Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Głupota totalna,ich gra to poezja ostatnio.
1
Oglądam mecz Hiszpanii 5 minut i stwierdzam, że Alba gra najlepszy mecz w sezonie,co on tam robi na lewej flance, świetny jest dzisiaj!
0
Mi też wyślij :)
1
Ten Nawalka to też jest ekspert,mamy dwóch świetnych napastników na ławce,a on czeka.Chyba na zbawienie kur...
0
Co za łaty.2 setki mieć i zdu**yc wszystko
0
Hahahaha xd
7
Ale nudny ten mecz japierdziele...
0
Jeny daj już te 15 zeta,to masz godzinę czy tam półtora roboty,nie zbawi Cię to...
0
Ohoho Argentyna gra we wtorek w Boliwii czyli już wyobrażam sobie rzygajacego Messiego, będą grać mega wysoko nad poziom morza i tak niestety będzie :/
5
Ale by się działo jakby Modrić miał zostać,a Rakitić wrócić.Aż z ciekawości wszedłem doczytać do końca :D
5
Komentarz usunięty
0
Jest dobrym zawodnikiem,ale nie pasuje pod nasz styl gry.Typowy gość ze skrzydła na kontre,idealny do Realu/Atletico.
4
Tak sobie oglądałem stroje do PES 2017 i patrze to XD
https://www.pes-patch.com/2017/03/pes-2017-uefalona-kit-by-plazma.html
https://www.pes-patch.com/wp-content/uploads/2017/03/PES2017-Uefalona-Kits-by-plazma.png
0
Jeśli Thiago i Verratti nie przyjdą do Barcy (a wiele na to wskazuje) to myślę, że Barca powinna sięgnąć po "6" Borussi Monchengladbach.Chyba każdy kto widział Dahouda w akcji się że mną zgodzi. Patrząc na jego grę przypomina Xaviego.Uważam, że imigrant z Syrii byłby idealnym wyborem.A i Arda miałby z kim wyskoczyć do meczetu czy na kebsa :D
9
Ja już nawet nie wyobrażam sobie ile dostał egzaminator Reusa, gdy ten w końcu zdał xD
12
Akurat Gomes tam gra zajebiście,odpuscie sobie krytykę na niego, przynajmniej na pozycji pivota...
0
Jedno jest pewne, Bayern bądź Real odpadnie,a więc 2 prócz Barcelony drużyny z topu na świecie,oby Barca tego nie zmarnowała :)
0
1:1 w Turynie brałbym w ciemno.
0
Tak mniej więcej kiedy zaczynają losowac,bo jestem w pracy i nie chcę sobie zbyt dużo neta korzystać.Tak chyba cos koło 12:07?
0
Reale nudne?To chyba się nie zgadzamy.
3
Takie pytanie z gatunku życiowe.Powiedzcie mi moi drodzy dlaczego Dariusz to Darek,a Mariusz to nie Marek?Tak siedzę w pracy i się zastanawiam od rana,a bardzo mnie to męczy i jestem zdesperowany żeby się dowiedzieć.Nie jest to łatwe pytanie,no ale może ktoś da radę :/
2
Ustawione!
30
I ta kropka nienawiści xD
0
No ale nie ma PSG,a jest Atletico więc ćwierćfinał się musi zgadzać :) za rok ewentualnie PSG
1
Tak jest!Zero szacunku do białych,to lubię :)
4
Ja chcę Real!Niech w końcu nadejdzie ten czas,czas walki,bitwy,wojny największych wrogów.Niech w końcu bezpośrednio ktoś stłamsi rywala.Licze na to!
1
Osobiście pozbylbym się go i Andre Gomesa i zrobił miejsce najlepiej dla Thiago + Messiego na mediapunta i ściągnął na prawe skrzydło lewonoznego zawodnika najlepiej Dembele
Ale to takie moje science-fiction :D
1
hahaha halo halo czekam na odpowiedź,c'mon Leicester!
2
A ja mam nadzieję pewnie dla odmiany na tej stronie,że Leicester awansuje i utrze nosa Sevilli.Lubię ten klub,tę ekipę.To mistrzowie Anglii i fajnie sobie radzą w Champions League mimo słabej gry w Anglii.NIech piszą kolejną historię,ale już po za Premiership.
C'mon Leicester!
0
Nie oglądam meczu,ale widzę przez wynik, że się męcą,męcą :D