Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kilka postów niżej info z oficjalnej strony Barcy.
0
Broń to chyba media od szejka z PSG o ile dobrze pamiętam, więc raczej zostanie,super :)
0
Przecież Sidzej to dziewczyna...
2
A to przypadkiem nie Ty coś wspominales niżej o piciu? :)
3
Dziwisz się?Semedo z wiadomych przyczyn,a Busquetsa za to, że trzymał go gdy ten chciał już wpi***olić Semedo :D
6
Ja bym sprowadził z powrotem Alexisa.Nie można się w dzisiejszych czasach kierować wiekiem(patrz Neymar). Wszyscy myślą "A kupimy sobie 22 latka i mamy chłopaka na lata".Nie! Dzisiejszym światem rządzi pieniądz,a coraz młodsi piłkarze nie kierują się sercem,a obierają kierunki aby więcej wydoić.Mimo że Sanchez ma już prawie 29 lat,to z Messim i Suarezem wydaje mi się że pogra na najwyższym poziomie dobre kilka sezonów.Nie róbmy dziadków z młodych,dojrzałych facetów.Alexis jest idealnym kandydatem,zna już filozofię,a i wreszcie będzie mógł pograć na lewym skrzydle.
#OnlyAlexis
0
"Wyjaśniają oni, że wspomniane spotkanie z kibicami zostało odwołane, ponieważ organizator chciał zarobić przy tej okazji duże pieniądze, na co Neymar nie mógł się zgodzić."
NIe no po prostu nie wierze w tego człowieka,tylko $$$ w głowie...
0
Tak.
3
Aha czyli dopiero jak odejdzie to go zwyzywasz za to glupie zachowanie,a jak zostanie to będziesz udawał wiernego i udowadniał,że nic mu nie zarzucałeś?Chytry plan.
3
Sprzeczki Neymara w Barcelonie:
-Sezon 2013/14: -
-Sezon 2014/15: Xavi
-Sezon 2015/16:-
-Sezon 2016/17: Unzue
-Sezon 2017/18 Semedo
O ile pamiętam to jego 3 "afera" w Barcelonie,nie wiem czy za Martino Puyol go kiedys nie uspokajał,ale z tych większych problemów to ww trójka.Istny dramat,co to za piłkarz który zawsze ma do kogoś problem?
1
A Neymar sytuacji nie marnował?Według mnie to Neymar z czołowych napastników świata ma najgorszą skuteczność,bo co mecz psuje kilka patelni.Alexis w Arsenalu dojrzał, stał się liderem,a przecież wokół siebie nie ma Messiego, Xaviego czy Iniesty.Moim zdaniem nie ma lepszego kandydata teraz na lewe skrzydło.
0
#Alexisback
Tak mi się zamarzyło.Ale by było świetnie.
11
Teraz to Barcelona ma pałeczkę po swojej stronie.Albo 222 mln € albo kasa+ Verratti.Bartomeu będzie pi**ą jeśli nie postawi tego warunku.O wiele bardziej wolę opcje drugą, Neymar dla mnie jest już nikim i liczę na jak najlepszy obrót sprawy.
11
Neymar celowo to odstawił, szukał zaczepki.Jestem pewien, że odejdzie.Tak niby kochał Barcę,a teraz sam jej szkodzi psując całkowicie atmosferę.Dla mnie jest zwykłym frajerem i takim już na zawsze w moich oczach pozostanie.
60
To niech kuź*a wyjdą pół godziny wcześniej z domu...
3
Dozbieraj sobie wypłatę i kup sobie eleganckie audi A4 B6 w sedanie,sprowadzone z Niemiec.Polecam benzynę z silnikiem 2.0.Autko łączy moc(131 KM) z pięknym wyglądem.Tylko to jest wydatek serii 16000+. Wtedy możesz liczyć na piękny wygląd i nizszy przebieg.
0
Fajny materiał leci na eleven o rywalizacji w La liga,a konkretny odcinek o derbach Sevilli,polecam jeszcze załączyć.
1
Wreszcie oficjalka.
Oficjalnie:Trapaga piłkarzem Barcelony!
1
Ten to jest dopiero hazardzista,skoro nawet na weselu ma takie pomysły,aż strach pomyśleć co wyczynia w kasynach.
26
Hoeness się nigdy w tańcu nie pierdzieli i zawsze mówi jak jest.
14
Silva na ławce? Oszalałeś?
0
Jak ja już czytam że Dybala jest przereklamowany to się chwytam za głowę...Kto BARCELONIE strzelił 2 gole i grał jak z nut w tej edycji ligi mistrzów?W takim razie według ciebie jaki piłkarz nie jest przereklamowany? Niektórzy ludzie to widzę stan umysłu tutaj...
0
W sumie PrzyPau też by pasowało
0
To się nie dzieje naprawdę...O kurde.
1
Niewolnikiem.
13
I Ty Brutusie przeciwko nam? :O
0
Gdzie tam jakiemuś Burguiemu do Tello(4 mln) ehh...
5
O prosze,zagra w primera divison,a dla większości tutaj to gracz na 3 lige,to tylko potwierdza jacy są tu "eksperci"
68
Żefreeen,Żefreeeen, pięć, pięć zerooooo!La manita!!!!
I z tego go wszyscy (przynajmniej ta dojrzalsza część) zapamiętają i chwała mu za to!
2
Tak.Cope,Rac1 i TV3 można im wierzyć,na pewno jest coś na rzeczy.