0

Wydaje mi się,że Kova to efekt planu antyMessi i dziś Leo nie będzie mieć miejsca w środku :/

6

Współczucia dla oglądających przez internet,a w szczególności dla tych bez premium, powodzenia xD

1

City może być dziś już jedyną drużyną,tak jak i Barca.

6

Dlatego nie bawie się w bukmacherke :D

2

Lepiej,ale nie lepiej :D,wy*ebane

0

Dla nas lepiej żeby Atletico nie strzeliło tego zwycięskiego gola,bo jest za nami w lidze na 2 miejscu,no ale gdy strzelą to kibic Barcy nie może narzekać bo grają w końcu z Espanyolem :)

0

Nie było szpileczki w wypowiedziach Pique?Na szczęście jest jeszcze Stoiczkow,nasz barceloński Guti :D

1

Ja go nie dołuje,ja go uświadamiam w prawdzie.

31

To nie popatrzysz, życie będzie toczyć się dalej,a nas to nie będzie obchodzić.

0

Kiedy Dortmund odzyska Reusa,Götze i Piszczka to dopiero zacznie grać mega piłkę.Wedlug mnie muszą poszukać stopera a sprzedać Topraka i Bartre bo to nie ten poziom.Ich główna bolączką w tym sezonie jest obrona,bo bramkarza mają świetnego i właśnie według mnie powinni szukać partnera do Sokratisa.Musza też zatrzymać Aubameyanga i z takim składem dopiero będzie to drużyna walcząca z Bayernem o najwyższe cele.

0

Też to słyszałem xD

0

Nie wiedział?A co powiedział już na weselu Leo?

15

Zły znak :D

0

Popełnia błędy, które wynikają z braku regularnej gry.Z meczu na mecz jest coraz lepiej i większą głupota byłoby postawić na Masche niż na Thomasa.

1

Tak,a to jest Thomas Vermaelen,a nie np. Bartosz Salamon z całym szacunkiem do niego.Chyba każdy przez te urazy zapomina jak ten gość grał w Arsenalu i nawet w Barcelonie gdy dostawał szansę,ja jestem spokojny jeśli chodzi o obronę,mamy Valverde, który jest specem od tego więc nie martwiłbym się o Thomasa.Bede się martwił tylko o Semedo jeśli on wyjdzie w pierwszej 11 kosztem Sergiego,ale myślę że Valverde postawi na Hiszpana, przynajmniej mam taką nadzieję.

5

Oglądałeś ostatnie mecze?

0

A może Messi chce pobić rekord Ronaldo pod względem ilości strzałów co do strzelonej bramki w tym sezonie la ligi?

0

Paulinho uwielbiam, jeden z moich ulubionych w Barcelonie,ależ to jest transfer!

0

Iniesta się ogolił i od razu lepszy,nie wyobrażam sobie co by było gdyby Messi to zrobił :D

15

I Intel się przydał, dzięki Tebas! :D

0

No bramkarz jest w bramce ale nie wiadomo czy piłka :p

7

Z tej perspektywy to możesz sobie idiocie to tłumaczyć,po każdy mądry pomyśli...

1

Aaa,ale można też było inaczej to zinterpretować,takie nie do końca idealnie ułożone,ale nie czepiam się :)

0

"strzela dwa gole i wygrywają 0:3 już"
To zdanie jest bezsensu

1

No Oriol zrobił wrażenie,ale pamiętam też jak pisano przed rokiem jakim talentem jest Sarsanedas.Oboje to pivoci, choć nie widziałem jak gra Ferran to ufam skautom i marzylbym o takim systemie z tą dwójką przy jakiś defensywnych wersjach gry i rotacji obojga przy normalnej formacji.

2

Ja bym się skupił na Oriolu Busquetsie i Ferranie Sarsanedasie.Dwa wielkie talenty,według mnie są idealni do zastąpienia Busiego.

0

Bogatemu to i byk się ocieli,a biednemu krowa nie chce...

0

Taa jasne,a ty może jesteś muzułmaninem i żyjesz w Polsce...

0

Mam złe przeczucia,że będą szukać zaczepki podczas zimowych igrzysk w Korei Południowej, mają ku temu świetna okazję,bo cały świat będzie patrzał na Koreę,a z tyloma sportowcami i ważnymi osobistościami mogą grubo postraszyć.

3

Messi z Deportivo powinien postrzelać i prawdopodobnie zajmie 1 miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?