Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Borek wykrakał, mówię wam, zagramy w barażach.
15
No ale Hajto ma tu rację,kto widział powtórkę ten wie.Hejtujecie go z zasady...
129
Dam sobie rękę uciąć,że ten gość będzie grał w Realu.On chce żeby wokół niego był rozgłos, uwielbia być w centrum uwagi i nie chce mi się wierzyć żeby nie zrobił czegoś takiego.Nie mogę patrzeć na tą fałszywa mordę...
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
Kupiłem i jest mega.Powiem ci tyle, jeśli oceniasz grę przez pryzmat realności i fizyki to PES jest idealnie dla Ciebie.Nie słuchaj ludzi co szydzą że nie ma licencji itp.Zawsze wychodzą profesjonalne i znane patche,a w grze piłkarskiej chodzi o to żeby grać jak najbardziej realnie w piłkę.Tego w Fifie nie zmienisz.
5
Tłucze w PES'a i powiem Ci,że najlepsza gra piłkarska jaka kiedykolwiek wyszła.
2
Komentarz usunięty
3
Według mnie homoseksualizm to choroba psychiczna i pewnie wiele osób się ze mną zgodzi.Dla mnie z głową mają coś też ci którzy ich bronią i twierdzą,że to coś normalnego czy że powinniśmy to tolerować.Zyjemy w XXI wieku a cofamy się lata świetlne,ludzia już totalnie wali na łeb.Z takim nastawieniem ten świat daleko nie zajdzie.
2
Twoja pierwsza wypowiedź słowo w słowo to także moja opinia.Tych ludzi powinno się zamknąć do psychiatryka,bo według mnie tacy ludzie mają coś z łokciem i powinni być leczeni,100% racji.
6
Przecież mu pewnie nie chodziło o kobiety w tym zdaniu,a po prostu o chwast.Ty chyba okres masz.Kolega ma dystans do siebie i dam sobie rękę uciąć że nie obrażał tu kobiet.
PS.Gdyby chodziło mu o brzydkie kobiety to słowo chwast wziąłby zapewne w cudzysłów...
0
Co oni w Chiny chcą teraz walić? :D
1
Zaraz wlece na te boisko i kopne w dupe tego Rakiticia,bo już nie wytrzymuje.
0
Nie moge patrzec na tego blondaska,..Szlak mnie już trafia.
4
Ja tak tylko czytam przed meczami te kupony i śmieje się że ludzie są aż tak naiwni i liczą na mega wygrane.Do roboty,a nie bawienie się w ekspertów, przemyślenia,a prawda jest taka że wygrywają nieliczni, którzy puszcza byle jaki kupon i mają mega fart.Pitolenie i pytanie czy taki kupon dobry czy nie, bukmacherzy nie są głupi i robią ludzi w konia tymi kursami i tylko nabijają sobie hajsu,bo człowieka kusi,bo widzi duża liczbę i się spuszcza,że to musi wejść,a okazuje się zawsze to samo czyli strata kasy,a potem taki człowiek się uzależnia bo przecież następnym razem się uda czy stwierdza że trzeba odrabiać co się straciło.
1
Patrzycie dziś na milionerów czy na pierwszą połowę ligi mistrzów?Mam dylemat i chyba wybiorę milionerów.
6
Zgadzam się.Tylko czekać na zajebisty i najpopularniejszy patch czyli PESgalaxy patch/PTE patch i można szpilac ligę.
0
Trzeba wyzwolić Koreę z rąk tych zbrodniarzy i dyktatorów.Im dłużej będą czekać,tym Korea bardziej się zbroi,i tak już chyba za daleko to doszło,a czas nie gra roli dla USA,bo Korea naprodukuje pewnie więcej atomówek i rakiet.
0
Według mnie obie połowy PSG-Bayern powyżej 1,5 jest mało prawdopodobne,że wejdzie,ja bym tak nie stawiał,no ale kto nie ryzykuje...
1
Nie,nie.To ja edytowałem,bo zapomniałem napisać tego ważnego,zaznaczonego słówka. Kolega wyżej inaczej zrozumiał, napisał to jeszcze przed moją edycją.
0
Chodziło mi że młody najlepszy hiszpański napastnik, mój błąd.A wszyscy przez ciebie wymienieni mają między 28,a 36 lat.Na pewno obok Moraty,to największy talent i młody napastnik.
2
Alcácer znów nie powołany.Dlaczego on skreśla Paco? Powinien dostać prawdziwa szansę na "9",a nie na skrzydle,tym bardziej przy słabszej formie Suareza... Wkurza mnie to,bo to obok Moraty najlepszy MŁODY hiszpański napastnik,a narazie Valverde marnuje jego talent.W zeszłym sezonie na napadzie pod koniec sezonu spisywał się świetnie,o klasę lepiej od Gomesa,a z szansami w tym sezonie jest na odwrót,to błąd.
1
Pewnie chodzi mu o TVP1,a tam słyszałem że leci PSG - Bayern
0
67 spalony?Bo już się pogubiłem.
0
A dlaczego Ronaldo ma więcej polubien na fanpage na Facebooku od Messiego co?Ta sama sytuacja,nie oceniaj po głosie ludzi.
2
A i tak to PES rządzi.
3
Dzisiaj to Ronaldo będzie strzelał jak wściekły,bo musi zdarzyć dogonić i wyprzedzić Messiego bo jest koniec świata i już nie będzie miał okazji.Takze spodziewajcie sie dziś strzałów Cristiano z każdej pozycji i chęci strzelenia 3 hat tricków.
0
Carlo Ancelotti to po prostu słaby trener.Zawsze potrafił zepsuć zespół i tak samo wiedziałem,że będzie z Bayernem.Pep to jednak jest gość.
60
#Animó ElPonczato
1
Ciekawe jak teraz będą wyglądać wyniki Realu że strzelającym z "wszystkiego" co można Ronaldo.Wiadomo będzie on mieć srackę, żeby dogonić Leo,a zazwyczaj działało to tak że i jemu takie napalanie się nie wychodziło i Real na tym cierpiał.Szykuje się naprawdę fajny sezon,a gdy Barca będzie grała mecze przed nimi to cały Real i Ronaldo będą chodzić jak maszynki widząc np przed swoim meczem -10 i w pichichi 12 strat goli do Messiego ;)
0
Znowu na siłę będzie,aż Real się przypomina i ich wszyscy kontuzjowani...