0

Doskoczył xD?

0

Tak oglądałem,i gość grał na lewym skrzydle w Monaco i miał mnóstwo asyst poprzez wrzutki ma głowę.I co ty na to?

5

Według mnie Lemar nie pasuje do Barcelony.Typowy gość na wrzutkę z lewej strony.Barca nie ma tuzów w polu karnym jak Glik,Falcao,Giroud.On kompletnie stylem tu nie pasuje,po tej lewej stronie w Barcy będzie się czuł jak z kulą przy nodze.Dobry piłkarz,ale tak samo jak Andre Gomes nie pasuje pod ten styl gry.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Coman dla mnie jest słaby,Dembele i Mbappe to 2 razy lepsi już zawodnicy od niego,jak wrócą to będzie ławka w reprezentacji dla Kingsleya.

0

Boję się że tak może być,nie zdziwię sie wcale,bo to są specjaliści od wypożyczeń niepotrzebnych graczy...

0

Całe szczęście,że tylko jutro jeszcze jest otwarte okienko,i w końcu będę wiedział na czym Barca stoi w tym sezonie.

0

Skoro Mbappe ogłoszony,to teraz cały świat patrzy na dwa ruchy,a kontrektnie jedne wielki prawdopodobnie? zależny od drugiego mniejszego.Mowa tu oczywiście oCoutinho do Barcy i Lemar do Liverpoolu.Liverpool ma czas jeszcze 5h,Barca jescze cały jutrzejszy dzień,ale według mnie jeżeli dziś Lemar będzie w Liverpoolu to mamy Cou.Myslę że nie bedą chcieli na siłę zatrzymywać "rozdrażnionego byka" i nie psuć atmosfery w drużynie i klubie(patrz Dembele)

0

Obroną wygrywa się mistrzostwa,mają znakomitych prawych obrońców,świetnego lewego Guerreiro+połączenie z doświadczeniem Pepe i tak to się udało.

2

Ja patrze tylko i wyłacznie na gre,chodzi mi o realistyczność w poruszaniu się.Licencja jest mniej ważna bo ściagam sobie zawsze patche.W Pesie gole można zdobywać na 100 różnych sposobów,w fifie jest to wszystko sztuczne.

25

Lemarze bierz ten Liverpool proszę Cię i zakończmy ten cyrk jak najszybciej.

24

A potem pierwszy płaczesz na Gomesa, Rakiticia,Arde... Człowieku zamknij się i nic więcej...

3

Mahrezem bym nie pogardził, świetny piłkarz, skład będzie jeszcze silniejszy.Jestem za pod warunkiem,że przyjdzie Coutinho :)

4

Balague albo nie chce sobie robić nadziei albo po prostu nie chce tego transferu,co za gość :D

2

A tak po polsku?

0

The Sun pisali o 20:00 nie o 19:00, więc nie skopiowane.

2

Uwielbiam te 2 ostatnie dni okienka transferowego.Nie ma pierdzielenia się,tylko masa natychmiastowych transferów.Szkoda,że tak nie wygląda całe okienko.

0

Też liczę,że zakontraktuja go jeszcze.

11

Dzisiaj mam urodziny,kończę 20 rok życia.A co sobie życzyłbym?Oczywiście sportowo transfer Coutinho :) Zawsze fajnie było mieć te urodziny na koniec wakacji,ludzie smucili się,że za chwilę początek szkoły,a ja miałem tę frajdę,że miałem urodziny.

1

Kiedyś było tu tak za czasów LOL LOL'a że za głupie wierszyki tak jak te bezsensowne żarciki był bezpośredni ban i się skończyła ta głupia moda,oby było i w tym przypadku tak samo.

11

Tych wszystkich żartownisiów gdybym był adminem pobanowałbym.Wchodzę tu poczytać jakieś informacje o transferach(szczególnie w tak gorącym momencie okna),a musze przewijać bezsensowne suchary...Jak ktoś chce sobie poczytać żarciki proponuje wpisać to w google i pełno stronek wyskoczy.Nie spamujcie tutaj.

2

Nie rozumiem :(.

14

Olejcie Wykopowicza,typowy zmierzły polak,narzekający na wszystko i na każdego.

0

Mega by było,moje dwa wymarzone transfery jeszcze w tym okienku,nie Seri.

37

Mnie tylko dziwi co ludzie mają do Barcelony.Wedlug mnie to ludzka zawiść i zazdrość świetnych czasów Barcelony w XXI wieku.Kompleksy Messiego,stylu i La Masii

9

Jacy ludzie są naiwni i niespostrzegawczy...

3

-Co myślisz o zawieszeniu najlepszego piłkarza na świecie?
-Nie wiedziałem,że Messi gra w Madrycie

Coś w tym stylu xD

27

Twój numer w nicku jest niaktualny xD

0

Od przybytku głowa nie boli,Coutinho to podstawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?