0

Kilka postów niżej info z oficjalnej strony Barcy.

0

Broń to chyba media od szejka z PSG o ile dobrze pamiętam, więc raczej zostanie,super :)

0

Przecież Sidzej to dziewczyna...

2

A to przypadkiem nie Ty coś wspominales niżej o piciu? :)

3

Dziwisz się?Semedo z wiadomych przyczyn,a Busquetsa za to, że trzymał go gdy ten chciał już wpi***olić Semedo :D

6

Ja bym sprowadził z powrotem Alexisa.Nie można się w dzisiejszych czasach kierować wiekiem(patrz Neymar). Wszyscy myślą "A kupimy sobie 22 latka i mamy chłopaka na lata".Nie! Dzisiejszym światem rządzi pieniądz,a coraz młodsi piłkarze nie kierują się sercem,a obierają kierunki aby więcej wydoić.Mimo że Sanchez ma już prawie 29 lat,to z Messim i Suarezem wydaje mi się że pogra na najwyższym poziomie dobre kilka sezonów.Nie róbmy dziadków z młodych,dojrzałych facetów.Alexis jest idealnym kandydatem,zna już filozofię,a i wreszcie będzie mógł pograć na lewym skrzydle.
#OnlyAlexis

0

"Wyjaśniają oni, że wspomniane spotkanie z kibicami zostało odwołane, ponieważ organizator chciał zarobić przy tej okazji duże pieniądze, na co Neymar nie mógł się zgodzić."

NIe no po prostu nie wierze w tego człowieka,tylko $$$ w głowie...

0

Tak.

3

Aha czyli dopiero jak odejdzie to go zwyzywasz za to glupie zachowanie,a jak zostanie to będziesz udawał wiernego i udowadniał,że nic mu nie zarzucałeś?Chytry plan.

3

Sprzeczki Neymara w Barcelonie:

-Sezon 2013/14: -
-Sezon 2014/15: Xavi
-Sezon 2015/16:-
-Sezon 2016/17: Unzue
-Sezon 2017/18 Semedo

O ile pamiętam to jego 3 "afera" w Barcelonie,nie wiem czy za Martino Puyol go kiedys nie uspokajał,ale z tych większych problemów to ww trójka.Istny dramat,co to za piłkarz który zawsze ma do kogoś problem?

1

A Neymar sytuacji nie marnował?Według mnie to Neymar z czołowych napastników świata ma najgorszą skuteczność,bo co mecz psuje kilka patelni.Alexis w Arsenalu dojrzał, stał się liderem,a przecież wokół siebie nie ma Messiego, Xaviego czy Iniesty.Moim zdaniem nie ma lepszego kandydata teraz na lewe skrzydło.

0

#Alexisback

Tak mi się zamarzyło.Ale by było świetnie.

11

Teraz to Barcelona ma pałeczkę po swojej stronie.Albo 222 mln € albo kasa+ Verratti.Bartomeu będzie pi**ą jeśli nie postawi tego warunku.O wiele bardziej wolę opcje drugą, Neymar dla mnie jest już nikim i liczę na jak najlepszy obrót sprawy.

11

Neymar celowo to odstawił, szukał zaczepki.Jestem pewien, że odejdzie.Tak niby kochał Barcę,a teraz sam jej szkodzi psując całkowicie atmosferę.Dla mnie jest zwykłym frajerem i takim już na zawsze w moich oczach pozostanie.

60

To niech kuź*a wyjdą pół godziny wcześniej z domu...

3

Dozbieraj sobie wypłatę i kup sobie eleganckie audi A4 B6 w sedanie,sprowadzone z Niemiec.Polecam benzynę z silnikiem 2.0.Autko łączy moc(131 KM) z pięknym wyglądem.Tylko to jest wydatek serii 16000+. Wtedy możesz liczyć na piękny wygląd i nizszy przebieg.

0

Fajny materiał leci na eleven o rywalizacji w La liga,a konkretny odcinek o derbach Sevilli,polecam jeszcze załączyć.

1

Wreszcie oficjalka.

Oficjalnie:Trapaga piłkarzem Barcelony!

1

Ten to jest dopiero hazardzista,skoro nawet na weselu ma takie pomysły,aż strach pomyśleć co wyczynia w kasynach.

26

Hoeness się nigdy w tańcu nie pierdzieli i zawsze mówi jak jest.

14

Silva na ławce? Oszalałeś?

0

Jak ja już czytam że Dybala jest przereklamowany to się chwytam za głowę...Kto BARCELONIE strzelił 2 gole i grał jak z nut w tej edycji ligi mistrzów?W takim razie według ciebie jaki piłkarz nie jest przereklamowany? Niektórzy ludzie to widzę stan umysłu tutaj...

0

W sumie PrzyPau też by pasowało

0

To się nie dzieje naprawdę...O kurde.

1

Niewolnikiem.

13

I Ty Brutusie przeciwko nam? :O

0

Gdzie tam jakiemuś Burguiemu do Tello(4 mln) ehh...

5

O prosze,zagra w primera divison,a dla większości tutaj to gracz na 3 lige,to tylko potwierdza jacy są tu "eksperci"

68

Żefreeen,Żefreeeen, pięć, pięć zerooooo!La manita!!!!
I z tego go wszyscy (przynajmniej ta dojrzalsza część) zapamiętają i chwała mu za to!

2

Tak.Cope,Rac1 i TV3 można im wierzyć,na pewno jest coś na rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?