Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem skąd się wzięło to info,ma 6
5
Daj jej spokojnie umrzeć,swoje już zrobiła [*]
11
No właśnie ty nie zauważyłeś.To dla ciebie:
http://s.swistak.pl/i/poradniki/okulary.jpg
0
Ja bym polecił innego Keite,a mianowicie naszego wychowanka.Swego czasu interesował się nim...Real Madryt.Szkoda,że wychowankowie są ostatnio spychani na bok,cudze chwalicie swego nie znacie...
1
A jak to leci mniej więcej?Tak lalala laaaa nanana?
20
Zauważcie, że Torres stracił już przytomność w powietrzu po zderzeniu głowami,a dokładnie uderzeniem w jego tył głowy,to było groźniejsze i o wiele mocniejsze niż uderzenie o murawę.
0
Kurde co jest z Torresem ja pierdo...
0
Świetny Munir?Chłop ma jedną nogę,a w Barcelonie nie pokazał więcej niż obecnie Paco, którego cenię dwa razy wyżej.
3
Za co on dostał 19.0 i 19.5?Co to ma być?Polak by po 18.0 dostał...
29
To jest leń,wy narzekacie na brak zaangażowania u naszych piłkarzy,a jego to na taczkach byście wywieźli...
1
Właśnie dlatego kocham futbol :D NIe ma co patrzeć i liczyć kiedy Real straci punkty,bo oni zawsze je tracą w najmniej spodziewanym momencie,a to cieszy dwa razy bardziej :D
1
Panowie! Święto,a nie stypa.Real stracił punkty :D Kto bralby remis w ciemno bo myślę,że każdy tutaj.Jednak sprawdza się to,że Real gubi punkty w najmniej spodziewanych momentach,ja się tego kompletnie nie spodziewałem :D
0
Hahahaha.
0
Kopara mi opadła...ze śmiechu :DD
0
Wiadomo,że tekst pod publiczkę.Oczywiscie nie byłby tak uśmiechnięty po meczu bez gola,no ale rozumiem jego wypowiedź, lubię go i uważam,że to mega talent, który potrzebuje więcej gry i będzie świetnym następca Suareza.
1
Nie wylaczajcie tylko patrzcie do końca,to tylko pokazuje jaki macie kompleks.Przeciez wiadomo że Real wygra ten mecz,to mecz z gatunku do rozegrania,a na takie mecze patrzy się tak sobie bez jakichkolwiek nadziei i reakcji...
1
Też go jakoś nie wielbie,ale patrząc na nasze transfery to on przynajmniej ma statystyki,a one przecież w futbolu są najważniejsze.
2
Remis świetny,wytrzymcie jeszcze te 10 minut
0
I co? Mówiłem Trigueros jest świetny :))
0
Castillejo nie urodził się w Barcelonie tylko w Maladze panie komentatorze...
0
Trigueros jest świetny *_*
3
Bale popchnął Navasa i faul w ofensywie Villarreal xD
0
Umtiti klasa cały mecz i szczególnie przy drugiej bramce!Warto zauważyć,że to on zrobił świetna robotę przy tym golu jak nie kluczową.
0
Ale to co zagrał Digne to brawa dla Enrique za odwagę i nie postawienie na Albe.
0
Słabo ta gra wygląda,nie ma kompletnie kreacji i tu nikt nie pomoże...Być może dobrym wyjściem byłoby wpuścić Denisa Suarez za Rafinhie i Albe za Mathieu.To jest mój jedyny optymistyczny pomysł...W reszte rezerwowych nie wierzę.
19
Pierdoły.
2
Dziękujemy!!! :)))
0
Nawet remis jest super, więc i tak odrabiamy punkty :D
0
Nawet remis jest świetny, więc Real musi strzelić jeszcze 2,a mają na to już tylko 45 minut z czego mega się cieszę :)
3
Ale Mirosławski smutny :D