12

Nie żeby coś,ale Giroud z reprezentacji Francji jest dziś JEDYNYM białoskórym zawodnikiem z pola wśród 9 czarnoskórych zawodników.Do czego to doszlo,żeby w europejskim państwie biały człowiek był otoczony czarnoskórymi i wyróżniał się swoim kolorem skóry :D I nie jestem rasistą,takie info po prostu.

0

Ja uważam że Griezmann kosztem Giroud i Lacazetta i to jest podstawowa 11 na finał mistrzostw świata obecnie.

10

Tylko nie ta sama pozycja gościu...my szukamy typowej "6", rozgrywającego,a nie mediapunty czyli ofensywnego pomocnika.

12

Nooo, jeszcze tylko Małysz wraca z emeryturki i każdy może poczuć się młodziej xD

0

Chodzi o Sporting czy Benfice?Bo Jesus jest trenerem Sportingu...

0

Ja nie trawie Ramowa najbardziej, koleś gdy ewidentnie sfauluje/popełni błąd to zawsze ma pretensje do sędziego, choćby złamał nogę to i tak zawsze wszyscy dla niego są przeciwko niemu/Realowi.Nie trawie tej mordy.

1

Aleee bramaaaaaa

0

U lala,no trzeba przyznać ludzie,Real jest najlepszy, niestety ale Ronaldo ma też złota piłkę.

0

Ja ogólnie chciałbym 1:0, macie wymagania ludzie...

0

Jak ten Strejlau dupcy...

5

Dla mnie bomba,reprezentant Hiszpanii,twardy i świetnie grający głową obrońca,a do tego młody.Zawsze byłem za tym transferem.

31

No dobra,ale tu nie chodzi o to czy wtedy było fajnie czy nie,tylko o to że w lidze panują dwa standardy,jednych się kara,a innych nie...

4

Zaraz za Messim to mój ulubiony piłkarz Barcy :D

0

Pieprzona autokorekta :D

0

EDIT: Favre :DD to jest geniusz, zawsze robi coś z niczego.Piłkarzy słabych zamienia w świetnych, jeśli Dortmund go sprowadzi i wyleczą się Gotze i Reus,a on postawi na nich jak niegdyś Klopp,to sądzę że Borussia może zdobyć mistrza i to spokojnie, patrząc że na ławce Bayernu jest Ancelotti.Szkoda,że Barca nie chciała go zatrudnić,bo to ekspert od taktyki,no ale przynajmniej cieszę się że BVB jest blisko.

23

To z tymi poleceniami na mobilnej to jakiś błąd czy tak to ma wyglądać?Bo serio jeśli tak ma zostać to żenada,nie widzę co polecam i nie rzuca się tak w oczy duża liczba poleceń.

9



Oglądajcie naszego podstawowego PO w przyszłym sezonie,potrzebny nam jedynie w miare tani zmiennik i wydanie dużego hajsu na typowego Xaviego czyli na pozycję numer 6 bo tam jest największa luka.

5

Można powiedzieć,że tylko ich noga nie stanęła JEDYNIE w Polsce,bo przecież na początku tej "inwazji oni sobie szli przez Węgry do Austrii czy Niemiec. :)

0

Wejdź sobie na stronę internetową RMF FM w zakładkę poplista i posłuchaj krótkich skrótów.

1

On ten błąd popełnia cały czas, zawsze z końcówką "ę". Dobrze, że mu zwróciłeś uwagę,bo mnie samego od dłuższego czasu to irytuje,a nie chciało mi się zwracać mu uwagi.Moze w końcu się nauczy.

0

A ja znowu odnoszę wrażenie,że inni tacy jak Ty nie potrafią się pogodzić z porażką w lidze i nie umieją znieść widoku tabeli albo ich z pucharem.Jeny, pogódź się z tym,skoro zdobyli 3 punkty więcej to znaczy że w lidze byli lepsi i regularniejsi...

3

Dla mnie jako kibica Barcy jest to żenujące te wstawianie filmików i ten placz,że Real wygrał ligę przez sędziów czy przez naszą słaba dyspozycję.Chyba właśnie o to chodzi,że wygrywa ten kto regularnie zdobywa punkty,a nie teraz płacz że przegraliśmy ten czy ten mecz.Prawie nikt tu nie ma godności ich pochwalić czy przyznać że po prostu byli lepsi.Barcainfo zbiera po 200 poleceń za wstawianie 10 kompilacji dziennie z błędami sędziów na korzyść Realu czy przeciwko nam... Przecież to jest żałosne,też nienawidzę Realu,ale przede wszystkim trzeba być obiektywnym i popatrzeć z boku co się pisze, bo widać gołym okiem że są cały sezon w gazie i daje sobie rękę uciąć, że i bez tych błędów powygrywaliby te swoje mecze z błędami,bo po prostu wykorzystaliby inne sytuacje, które by sobie stworzyli.Wstyd mi za niektórych,wy najeżdzacie na stronę Realu,a sami jesteście identyczni.Moze wreszcie zostać większym Culé niż antymadridistą?

0

Real w tym sezonie w białych kompletach strojów już nie zagra, miejmy nadzieję że te wyjazdowi będą dla nich pechowe.

1

Właśnie napisałem wcześniej i zmieniłem :D,jestem dobry z ortografii,ale są takie wyrazy nad którymi muszę się zastanowić jak właśnie ten.

0



Zobaczcie,takiego go pamiętam z Valencii.Gościu na luzaku,więcej gry indywidualnej i przede wszystkim podejmowane ryzyko.Szybkość i drybling to są rzeczy jakie w Barcelonie u Gomesa przez cały sezon nie widziałem,a tu mija jak pachołki zawodników.Mamy świetnego grajka,ale według mnie nie pasuje pod gre piłką,jak widać to typowa gracz pod kontrę.W Realu czy Atletico grałby pierwsze skrzypce,oby i u nas odpalił,ale widać że jest stworzony pod kontratak.

4

Umtiti i Jordi Alba są zagrożeni absencją w 1 kolejce La Liga sezonu 17/18 (obaj mają po 4 żółte kartki i będą musieli uważać w meczu z Eibar).Są to jedyni zagrożeni zawodnicy z kadry Barcelony.

0

Teraz w wywiadzie Benzema nakrzyczał na Valbuena za taśmę która nagrał.W sprawie Benzema - Valbuena, wierzycie Coco czy Mathieu?

9

Sevilla dziś polegnie,jestem przekonany.Nigdy nie umieli grać na Bernabeu,nie pamiętam kiedy ostatnio urwali tam punkty Realowi.A w dodatku mają osłabienia.Ja liczę na Celtę.Oni potrafię grać z Realem,a na Balaidos idzie im równie dobrze jak na Bernabeu.Liga się rozstrzygnie po 37 kolejce czyli w środę

2

Ujdzie,najgorsza Portugalia według mnie

1

Ale prowadzący Eurowizję najgorsi od lat.Robia z siebie pajaców,te sztuczne uśmiechy,suche żarty, widać amatorkę.Mysla,że są fajni,a według mnie komiczni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?