Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My tu gadu gadu,a według mnie transfer innego słynnego młodego francuza jest już w 100% pewny:
http://static.fangol.pl/content/d/3/a/d3a32e00b60a11a06fe265f9d7f65b48-598.jpg
http://static.fangol.pl/content/8/9/e/89e5f696b34339ac285529bea8276046-598.jpg (usunął wpis,że jest piłkarzem Monaco.Dembele jak wiemy zrobił to samo z Borussią Dortmund)
5
Ktoś kiedyś się pytał jakiego wyznania jest Dembele,otóż:
-Ojciec pochodzi z Mali (Mali - Islam 90%)
-Matka pochodzi z Mauretanii,mająca także Senegalski paszport(Mauretania - niemalże 100% Islam,Senegal - 92% Islam)
Reszta to 7% Chrześcijan w Senegalu i 5% w Mali,więc pewne jest że Dembele jest muzułmaninem,nawet nazwisko "brzmi" muzułmańsko.Żeby było jasne,piszę to w celu doinformowania,a nie że dla mnie ważne jest jakiego on jest wyznania.Ważne,że piłkarz jest świetny.
6
Liczba osób na stadionie podczas prezentacji Dembele będzie ograniczona,był artykuł na ten temat,także nie łudźcie się i nie dziwcie,że będzie mniej osób niż przy prezentacji Neymara,ponieważ sama Barcelona tak decyduje,a nie ludzie,którzy by chętnie weszli.
1
11 sobie wziął oficjalnie.
1
Dlaczego nie ma Digne'a?Mam nadzieję,że przez szeroką kadrę,a nie możliwy transfer...
0
Hmm w kontekscie transferu Coutinho to dziwne że Dembele wziął sobie 11.Myślałem,że przywitają go bez numeru,a jak rozstrzygnie się spawa z Coutinho to dostanie odpowiedni numer.Myślałem,że 11 dla Cou,po tym co zobaczyłem już nie napalam się na brazylijczyka.Wiem,że to tylko numer,ale to już o czymś niestety świadczy :(
8
Żeby zdobyć 6 pucharów musieliby zdobyć tryplet,a dla nich to abstrakcja :D
21
Dembélé oficjalnie piłkarzem Barçy wrescieeeee!!
1
Ja właśnie kibicowałem i szczypiornista i siatkarza.Przeciez to wtedy było że praktycznie w jednym czasie obie te reprezentacje zdobyli srebra.To też była paka a ręczna oglądam do dziś bo ta paka długo trwała.Jureccy,Lijewscy, Bielecki,Szmal,Tkaczyk,Jaszka,Tłuczyński,Jurasik.Tamte lata były znakomite po prostu.
1
Z resztą Brazylia dzisiejsza też mogłaby pokłonić się tamtej Brazylii.To była paka:Giba,Rodrigao,Ricardo,Gomes,Dante,Andre.
Świetna też była Bułgaria,która zajęła 3 miejsce.To były czasy.
8
Starsza część la rambli pewnie pamięta ekipę Polski w siatkówce na której ja się wychowałem.Chodzi mi tu o kadrę od 2006 z mistrzostw świata w Tokio gdzie zdobyliśmy wicemistrzostwo świata.Dzisiejsi zawodnicy mogliby im wszystkim buty czyścić.Chodzi mi o takich zawodników jak Wlazły,Zagumny,Winiarski,Pliński,Kadziewicz,Gacek,Gruszka,Świderski.Wtedy wchodzący Kurek i w sumie nawet dzisiejszy nadał się tylko do noszenia wody i ręczników im.Tamta kadrę oglądałem przez kilka lat z pasją i z takimi nerwami jak mecze Barcelony.To według mnie była nawet lepsza kadra od tej co zdobyła złoto w 2014 i najlepsza kadra w historii Polski.Tylko Brazylia w latach 2006-2011 mogła nam podskoczyć, reszta po prostu wchodziła na parkiet i dostawała baty.Ehh pięknie się to wspomina...
1
Bo ma ciąg na bramke,patrz ostatni mecz i klasyk na wiosne na Bernabeu(rajd przez całe boisko)
2
Z plotek wynika, że Barça wreszcie złożyła dwie mocne oferty za Dembele i Coutinho, obie po około 150 milionów euro.Wydaje mi się,że te oferty są ostatnimi szansami na ich pozyskanie.Ale to pokazuje też nieudolność zarządu, który zbijał cenę cały miesiąc,a i tak jeśli coś wyjdzie to wyjdzie to co chciała Borussia i Liverpool.Mozna było zaoszczędzić czas o kilka tygodni.To samo z resztą było z Paulinho.
1
Na prawdę jesteś w połowie arabem? Powiedz coś więcej na ten temat.Czyli jesteś muzułmaninem czy katolikiem?
0
Zgłaszałes to? Myślę, że ktoś taki był ale już nie istnieje i Cię nie wiem jakim cudem przekierowuje na tamte konto xD
0
A ty dalej masz te konto dziwne,mega dziwny przypadek xD
27
Aha już czaje rozumowanie ekspertów z la rambli.
- Jezeli Seri zagra dziś zajebisty mecz - "musimy go kupić, jest świetny!"
- Jeżeli Seri zagra słabo - "Ludzie, przecież on już jest myślami w Barcelonie!"
0
Ja wiem, że to tylko numer,ale według mnie to Sergi Roberto powinien był przejąć "6" po Xavim,a nie Denis Suarez.Moze to nie jakieś arcyważne,ale to jedyny piłkarz u nas który by tego numeru nie hańbił, nosząc go na plecach.
10
Co za żenada... Fascynować się transferem Seriego,cisza o Coutinho.Ambicje widzę niestety i zarządu i kibiców idą w stronę ligi europejskiej.Mozecie mnie hejtowac,ale serio tak kibic innego klubu z boku jak pewnie na to patrzy to tak myśli.Barcelona musi wyciągać najlepszych,a nie solidnych, dotyczy to też transferu Paulinho.To już wolałbym dać szansę Aleñi niż ściągać Paulinho i Seriego.
0
Znaczy ja Ci polecam składaka z całym szacunkiem dla tego co chcesz.
2
Pamiętaj,Paulinho to już jest Keita, więc Seri już nie może być XD
8
U nas na La Rambli,czaisz...
13
Kiedyś pamiętam canal+ oferował trzy komentarze do klasyku - neutralny,probarceloński i promadrycki.NIe wiedziałem,że postanowili zrezygnować z 2 pierwszych i zostawić ten ostatni.Chyba,że tylko u mnie z telewizorem coś nie tak było.
0
1 godzinę to leci,do 23.
0
Na Eleven artykuł o historii Espanyolu,ciekawy :3
Dużo mówią o rywalizacji z Barçą, dużo bólu dupy ogólnie.
1
Ostatnio na kanale 403 na cyfrowym polsacie nie było żadnego Clásico więc i dla tych co się dziś pytali/będą pytać to radzilbym znaleźć dobrego streama,a nie łudzić się,że tam poleci.
13
Uuu same info o Coutinho,wypowiedzi zawodników,widać negocjacje wchodzą w decydującą fazę,pięknie ;)
6
No i co tam laska powiedziala?Chyba to bardziej tu ludzi teraz interesuje jeśli chodzi o twoją osobę niż skoki :D
0
Jeszcze nikogo nie kupiliśmy, więc spokojnie.Ile razy już Paulinho miał być zawodnikiem Barcy w tym oknie hmm? Póki nie ma oficjalki nie krytykuje.
0
:) jestem pewny