności,a jego wypowiedzi,zachowanie czy charakter to kogo byście wybrali?Ja jakoś nie przepadam za ter Stegenem,sprawia wrażenie takiego buca i wkurzał mnie zawsze tymi wypowiedziami jak był jeszcze Bravo.Pozostałych wszystkich lubię,jeśli chodzi o zachowanie na boisku to wybrałbym Neymara,ale tylko przez te jego efektowne upadki,ale ogólnie to nie lubię Mats'a właśnie.
34
Jeszcze odszczekasz te słowa,gwarantuje Ci.
3
Kartki piłkarzy Barçy(La Liga Santander):(Po 18 kolejkach)
Suárez-6
Mascherano-5 (pauza z Eibar)
Neymar-5 (pauzował z Osasuną)
Busquets-4
Sergi Roberto-3
Messi-3
Piqué-2
Jordi Alba-2
Digne-2
ter Stegen(GK)-1
Umtiti-1
Rakitić-1
Denis Suárez-1
André Gomes-1
Rafinha-1
Cillessen(GK)-0
Masip(GK)-0
Mathieu-0
Aleix Vidal-0
Iniesta-0
Arda-0
Paco Alcácer-0
0
I znowu pieprzenie o Szopenie nt. Vidala...Trzeba to przyznać,nasz trener ma coś ze wzrokiem.Szkoda mi Vidala,może kapitanowie powinni porozmawiać z Lucho o tej sytuacji,bo chyba cała drużyna nie jest tak głupia?
13
Przrsadzil z tym mostem... Lubię Ivana,ale on każdemu kogo lubi "liże dupe", przykładem Messi.Rozumiem jakby powiedział za żonę,ale takie słowa są głupie,a nic mu one nie dają,sam musi wygrać piłkarsko z Gomesem...
2
Real ma jeszcze wyjazdy do Vigo,Villarreal,Valencii,u siebie z Atletico i z nami też nie będzie im łatwo więc spokojnie,liga się nie skończyła,baa powiem więcej,liga się dopiero zaczęła :)
1
Mariano z Sevilli jest świetny.Ten gość powinien do nas trafić w razie problemów na prawej obronie.Choc wolę Vidala,ale gdyby odszedł przez kaprys Enrique to postawilbym na Mariano.To taki Marcelo z prawej strony.
1
I bardzo dobrze.Tam niech w Madrycie siedzi,a nie udaje miłość do Sevilli,pieprzenie o Szopenie.Dobrze że go tam nie lubią.
0
Andre pomalutku zamyka usta!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Pozamykał usta "krytyką" hahah
1
Jak myślicie? Będzie balanga za nasze pieniądze po tej oficjalnej części gali i dlaczego tak? :D
0
I co?No pochwalcie Borbalana,pochwalcie.Bardzo dobra decyzja arbitra,a tu ciszaaaa
5
Myślałem,że Umtiti zapierdzieli gonga Adurizowi xD
1
Tymi zawodami w Inssbrucku zepsuli ta ciekawa edycję turnieju czterech skoczni.Duzo zawodników popsuło swoje pozycje przez organizatorów.Wiatr,twardy i dziurawy zeskok,upadki,nieporozumienia...Jeden nieudany skok i zawodnik ma po turnieju.
0
Chłopak zaskoczył,oczywiście pozytywnie.Ale i tak widać jakich delikatnych określeń używa żeby nie narazić się CR i spółce.Jutro albo będzie dementowal albo dopowie że Ronaldo i tak najlepszy.