0

Też trzymam za nich kciuki.Nie rozumiem jak można się jarać Portugalią i Bułgaria...

1

Greczynka równie piękna *_*

0

Ja trzymam kciuki za Mołdawię.Ten saxofonista epicki.Rumunia też fajne jodłowanie.Transylwania się postarała,ale od Bułgarii w przeciwieństwie do tego zachwytu nad nimi to mi się strasznie nie podobała.

1

Ta Greczynka z Eurowizji taka 10/10 *__*

3

Byłaby,bo mielibyśmy wtedy o 2 punkty więcej niż obecnie mamy,a oni mecz zaległy.Ludzie nauczcie się liczyć,nam w tej sytuacji potrzebne jest zwycięstwo i jeszcze co najmniej remis,czyli 4 pkt

24

To uczucie,kiedy zdałeś maturę rok temu,a młodsi o rok którzy się cieszyli że mają czas już go nie mają,a ty się uśmiechasz oglądając memy o maturze :D

0

Jest transmisja na ZDF'ie?

5

Pamiętam jak w sezonie 13/14 w 37 kolejce to Celta pozbawiła Real tytułu wygrywając 2:0 z nimi u siebie.Walczyly wtedy o mistrza 3 drużyny i jak wiemy Atletico zremisowało na Camp Nou w ostatniej kolejce i zdobyło tytuł.Ale mam takie przeczucia kojarzące się z tym 2:0 na Balaidos, że to właśnie Celta nam wyciągnie rękę i wygra.Wygrali w pucharze króla z Realem to i myślę, że w La lidze też się zepna,a jak wiemy relacje Celta ma z Barca dobre,a z Realem nie ma ich wcale.Uwazam,że Sevilla nie da rady na Bernabeu,a kluczowy mecz będzie właśnie w Vigo.

0

Oczywiście też są choćby Fury,ale bardziej mam przed oczami brudne zagrania z przeszłości Maywethera,Haye'a czy Chisory.To bardziej czarni mi się kojarzą z takimi prowokacjami,ale rasistą nie jestem.

14

Jak ja uwielbiam takie obrazki,szacun Joshua, pięknie że docenił mistrza, nienawidzę czarnych prowokatorów,ale widać że Anthony jest inny i ma respekt,szacun

1

Szkoda Kliczki,no ale szacun dla Joshuy

0

O której dokładnie walka Joshua Kliczko?

0

Że Messi faulował?Hahaha Mirek...

16

Najlepszy Andre Gomes i Sergi Roberto.

4

Grzesiek Lato jeszcze walczy?

3

To ten, który szczekał, że tylko Real stać na remontade,a nie Barcelonę?Nie cierpię tego typa...

15

On i Pique to pierwsi, którzy by oddali życie za te barwy.On nie będzie chciał odejść,a i klub nie powinien sprzedawać legendy i culé z krwi i kości.

11

Wreszcie rezerwowi zagrali na poziomie.Swietny Paco, świetny Gomes,dokładny Denis.Szczegolnie pierwsza dwójka mnie cieszy bo są to zawodnicy pierwsi na mocnych rywali,którzy będą przyszłością Barcy.Musza jak najwięcej grać,a będą jeszcze lepsi.

1

Masche hahahaha

1

Dzisiaj nawet ludzi, którzy są do zmiany po prostu nie powinno się zmieniać.Bo kiedy mają się poprawić jak nie w kolejnych minutach z outsiderem? Dziś wpuściłbym tylko Aleñe.

1

To co,o ile zakład, że dziś "dziadziuś" Iniesta nie będzie grał?Śmieszy mnie to,no nie wierzę,że taki pilkarz mimo wieku nie potrafi zagrać 2 męczy z rzędu.No,ale z drugiej strony dobry mecz na rotacje.Mimo wszystko Iniesta jest bez formy i lepiej gdy zagra inny zawodnik np Gomes,który ostatnio zrobił wrażenie.

1

Co za koleś ahahahaha.Ale beka XD Ja no life? Zajęcie tego sprawdzenia kosztowało mnie 20 sekund,po twoich odpowiedziach logicznie pomyślałem i nic nie musiałem glowkowac.Ty się osmieszyles i nic więcej.Bekaaa XD

6

Edytowanego też żadnego nie ma,bo to jest napisane obok załącznika "dyskusja".Co za koleś,komentarz pod polecenia i jeszcze tłumaczy się jak debil,a się ośmiesza.Fajnie kręcisz...

2

Gijón prowadzi 1:0 z Espanyolem.Jak ja bym chciał żeby ta ekipa się utrzymała kosztem Léganes.W przypadku wygranej mieliby 26 punktów i traciliby 1 punkt do ekipy z Madrytu, która ma 27.Na 4 kolejki jest to jak najbardziej realne.Gijon to bardziej znana i pasująca ekipa do laptopów liga.Po za tym mają lepszą historię i stadion od Leganes.Licze,że dają radę.

1

Jeżeli jest komentarz usunięty to widać,jest napisane,że użytkownik go usunął bądź redakcja.Nie ma ani jednego tutaj usuniętego, więc skończ kłamać bo nikt głupi nie jest.

22

Czytam wszystkie komentarze i NIKT nie napisał,że chce odejścia Alby.Chyba coś Ci nie pykło, trzeba było najpierw przeczytać komentarze :DD

2

Tak sobie myślę odnośnie transferów,że najlepszym zakupem dla Barcy nie będzie zakup Thiago czy Verrattiego tylko Coutinho na pozycję ŚPO.Sergi Roberto będzie naszą 6,a także Rakitic.Problemem jest wiek i firma Andresa Iniesty.Mialby on młodego Denisa i świetnego Coutinho do rotacji.Coitinho jak ulał pasowałby na pozycji obok Neymara,a my potrzebujemy dynamicznego i technicznego zawodnika na tej pozycji, podobnego właśnie do Iniesty.Gomes mimo że go lubię jest niestety za wysoki i zbyt mało dynamiczny na mediapunte.Decyzja należy do zarządu, chciałbym dać jeszcze szansę Gomesem,ale to wyklucza sprowadzenie Cou.No zobaczymy,w każdym bądź razie ja tak widzę sytuację w środku i oczywiście zakup solidnego konkurenta do Vidala,w którym pokładam nadzieję na podstawowego obrońcy.

0

Z tego co wiem to ostatnie zawieszenie to Osasuna.Na derby ma byc dostępny.

9

Gdyby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda sytuacja z kartkami Barcy w La liga to proszę:

Kartki piłkarzy Barçy(La Liga Santander):(Po 33 kolejkach)

Busquets-8
Suárez-8

Piqué-6
Mascherano-6
Neymar-6 (pauza z Sociedad,Realem i Osasuną)
Messi-6

Rakitić-5 (pauzował z Malagą)

Umtiti-4
Jordi Alba-4
Sergi Roberto-4

André Gomes-3

Digne-2

ter Stegen(GK)-1
Denis Suárez-1
Rafinha-1
Iniesta-1
Arda-1
Paco Alcácer-1
Alena-1*

Cillessen(GK)-0
Masip(GK)-0
Mathieu-0
Aleix Vidal-0

14

Akurat to katalończyk i barcelończyk z krwi i kości.Nie ma co się bać,że odejdzie.Myśle nawet,że zostanie w domu do końca kariery.Widać to jak reaguje po zwycięstwach czy "broni" Barcy na boisku i po za nim.Zwykła plotka.NIe odejdzie,nie wierzę w to,nie on.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?