0

Match point,tak jest!!!

2

Vamooos Federer!!!

0

Da radę Federer,jest najlepszy

5

Federer zawsze był lepszy od Nadała, uwielbiam jego grę, najlepszy.Oby to wygrał.

1

To miałem na myśli :p

4

Finlandia 4 miejsce - gimby nie znajo

60

Dzisiaj trenerzy Realu i Barcy "błysnęli" na konferencjach prasowych swoimi tekstami:

Zidane: "Rozegraliśmy wielki mecz."
Enrique:"Poziom sędziowania w Hiszpanii jest odpowiedni."

Chyba oboje źle się czuli...

0

Danilo swój chłop :D

1

Ostatnio gdy Busiemu tak weszli w sezonie 14/15 i też był znoszony na noszach to Barca zdobyła tryplet,miejmy nadzieję że to dobry znak :)

0

I może mi jeszcze powiesz że Paco to niewypał i słaby piłkarz?

7

Rafinha najlepszy?Hahahaha

2

Nie wiem czy czasami nogi nie złamał...

0

Ne eleven extra w programie "najlepsi piłkarze" materiał o Luisie Figo.Nie wlaczajcie,nie polecam :)

0

Kibice Arsenalu jechali pewnie po Tottenhamie,że im wszyscy sędziowie pomagają,to teraz pewnie będzie cisza jak po farciarskim zwycięstwie Realu z pomocą sędziego...

0

Gdybyście mieli wybrać jakiego zawodnika z Barcelony darzycie najmniejsza sympatią oceniając nie same umiejętności,a jego wypowiedzi,zachowanie czy charakter to kogo byście wybrali?Ja jakoś nie przepadam za ter Stegenem,sprawia wrażenie takiego buca i wkurzał mnie zawsze tymi wypowiedziami jak był jeszcze Bravo.Pozostałych wszystkich lubię,jeśli chodzi o zachowanie na boisku to wybrałbym Neymara,ale tylko przez te jego efektowne upadki,ale ogólnie to nie lubię Mats'a właśnie.

34

Jeszcze odszczekasz te słowa,gwarantuje Ci.

3

Kartki piłkarzy Barçy(La Liga Santander):(Po 18 kolejkach)

Suárez-6

Mascherano-5 (pauza z Eibar)
Neymar-5 (pauzował z Osasuną)

Busquets-4

Sergi Roberto-3
Messi-3

Piqué-2
Jordi Alba-2
Digne-2

ter Stegen(GK)-1
Umtiti-1
Rakitić-1
Denis Suárez-1
André Gomes-1
Rafinha-1

Cillessen(GK)-0
Masip(GK)-0
Mathieu-0
Aleix Vidal-0

Iniesta-0
Arda-0
Paco Alcácer-0

0

I znowu pieprzenie o Szopenie nt. Vidala...Trzeba to przyznać,nasz trener ma coś ze wzrokiem.Szkoda mi Vidala,może kapitanowie powinni porozmawiać z Lucho o tej sytuacji,bo chyba cała drużyna nie jest tak głupia?

13

Przrsadzil z tym mostem... Lubię Ivana,ale on każdemu kogo lubi "liże dupe", przykładem Messi.Rozumiem jakby powiedział za żonę,ale takie słowa są głupie,a nic mu one nie dają,sam musi wygrać piłkarsko z Gomesem...

2

Real ma jeszcze wyjazdy do Vigo,Villarreal,Valencii,u siebie z Atletico i z nami też nie będzie im łatwo więc spokojnie,liga się nie skończyła,baa powiem więcej,liga się dopiero zaczęła :)

1

Mariano z Sevilli jest świetny.Ten gość powinien do nas trafić w razie problemów na prawej obronie.Choc wolę Vidala,ale gdyby odszedł przez kaprys Enrique to postawilbym na Mariano.To taki Marcelo z prawej strony.

1

I bardzo dobrze.Tam niech w Madrycie siedzi,a nie udaje miłość do Sevilli,pieprzenie o Szopenie.Dobrze że go tam nie lubią.

0

Andre pomalutku zamyka usta!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Pozamykał usta "krytyką" hahah

1

Jak myślicie? Będzie balanga za nasze pieniądze po tej oficjalnej części gali i dlaczego tak? :D

0

I co?No pochwalcie Borbalana,pochwalcie.Bardzo dobra decyzja arbitra,a tu ciszaaaa

5

Myślałem,że Umtiti zapierdzieli gonga Adurizowi xD

1

Tymi zawodami w Inssbrucku zepsuli ta ciekawa edycję turnieju czterech skoczni.Duzo zawodników popsuło swoje pozycje przez organizatorów.Wiatr,twardy i dziurawy zeskok,upadki,nieporozumienia...Jeden nieudany skok i zawodnik ma po turnieju.

0

Chłopak zaskoczył,oczywiście pozytywnie.Ale i tak widać jakich delikatnych określeń używa żeby nie narazić się CR i spółce.Jutro albo będzie dementowal albo dopowie że Ronaldo i tak najlepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?