Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Na Białorusi jest po pierwsze milicja a nie policja.Milicja jak w PRL nie jest raczej dobrze nastawiona do obywateli i gadasz głupoty.Minsk jak cały wschód to niebezpieczne rejony.
0
Chorwacja już jest na mundialu i świetnie.
12
Evra i Suarez w jednej ekipie?
3
Messi i Suarez zagrali dla mnie odpowiednio słaby i beznadziejny mecz.Messi nie zasłużył na notę wyższą niż 6.5,a Suarez według mnie nie zasługuje nawet na 4.Leo jak Leo każdy go ceni i lubi,ale obiektywnie bardzo przeciętny występ i widać że spada forma,być może przez brak odpoczynku.
106
http://files.laliga.es/201711/w_900x700_05213007_jra3772.jpg
"Szczęśliwy" Ronaldo cieszący się z asyst bez goli według Zidane'a wygląda tak :D
0
Na siłę szukanie fauli w polu karnym dla Realu przez pewnego komentatora jest żałosne.Jak on na siłę próbuje go bronić, szukać wymówek dlaczego nie strzela, nawet nie wiem jak to nazwać...
0
Myślicie że Ronaldo kiedyś trafi?
0
Skoro w tak krótkim czasie wszyscy gadają tylko o murze to musialo być grubo w pierwszej połowie :D
0
Gra Ronaldo? Jeśli tak to jak zagrał te 45 minut?
0
Będę strzelał,bo nie ma już kół ratunkowych, ostatecznie i definitywnie odpowiedz B.
17
Kartki piłkarzy Barçy(La Liga Santander):(Po 11 kolejce)
Piqué-4
Umtiti-4
Jordi Alba-3
Busquets-3
Paulinho-2
Suárez-2
Digne-1
Rakitić-1
Sergi Roberto-1
Deulofeu-1
Messi-1
ter Stegen(GK)-0
Cillessen(GK)-0
Mascherano-0
Vermaelen-0
Semedo-0
Aleix Vidal-0
André Gomes-0
Denis Suárez-0
Rafinha-0
Iniesta-0
Arda-0
Dembélé-0
Paco Alcácer-0
@Damian11
A tu dokładniejszy wykaz kartkowiczów.
1
Las Palmas dziś bez swojego najlepszego zawodnika i gościa, który spokojnie mógłby grać w zespołach z topu,a więc Jonathana Viery.Mysle że gdyby on grał to jakiś cień nadziei byłby,a tak wątpię.
0
Chciałem napisać że nasza gra to dramat ale prawie strzelili :D
6
No i znowu dajesz coś bez źródła,skąd to wziąłeś?
2
Jest mój jeden z ulubionych zawodników w pierwszym składzie,Vamos Paco!!
0
Iskrzy od początku między Bartrą,a Comanem.
1
Wydaje mi się,że właśnie się na niej wzorował,bo sam mówił zawsze że Beckham jest jego idolem z dzieciństwa i właśnie dlatego gra cały czas z długim rękawem jak własnie Becks.
0
Dwoje najbardziej uzdolnionych z formacji ataku w Barcelonie B nie słucha innych klubów i chce walczyć o pierwszy skład,normalnie zajebi**ie.Ciesze sie,że na 1 miejscu stawiają Barce właśnie ta dwójka.
7
I oto właśnie w tym wszystkim chodzi,dlatego nie gram.
8
Kartki piłkarzy Barçy(La Liga Santander):(Po 10 kolejce)
Piqué-4
Umtiti-4
Jordi Alba-3
Busquets-3
Paulinho-2
Suárez-2
Digne-1
Rakitić-1
Sergi Roberto-1
Deulofeu-1
ter Stegen(GK)-0
Cillessen(GK)-0
Mascherano-0
Vermaelen-0
Semedo-0
Aleix Vidal-0
André Gomes-0
Denis Suárez-0
Rafinha-0
Iniesta-0
Messi-0
Arda-0
Dembélé-0
Paco Alcácer-0
Nie wygląda to najlepiej jeśli chodzi o obronę,myślę że jeden z dwójki Umtiti/Pique mógłby się wykartkować na Leganes.Ostatnio Pique wiele nie grał,więc lepiej żeby żółtą kartkę z Sevillą zobaczył Umtiti.Później mamy Valencie czy Villarreal i Umtiti będzie dla nas niezbędny w tych meczach.
29
Dani Kabanos dokonał świetnego wyboru co do drużyny.Jak nienawidzi Katalończyków to dobrze,że do nas nie zawitał.A w sumie do Ramosa i Ronaldo pasuje jak ulał.
8
Z tego co czytałem kiedyś to wiem,że Ramos nawet podstawówki nie skończył, więc należy mu wybaczyć :D A Pique iloraz inteligencji jeden z największych na świecie,kto by pomyślał śledząc ich dwóch.Ramos nie ma kogo pouczać,bo sam g**no wie.
3
Widzę,że myślimy tak samo.Nawet się zgraliśmy czasowo :D
2
Cud miód na oczy Cules :D
1
Chyba tylko tobie.
0
Dokładnie, gościu tworzy swoją wiarę i robi to co uważa za stosowne a nie patrzy na kościół, który ma inne zdanie.Niestety coraz więcej ludzi robi podobnie,ale niech nie siedzą potem w pierwszym rzędzie w kościele.Tu świeci,a po za kościołem zabawa w Halloween ...
0
Gościu jeżeli jesteś wierzący po prostu nie powinienieś obchodzi tego "święta".Jeżeli tak jest napisane w biblii to znaczy,że tak postrzega to wiara.To tak jak z postem.Jak widzę,że ludzie jedzą w piątek mięso i twierdzą że to nie grzech to tylko leje z nich.To ten sam przykład,ludzie zmieniają sobie przykazania mimo że inaczej twierdzi kościół i sama biblia.Albo wierzysz i wypełniasz to co mówi kościół albo nie wierzysz i robisz co chcesz.
10
Myślę,że się mylisz.PSG miażdzy w tej edycji,tylko nie mówicie tego bo Neymar,taka prawda.
0
No nie zawalił dziś nic,ale też nic wielkiego nie zrobił i o to najbardziej mi chodzi.On grając na lewym skrzydle powinien bawić się w Inieste,a nie podawać do najbliższego.Dla mnie nie ma jakości po prostu.
0
A ja będę się dalej trzymał swojego.Mniej minut dla Gomesa i Paco za Suareza.Posiedzi na ławce trochę to się ogarnie,a może i Paco odpali a jeśli nawet nie to i tak nic nie stracimy bo przy Suareza i tak nic nie zyskujemy.