0

Ale geniuszu nie graliśmy na Camp Nou,gdzie Barca zazwyczaj łatwo sobie radzi z drużynami z dołu.Po za tym Depor to wcale nie taki ogórek,a odkąd przyszedł Pepe Mel ta drużyna nie przegrywa i odżywa.To był jeden z cięższych terenów i przez skład i zaangażowanie straciliśmy punkty.

1

Powiem tak,Andre Gomes do końca sezonu powinien grać jak najrzadziej.Jak w niego wierzyłem, cieszyłem się z jego transferu i niekrytykowałem tak mam już powoli dosyć.Gra w 10 nie jest fajna, jedynie dałbym mu szansę w meczach z "ogórkami" na Camp Nou i to na pozycji Pivota przy odpoczynku Serio.Dramat co ten piłkarz gra po transferze...

0

No i niestety znów nie zalezymy od siebie... Jakoś nie widzę wygranej ligi w tym sezonie, jesteśmy bardzo nieregularni.Sinusoida formy i niestety to jest naszą bolączką,bo rywal już nie pierwszy raz był do ogrania.

2

A Neymar na imprezie, niestety zlecewazylismy Depor,głupota...

1

Oj nie wiem,nie wiem.Stoch bez formy i jeszcze loty w Vikersund i Planicy,gdzie Kraft jest jeszcze lepszy...Czarno to widzę...

0

Taa jasne.Ciekawe co na to drużyna?Ciekawe co by było jakby Barca straciła punkty...To nie jest mecz towarzyski, jesteśmy w kluczowym momencie sezonu i nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów. Jeżeli tak jest to jest to nieprofesjonalne zachowanie klubu jak i Neymara...

0

Ja.Chce oczywiście żeby bili 2 w lidze,ale wydaje to być mało realne w tym sezonie,więc liczę że chociaż wyprzedzą Seville...

1

Wydaje mi się, że ma taki plan od dawna o czym świadczą jego 3 słynne gryzy :D

44

Z tego co widziałem nie było tu żadnego komentarza dotyczącego bramek w lidze mistrzów Messiego i Ronaldo po meczu Barcy.Walka o pierwszego w historii ze 100 bramki zapowiada się pasjonujaco,bo królem strzelców już chyba wiadomo kto będzie :) A więc tak to wygląda:
-Ronaldo: 95
-Messi: 94
Coraz bliżej jest Leo,dodajmy,że przed rozpoczęciem rozgrywek było 93 do 83!! na korzyść Ronaldo, niesamowite!

2

Ale widać,że Ci z Eleven czytają La Ramble.Gdy był najazd na Mirosławskiego to na jakiś czas przestał komentować nasze mecze.Teraz był najazd na wcześniej chwalonego przecież Święcickiego i co?I też mimo sporej ilości komentowanych przez niego ostatnio meczów Barcy też zostaje zmieniony na rzecz moim zdaniem najlepszego komentatora w Eleven czyli Pawłowskiego.Moim zdaniem dobrze się stało i życzę sobie częściej duetu Pawłowski & Ćwiąkała.

1

Jasne, że tak.Pokazuja to tytuły i gołe.

2

Nie wiem jak wy,ale ja chcę El Clásico w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Uważam,że jesteśmy gotów wyeliminować największego wroga,a poza tym klasyk w Champions League to niesamowita rzecz.Trzymie kciuki na taki los!

0

Myślałem wcześniej,że Święcicki jest kibicem Barcy.Ten komentarz wydawał się zawsze probarceloński,jestem w lekkim szoku.

0

Z tego co wiem to już któryś tam z kolei awans Barcy do ćwierćfinału z rzędu?Ktoś wie dokładnie, który bo ja mimo iż kibicuje już lata to z tych emocji nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć :D Wydaje mi się, że 9,ale nie jestem pewien.Barca bije rekordy!

5

http://m.fangol.pl/view/201743/jese-nie-wierzy-w-barce

Hahah z niego śmieje się najbardziej, żałosny rycerzyk.Czekam na jakąś wypowiedź ;)

1

Nie wierzyłem od samego początku.Jak ja się cieszę, że się pomyliłem :D To jest dopiero radość i nauczka,że nie ma rzeczy niemożliwych w przypadku Barcy!Kocham ten klub już tylee lat i tak zostanie na zawsze :D

0

Dokładnie,chciałbym zobaczyć teraz minę tego kozaczka

0

Ja bym jeszcze Jesé dorzucił,kozak też kozaczył

11

Pozdrowienia serdecznym fakasem dla Jesé i Raula Gonzaleza!

0

Ja nie mogę,szkoda że w pracy jestem :'(((((

8

To teraz jeszcze 2 obiecane bramki przez Neymara i dziękujemy :)

0

Powiedziałem prawdę,a jak Ci się nie podoba to nie czytaj.Jestem tu jednym z najdłuższym stażem i nikt mi nie będzie rozkazywać co mam robić i jak myśleć.Po za tym napinaczu jesteś zgłoszony za obrażanie i Ty prędzej stąd polecisz niż ja.

PS.Twoja ortografia pokazuje kto tak naprawdę tu jest dzieckiem XD

1

Hahah jeny ludzie wy sami siebie okłamujecie XD

1

Robią Cię w balona jak każdego przed komisją,a ty to łykasz jak pelikan XD

0

Bardzo niski kurs, złamanego grosza bym nie postawił.

1

Mamy Sampera,Niemiec będzie drogi,a nie wiadomo czy w hiszpańskiej piłce się sprawdzi.Uwazam,że Sampera jest idealnym kandydatem.

0

A na której flance grał w Barcelonie przypomnij mi może hmm?

1

Ja bardzo lubię Rafę szczególnie za jego charakter i zaangażowanie,ale uważam,że to nie poziom Barcy.Uwazam,że bardziej jest na siłę w drużynie ze względu na talent brata i nadzieję,że on też taki będzie,ale niestety nie jest i prawdopodobnie nie będzie.Brak mu pięknych podań,więcej ryzyka,kreacji,a w Barcelonie te cechy środkowy pomocnik powinien(w zasadzie musi)mieć.Jest solidny,ale nic po za tym.

1

Też tak pomyślałem,gdy Messi bodajże z Neymarem robili akcję i w pewnej chwili Rafinha im stanął na drodze albo gdy Messi poklepał z Neymarem i podali do Rafy,a ten kończył strzałem ich szybką akcję w slimaczym tempie i został zablokowany :D

0

Mimo wszystko w remontade nie wierzę, każdy logicznie myślący kibic wie że to niemożliwe nawet przy tak genialnej grze.Po prostu wygrać pierwszy mecz 4:0 jest o wiele łatwiej niż te 4 bramki odrobić w rewanżu.Bedzie mur,gra na czas,kontry i zupełnie inne nastawienie.Niech Barca skupi się na lidze,bo tu z taką grą zgarnie kolejnego majstra,nie ma nawet opcji że nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?