9

Głupota totalna,ich gra to poezja ostatnio.

1

Oglądam mecz Hiszpanii 5 minut i stwierdzam, że Alba gra najlepszy mecz w sezonie,co on tam robi na lewej flance, świetny jest dzisiaj!

0

Mi też wyślij :)

1

Ten Nawalka to też jest ekspert,mamy dwóch świetnych napastników na ławce,a on czeka.Chyba na zbawienie kur...

0

Co za łaty.2 setki mieć i zdu**yc wszystko

0

Hahahaha xd

7

Ale nudny ten mecz japierdziele...

0

Jeny daj już te 15 zeta,to masz godzinę czy tam półtora roboty,nie zbawi Cię to...

0

Ohoho Argentyna gra we wtorek w Boliwii czyli już wyobrażam sobie rzygajacego Messiego, będą grać mega wysoko nad poziom morza i tak niestety będzie :/

5

Ale by się działo jakby Modrić miał zostać,a Rakitić wrócić.Aż z ciekawości wszedłem doczytać do końca :D

5

Komentarz usunięty

0

Jest dobrym zawodnikiem,ale nie pasuje pod nasz styl gry.Typowy gość ze skrzydła na kontre,idealny do Realu/Atletico.

0

Jeśli Thiago i Verratti nie przyjdą do Barcy (a wiele na to wskazuje) to myślę, że Barca powinna sięgnąć po "6" Borussi Monchengladbach.Chyba każdy kto widział Dahouda w akcji się że mną zgodzi. Patrząc na jego grę przypomina Xaviego.Uważam, że imigrant z Syrii byłby idealnym wyborem.A i Arda miałby z kim wyskoczyć do meczetu czy na kebsa :D

9

Ja już nawet nie wyobrażam sobie ile dostał egzaminator Reusa, gdy ten w końcu zdał xD

12

Akurat Gomes tam gra zajebiście,odpuscie sobie krytykę na niego, przynajmniej na pozycji pivota...

0

Jedno jest pewne, Bayern bądź Real odpadnie,a więc 2 prócz Barcelony drużyny z topu na świecie,oby Barca tego nie zmarnowała :)

0

1:1 w Turynie brałbym w ciemno.

0

Tak mniej więcej kiedy zaczynają losowac,bo jestem w pracy i nie chcę sobie zbyt dużo neta korzystać.Tak chyba cos koło 12:07?

0

Reale nudne?To chyba się nie zgadzamy.

3

Takie pytanie z gatunku życiowe.Powiedzcie mi moi drodzy dlaczego Dariusz to Darek,a Mariusz to nie Marek?Tak siedzę w pracy i się zastanawiam od rana,a bardzo mnie to męczy i jestem zdesperowany żeby się dowiedzieć.Nie jest to łatwe pytanie,no ale może ktoś da radę :/

2

Ustawione!

30

I ta kropka nienawiści xD

0

No ale nie ma PSG,a jest Atletico więc ćwierćfinał się musi zgadzać :) za rok ewentualnie PSG

1

Tak jest!Zero szacunku do białych,to lubię :)

4

Ja chcę Real!Niech w końcu nadejdzie ten czas,czas walki,bitwy,wojny największych wrogów.Niech w końcu bezpośrednio ktoś stłamsi rywala.Licze na to!

1

Osobiście pozbylbym się go i Andre Gomesa i zrobił miejsce najlepiej dla Thiago + Messiego na mediapunta i ściągnął na prawe skrzydło lewonoznego zawodnika najlepiej Dembele

Ale to takie moje science-fiction :D

1

hahaha halo halo czekam na odpowiedź,c'mon Leicester!

2

A ja mam nadzieję pewnie dla odmiany na tej stronie,że Leicester awansuje i utrze nosa Sevilli.Lubię ten klub,tę ekipę.To mistrzowie Anglii i fajnie sobie radzą w Champions League mimo słabej gry w Anglii.NIech piszą kolejną historię,ale już po za Premiership.
C'mon Leicester!

0

Nie oglądam meczu,ale widzę przez wynik, że się męcą,męcą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?