Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Doskoczył xD?
0
Tak oglądałem,i gość grał na lewym skrzydle w Monaco i miał mnóstwo asyst poprzez wrzutki ma głowę.I co ty na to?
5
Według mnie Lemar nie pasuje do Barcelony.Typowy gość na wrzutkę z lewej strony.Barca nie ma tuzów w polu karnym jak Glik,Falcao,Giroud.On kompletnie stylem tu nie pasuje,po tej lewej stronie w Barcy będzie się czuł jak z kulą przy nodze.Dobry piłkarz,ale tak samo jak Andre Gomes nie pasuje pod ten styl gry.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Coman dla mnie jest słaby,Dembele i Mbappe to 2 razy lepsi już zawodnicy od niego,jak wrócą to będzie ławka w reprezentacji dla Kingsleya.
0
Boję się że tak może być,nie zdziwię sie wcale,bo to są specjaliści od wypożyczeń niepotrzebnych graczy...
0
Całe szczęście,że tylko jutro jeszcze jest otwarte okienko,i w końcu będę wiedział na czym Barca stoi w tym sezonie.
0
Skoro Mbappe ogłoszony,to teraz cały świat patrzy na dwa ruchy,a kontrektnie jedne wielki prawdopodobnie? zależny od drugiego mniejszego.Mowa tu oczywiście oCoutinho do Barcy i Lemar do Liverpoolu.Liverpool ma czas jeszcze 5h,Barca jescze cały jutrzejszy dzień,ale według mnie jeżeli dziś Lemar będzie w Liverpoolu to mamy Cou.Myslę że nie bedą chcieli na siłę zatrzymywać "rozdrażnionego byka" i nie psuć atmosfery w drużynie i klubie(patrz Dembele)
0
Obroną wygrywa się mistrzostwa,mają znakomitych prawych obrońców,świetnego lewego Guerreiro+połączenie z doświadczeniem Pepe i tak to się udało.
2
Ja patrze tylko i wyłacznie na gre,chodzi mi o realistyczność w poruszaniu się.Licencja jest mniej ważna bo ściagam sobie zawsze patche.W Pesie gole można zdobywać na 100 różnych sposobów,w fifie jest to wszystko sztuczne.
25
Lemarze bierz ten Liverpool proszę Cię i zakończmy ten cyrk jak najszybciej.
24
A potem pierwszy płaczesz na Gomesa, Rakiticia,Arde... Człowieku zamknij się i nic więcej...
3
Mahrezem bym nie pogardził, świetny piłkarz, skład będzie jeszcze silniejszy.Jestem za pod warunkiem,że przyjdzie Coutinho :)
4
Balague albo nie chce sobie robić nadziei albo po prostu nie chce tego transferu,co za gość :D
2
A tak po polsku?
0
The Sun pisali o 20:00 nie o 19:00, więc nie skopiowane.
2
Uwielbiam te 2 ostatnie dni okienka transferowego.Nie ma pierdzielenia się,tylko masa natychmiastowych transferów.Szkoda,że tak nie wygląda całe okienko.
0
Też liczę,że zakontraktuja go jeszcze.
11
Dzisiaj mam urodziny,kończę 20 rok życia.A co sobie życzyłbym?Oczywiście sportowo transfer Coutinho :) Zawsze fajnie było mieć te urodziny na koniec wakacji,ludzie smucili się,że za chwilę początek szkoły,a ja miałem tę frajdę,że miałem urodziny.
1
Kiedyś było tu tak za czasów LOL LOL'a że za głupie wierszyki tak jak te bezsensowne żarciki był bezpośredni ban i się skończyła ta głupia moda,oby było i w tym przypadku tak samo.
11
Tych wszystkich żartownisiów gdybym był adminem pobanowałbym.Wchodzę tu poczytać jakieś informacje o transferach(szczególnie w tak gorącym momencie okna),a musze przewijać bezsensowne suchary...Jak ktoś chce sobie poczytać żarciki proponuje wpisać to w google i pełno stronek wyskoczy.Nie spamujcie tutaj.
2
Nie rozumiem :(.
14
Olejcie Wykopowicza,typowy zmierzły polak,narzekający na wszystko i na każdego.
0
Mega by było,moje dwa wymarzone transfery jeszcze w tym okienku,nie Seri.
37
Mnie tylko dziwi co ludzie mają do Barcelony.Wedlug mnie to ludzka zawiść i zazdrość świetnych czasów Barcelony w XXI wieku.Kompleksy Messiego,stylu i La Masii
22
http://www.blasty.pl/upload/images/large/2016/12/w-czym-problem-prosze-pani_2016-12-02_09-47-01.jpg
Coutinho z lekarzem Liverpoolu xD
9
Jacy ludzie są naiwni i niespostrzegawczy...
3
-Co myślisz o zawieszeniu najlepszego piłkarza na świecie?
-Nie wiedziałem,że Messi gra w Madrycie
Coś w tym stylu xD
27
Twój numer w nicku jest niaktualny xD
0
Od przybytku głowa nie boli,Coutinho to podstawa.